Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדי לקנות אלפא רומאו 33 או לא??

lekter
שימו לב! השרשור הזה בן 7284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז שיקנה פליסיה. מה אתה רוצה?

אני רוצה שהוא ידע מה האופציות הריאליות שלו ושהוא לא ירוץ לקנות כל רכב רק בגלל שזה נמצא במקרה בתקציב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מה הקשר? אם הרכב מטופל ושמור אין כל סיבה שיכנס למוסך. "

:roflmao::D

מה מצחיק? ראיתה פעם רכב בסביבות 10K שהוא אמין באופן מוחלט (גם יפנית שיזלזלו בה לא תראה אמינות)?

בסביבות תקציב זה מה שקובע אם האוטו אמין או לא זה האם הרכב טופל כמו שצריך.

קח למשל סובארו ליאונה. מוזנח, לא מוזנח - עובד טוב.

ואולי באמת המבקש לייעוץ צריך לחשוב על ליאונה בתקציב שלו.

1. לא נכון, גם סובארו ליאונה שתזלזל בה ולא תטפל בה לא תהיה אמינה.

2. ליאונה זה לא זוועה כמו ג'אסטי.

3. אם לא חייבים אוטו' אז עדיף בתקציב שכזה מכונית ארופאית.

4. למה לקנות ליאונה ישנה כשאפשר לרכוש פליסיה מהחצי השני של שנות ה90 שהיא אמינה עם מנוע 1.6 של פולקסוואגן ושהיא יחסית מודרנית?

אני את שלי אמרתי, אם הבנאדם מעדיף יפנית באותו התקציב אז שיהיה בריא. לדעתי זה חבל על הכסף שלו.

מצמץ, אין טעם להיכנס שוב לויכוח הזה. כבר הוכח מיליון פעמים שהיפניות בנויות יותר חזק ועומדות יותר טוב בהזנחה מאשר הצרפתיות ...

זה שהצרפתיות עדיפות בנוחות/בטיחות/עיצוב מהיפניות זה נכון אבל מבחינת עמידות בהזנחה הצרפתיות רחוקות שנות אור מהיפנים ...

ובוא אני אגלה לך רמז, עד היום היפניות בנויות יותר טוב. אני העברתי את הקורולה שלי דברים שאתה בחיים לא תדמיין, יש פה גם כמה חברי פורום שהיו איתי בטיולי שטח וראלי שעשינו, והם יצאו בהלם איך הקורולה עברה את הכל מבלי לצייץ (זה כולל בורות אדירים בשטח במהירות מטורפת, קפיצות באוויר, התחפרות בחול והרשימה ארוכה) כאשר כבר בבור הראשון הצרפתיות שלהם היו שוברות משולש/ציריה/גאנט/מתלה וכו' ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מצחיק? ראיתה פעם רכב בסביבות 10K שהוא אמין באופן מוחלט (גם יפנית שיזלזלו בה לא תראה אמינות)?

4. למה לקנות ליאונה ישנה כשאפשר לרכוש פליסיה מהחצי השני של שנות ה90 שהיא אמינה עם מנוע 1.6 של פולקסוואגן ושהיא יחסית מודרנית?

אני את שלי אמרתי, אם הבנאדם מעדיף יפנית באותו התקציב אז שיהיה בריא. לדעתי זה חבל על הכסף שלו.

מצמץ, אין טעם להיכנס שוב לויכוח הזה. כבר הוכח מיליון פעמים שהיפניות בנויות יותר חזק ועומדות יותר טוב בהזנחה מאשר הצרפתיות ...

זה שהצרפתיות עדיפות בנוחות/בטיחות/עיצוב מהיפניות זה נכון אבל מבחינת עמידות בהזנחה הצרפתיות רחוקות שנות אור מהיפנים ...

ובוא אני אגלה לך רמז, עד היום היפניות בנויות יותר טוב. אני העברתי את הקורולה שלי דברים שאתה בחיים לא תדמיין, יש פה גם כמה חברי פורום שהיו איתי בטיולי שטח וראלי שעשינו, והם יצאו בהלם איך הקורולה עברה את הכל מבלי לצייץ (זה כולל בורות אדירים בשטח במהירות מטורפת, קפיצות באוויר, התחפרות בחול והרשימה ארוכה) כאשר כבר בבור הראשון הצרפתיות שלהם היו שוברות משולש/ציריה/גאנט/מתלה וכו' ...

צודק,

חברת טויוטה מייצרים את הג'אנטים הכי טובים בעולם ובגלל זה הם לא נשברים! כי טויוטה הם אמינים! הם תותחים, בגלל זה הג'אנטים שלהם לא נשברים! אם הג'אנט שלי נשבר אז האוטו לא אמין. עשיתי תאונה ונשבר הג'אנט? פחח...חרא אוטו!

או, בנימה קצת יותר רצינית, מה הקשר בין זה לבין אמינות?

אמינות זה הרבה הרבה דברים אחרים, אבל אם אתה דופק ג'אנט והוא מתעקם, אז הוא מתעקם. תאמין לי, זה לא קשור לטויוטה\פיג'ו\סיטרואן\מרצדס\לאדה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אגלה לך משהו.... אין לי ויכוח לגבי זה שיפניות לרוב אמינות יותר (ואני לא אגיד למה בשביל לא לפתוח כאן עוד ויכוח, נראה לי שגם שבאיזה שרשור בפורום הסיבותלכך כבר הועלו) אבל לגבי אוטו בכ10K זה פשוט לא נכון לומר שיפנית תהיה אמינה אבסלוטית. בשנים המדוברות לתחזוקת הרכב יש השפעה מכריעה. זה לא קשור ליפני או ארופאי. רכב שלא טופל טוב ונכון לאחר תקופה ארוכה לא יהיה אמין נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא. הליאונה היא בין המכוניות הבודדות שכן יכולות להיות מוזנחות בצורה קיצונית ועדיין לשמור על רמת אמינות גבוהה. בדוק.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא. הליאונה היא בין המכוניות הבודדות שכן יכולות להיות מוזנחות בצורה קיצונית ועדיין לשמור על רמת אמינות גבוהה. בדוק.

איציק

הנה מצמץ. תגובתו של איציק הרי יותר מוצקה. הרי זה ברור שהליאונה היא האמינה שבמכוניות.

אפילו אם תשים לה פיפי במקום דלק היא תסע :lol:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אגלה לך משהו.... אין לי ויכוח לגבי זה שיפניות לרוב אמינות יותר (ואני לא אגיד למה בשביל לא לפתוח כאן עוד ויכוח, נראה לי שגם שבאיזה שרשור בפורום הסיבותלכך כבר הועלו) אבל לגבי אוטו בכ10K זה פשוט לא נכון לומר שיפנית תהיה אמינה אבסלוטית. בשנים המדוברות לתחזוקת הרכב יש השפעה מכריעה. זה לא קשור ליפני או ארופאי. רכב שלא טופל טוב ונכון לאחר תקופה ארוכה לא יהיה אמין נקודה.

לא אמרתי יותר אמינות, שים לב שכל הזמן רשמתי יותר עמידות בהזנחה !!!

יפנית יכולה לחיות כל החיים שלה עם מים מהברז מבלי לצייץ כאשר פעם אחת תמלא מים מהברז בצרפתיה והראש מנוע לא יאחר להגיע ...

גם כל הקטע של מערכת הקרור הרבה יותר טוב ביפניות. גם איכות החומרים טובה, אומנם העיצוב לא משהו אבל יש לנו במשפחה קורולה בת 11 שנים (ד"א, רק אתמול נסעתי בה), אין שום סדק, שום קרע, שום דבר לא מקרקש בניגוד ל-205 שבה צריך עוד 2 ידיים בשביל להחזיק את הדשבורד בזמן נסיעה כדי שלא יתפרק לך בידיים ...

אחמד, את סהר אתה מכיר ??? פשוט תשאל אותו פעם הבאה שתפגוש אותו, אני בטוח שהוא ישמח לספר לך מה עוללנו לרכב הזה. אתה ממש לא מבין כי לא היית שם, הרכב עבר התעללות מטורפת, דברים שאפילו גיפים לא יעברו (נכנסתי אתה למקומות שחברים שלי עם גיפים פחדו להכנס), אם אתה היית רואה מה עוללתי לרכב הזה אתה היית ברגע זה חוזר בך וסוגד ליפניות.

טומי, הקטע עם הפיפי הרג אותי. לפעמים אני חושב שגם אם אני אשים מים במקום שמן היא תמשיך לסוע ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת אם כדי לקנות אלפא רומאו 33 שנת יצור 92 נפח מנוע 1.5

אני מדבר בכלליות.

אני מתלבט כי יש שאומרים כי הם לא אמינות ויש שאומרים שזה אוטו כן אמין

אני חולה על האוטו הזה כי הבנתי שזה אוטו כיף ומפנק

אני מאד ישמח אם תעזרו לי להגיע להחלטה

תודה מראש

:):)

תיקח בה סיבוב , ואז תוכל לדעת במדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא אובייקטיבי כשזה מגיע לעניין סובארו :D

וכפי שאמרתי מקודם אני לא מתנגד לליאונה אבל אני בהחלט מתנגד לג'סטי.

למה אתה מתנגד לג'סטי?

רק בגלל הנוחות?

רק דגים מתים שוחים עם הזרם.

הכלה 205 1.4 :-D

מחפש רדיו דיסק(מומלץ MP3)-ה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
הוא לא אובייקטיבי כשזה מגיע לעניין סובארו :D

וכפי שאמרתי מקודם אני לא מתנגד לליאונה אבל אני בהחלט מתנגד לג'סטי.

אתה מרגיז אותי.

ג'אסטי הוא רכב מצויין, כמובן בפרופרציות.

ובהשוואה למתחרות שלו באותן שנים הוא לא יוצא מופסד.

לא הפיאסטה ולא האונו ולא ה-205 יותר טובות.

ולי היה את כולן (פרט לפיאסטה).

עכשיו בוא תגיד לי, מאיפה נובע הנסיון הרב שלך שנשפך על פניי 2 עמודי קישקושים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החלום הרטוב שלי על 4 גלגלים

היה לי אלפא 33 שנת 94 הזרקה

אומנם השנה שאתה רוצה היא קרבורטורים אבל עדיין

זה אוטו חזק כייפי משהו מדהים

חוייה

אני כל פעם שנסעתי באוטו שלי הייתי מזיע מאדרנלין

גם אם היה חורף בחוץ הייתי נכנס עם גופיה

מרוב הכיף והתחושה של....לא יודע איך להגדיר את זה

בקיצר אוטו מדהים אני נהנתי ממנו מאודדד

מקווה לקנות שוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...