Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית WRX ב70K+10K

knfevg
שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשתי נוהגת על הWRX חצי מהזמן.

היא לא ממש מחבבת את הרכב ומעדיפה את המוגדשת הקודמת - איביזה אדומה.

תלונתה המרכזית מופנית כלפי עיצוב הפנים הספרטני והלא מפנק של היפנית.

את הכח גם ככה היא לא מנצלת.

ההוצאות באמת גדולות, גם ביחס לספורטיביות אחרות.

חשוב טוב אפרים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נהג חדש על WRX ?

קח בחשבון מקיף שעלול להגיע די בקלות לכיוון של 10,000 ש"ח עם השתתפות עצמית גבוהה מאוד לכל פגיעה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה ש-WRX הוא גרוע לסופר זה שיש המון רכבים הרבה יותר טובים ויותר זולים לרכישה ואחזקה שיעשו את זה יותר טוב ממנו.

כל היתרון היחסי של ה-WRX פשוט מתמוסס פה.

אנשים מקריבים הרבה (בעיקר כסף) ע"מ לחיות עם WRX כי הם מנצלים את היכולות של הרכב.

אם אתה לא מנצל את מה שהרכב מסוגל לתת אז פשוט לא שווה להשקיע כ"כ הרבה באחזקה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הסברתי את עצמי טוב. הרכב ישמש במהלך השבוע את אשתי לנסיעות לעבודה כ-25 ק"מ הלוך וחזור. לעיתים אני אקח את האוטו במהלך השבוע. בסופי שבוע הרכב ישמש לנסיעות כיף. לסופר אנחנו לא נוסעים (עוזרת הבית עושה זאת :) ).

יבגני

בחו"ל: Audi Q7 3.0 TFSI 2014, ו- Porsche Cayman S 2013

בארץ: מחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ונגיד ונחליט לא ללכת על WRX, איזה רכב חם (!!!!!) אחר תוכלו להמליץ שיתאים יותר (חשוב שאפשר יהיה להנות איתו בסופ"ש).

יבגני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WRX זה לא רעיון כזה גרוע אם אתה מוכן לעלויות התחזוקה.

אם אתה רוצה לחסוך כסף, חפש קליאו ספורט דור שני (2002-2003) שתתן לך הרבה הנאה גם בסופ"ש (אבל תהיה פחות פרקטית מהאימפרזה). עוד אופציה היא לקנות מיאטה (אבל יש סיכוי שקניית דור שני תמתח יותר את התקציב).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WRX זה דווקא לא רכב רע לנסוע לסופר - יש המון מקום בבגאז'. הוא גם לא רע בכלל כרכב משפחה שני - אם נוסעים בו רק לנסיעות כיף אז גם נהנים ממנו וגם לא מוציאים סכומי עתק על דלק וכדומה באופן שוטף. עדיין עלויות התחזוקה תהיינה גבוהות ביחס למכונית "רגילה", אבל אם מוכנים לזה, זה לא נורא.

השאלה היחידה היא האם זה באמת יהיה השימוש של הרכב. כי אם רק האישה תנהג בו ב-95% מהזמן (לסופר ובנסיעות מנהלתיות בלבד) אז הוא די יפספס את הייעוד שלו. בשביל זה אפשר לקנות אימפרזה 1.6 ולקבל את אוטת האפקט עם הרבה פחות הוצאות שוטפות.

רוני

כראוי +1

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי לעתיד נוסע על WRX

צריכת הדלק יכולה גם להגיע ל1 ל 10 בנהיגת סבתא.

אני מידי פעם לוקחת את האוטו לנסיעות לסופר ולי אין בעיה גדולה עם האוטו, והוא פרקטי.

טיפולים אפשר גם לפי הספר כל 12500 קמ, מה שכן העלויות גדולות משל רכב רגיל.

הוא בהחלט מהנה בסופי שבוע.

ב70 אלף אפשר כבר לקנות 2003 פרודרייב, היום המחירים שלהם ברצפה.

את הGT עדיין מנסים למכור במחיר גבוה, למרות שלא נראה לי שמצליחים.

10 אלף אמורים להספיק ליישור קו כשהרכב במצב טוב.

שים דגש על מכות שלדה, ק"מ סביר (כי כולן נוסעות המון).

אגב, יש סטיישן למכירה, אין לי מושג לגבי המחיר אבל ראיתי את הרכב והוא שמור מאוד (וגם פרקטי)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות אחזקה של האימפרזה לא מפריעות לי (אולי רק עלות הביטוח אבל עוד לא אספתי מספיק הצעות).

עם קליאו יש בעיה: אשתי לא אוהבת מכוניות קצרות (הצ'בק). מה שמוריד גם (לצערי) את הסיאט והגולף.

יש דגמים חמים (פחות או יותר) של אודי A4.....מישהו מכיר ויכול להמליץ על דגם ספציפי?

אני עדיין די חזק בכיוון של WRX אבל רק למקרה שלא נקנה (לא נמצא, ביטוח ועוד) אני מעדיף לחשוב על עוד אופציות

יבגני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי לעתיד נוסע על WRX

צריכת הדלק יכולה גם להגיע ל1 ל 10 בנהיגת סבתא.

אני מידי פעם לוקחת את האוטו לנסיעות לסופר ולי אין בעיה גדולה עם האוטו, והוא פרקטי.

טיפולים אפשר גם לפי הספר כל 12500 קמ, מה שכן העלויות גדולות משל רכב רגיל.

הוא בהחלט מהנה בסופי שבוע.

ב70 אלף אפשר כבר לקנות 2003 פרודרייב, היום המחירים שלהם ברצפה.

את הGT עדיין מנסים למכור במחיר גבוה, למרות שלא נראה לי שמצליחים.

10 אלף אמורים להספיק ליישור קו כשהרכב במצב טוב.

שים דגש על מכות שלדה, ק"מ סביר (כי כולן נוסעות המון).

אגב, יש סטיישן למכירה, אין לי מושג לגבי המחיר אבל ראיתי את הרכב והוא שמור מאוד (וגם פרקטי)

או!!! סוף-סוף תשובה טובה :)

איפה ראית את הסטיישן?

יבגני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות אחזקה של האימפרזה לא מפריעות לי (אולי רק עלות הביטוח אבל עוד לא אספתי מספיק הצעות).

עם קליאו יש בעיה: אשתי לא אוהבת מכוניות קצרות (הצ'בק). מה שמוריד גם (לצערי) את הסיאט והגולף.

יש דגמים חמים (פחות או יותר) של אודי A4.....מישהו מכיר ויכול להמליץ על דגם ספציפי?

אני עדיין די חזק בכיוון של WRX אבל רק למקרה שלא נקנה (לא נמצא, ביטוח ועוד) אני מעדיף לחשוב על עוד אופציות

אישתך לא אוהבת קצרות (מכוניות, כן?), אבל זה בדיוק מה שהיא צריכה!

נהג חדש צריך רכב סלחני ככל שאפשר, פה ושם יהיו דפיקות של פגושים וג'נטים במדרכות...עלות החלקים ב-WRX גבוהה מאוד. כל פגוש, ג'נט, צמיג שנפגע יפגעו לך משמעותית בעו"ש.

ברכב ספורטיבי המצמד בד"כ נקודתי, לא בדיוק גם עדן לנהגת חדשה.

תשמע, אישתך חייבת להשתפשף קצת על רכב אחר ורק אז לעבור לרכב כזה.

אני לא מגזים אם אומר שעדיף להשכיר רכב רגיל לחודשיים שלושה (ידני) ורק לאחר מכן לרכוש רכב לעצמכם.

בכל אופן, ה- WRX ספורטוואגן מפורסמת בלוח המכירה של הפורום.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני לא יודע למה אתם חושבים שנהגים חדשים הורסים מכוניות (משפשים)....

אני לא עשיתי אף תאונה, שיפשוף או נגיע בשום רכב שנהגתי מימי (נכון להיום הסטז' שלי עומד על קצת יותר ממיליון ק"מ).

פשוט מאוד כל פעם שלא בטוחים - יוצאים החוצה כדי לראות. כך אני גם "מחנך" את אשתי.

הרכב הראשון שבו נהגתי זו היתה האינטגרלה האגדית (שגם לה לא הקלאצ' הכי סלחני) ומתרגלים לזה אחרי יום יומיים של נהיגה.

יבגני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט כלל את הדברים הבאים

צינור אינטרקולר גדול ומסיליקון

מפה חדשה במחשב

דוד אחורי

וביטול דוד מעבר.

הרכב גודש 1.1 ולא 0.9 ופה השינוי

מ217 סוסונים ל 245

מומנט מ215נ.מ ל 255

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תגובות יש פה לפעמים... :roll:

אפשר ללכת גם עם מיאטה וסמארט לסופר. אבל זוהי לא המטרה שלהן? ויש רכבים יותר טובים בשביל בפחות כסף, נכון?

BLUE JAY, נגיייייד ואפשר להוציא מ-WRX צריכת דלק של 1-10, נגיייד.

אז מה? קניתי WRX בשביל לנהוג כמו זקנה בת 60 ועדיין שהצריכת דלק שלי תהיה יותר מכל סובארו 1.6 שמרביצה ועוקפת אותי?

תראה בחור ממודיעין, זה הכל עניין של כסף.

באמת.

מה שכולנו מנסים לומר לך, חוץ מBLUE JAY שמשום מה, לדעתה WRX היא המשפחתית המושלמת (כנראה שבעלה לעתיד הוא זה שמתדלק ומשלם את החשבון במוסך - לא על מנת להעליב, אבל צריך להסביר לבן אדם שההבדל בין WRX לאימפרזה 1.6 הוא לא רק בדלק, אלא המחיר אחזקה עולה בהרבה בכל המסביב, אפילו מר J מודה שאחזקת הרכב יקרה יותר אפילו יחסית לספורטיביות אחרות), בכל מקרה מה שכולנו מנסים לומר לך שהאמת היא שאין טעם לקנות WRX אם אתה לא מתכוון להנות מהיתרונות היחסיים שלה.

אם בא לך לבזבז הרבה כסף על אחזקה של WRX לאמצע שבוע - שיהיה לך בכיף, אני ממש לא מתכוון להיכנס לך לכיס.

אם בא לך לקחת אותה בסוף השבוע ולהתגרזן עליה ולתת בראש מה שנקרא, שיהיה לך בכיף, לדעתי, בתור נהג חדש וחסר ניסיון אתה עוד לא מוכן למה שיש לרכב הזה לתת וזה יכול להיגרם במפח נפש.

אתה אומר שאתה רוצה לצאת לנסיעות כיף בסופ"ש.

מכיוון שאתה נהג חדש, אני אומר לך שיש מצב סביר שהנסיעות כיף האלו (הכוונה בכיף היא כמובן לא ליסוע על 100 קמ"ש בכביש החוף בשבת בצהריים בד"כ לקיסריה ולשמוע גלגל"צ - למרות שזה גם כיף, אבל סוג אחר של כיף). בכל מקרה הנסיעות כיף הללו הם שם יפה לזה שאתה נוהג חזק וספורטיבי על הרכב, מנסה להוציא ממנו יותר ולהביא אותו למגבלות.

עכשיו נהג חדש שלא יודע בכלל איך נוהגים באופן רגיל (ותחסוך ממני את זה שאף פעם לא שפשפת את הרכב, נהג חייב לרכוש מיומנות וניסיון על הכביש לאורך זמן מסויים ולפתח יכולות מסויימות) בטח ובטח לא יודע איך לנהוג על המגבלות.

ההמלצה שלי, שוב ופעם אחרונה, ותעשה מה שאתה חושב עם זה:

רכב סטנדרטי לתקופה מסויימת. ויש לא מעט רכבים סטנדרטים שניתן להנות מהם (לא A4, שכן היא אולי תציע כוח בחלק מהדגמים, אבל לא הנאה מנהיגה, אולי רק מהנהיגה לקיסריה ממקודם).

בכל מקרה רכב סטנדרטי לתקופה מסויימת, על מנת לצבור ניסיון.

אחרי זה או תוך כדי תבצע קורס נהיגה מתקדמת.

ותרגיש שאתה באמת בשל, אז תלך תקנה מה שאתה רוצה, WRX, STI, S2000, R1. מה שבא לך (עדיף לא R1 זה באמת מסוכן כבר...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...