Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפורי 31.12

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי דווקא לא היו סיפורים מיוחדים.

אולי איזה מקרה די עצוב..

אני ועוד כמה חברים באוטו של חבר עומדים בטשרניחובסקי בכפ"ס, נוסעים לכיוון צומת רעננה דרום למי שמכיר.

הכביש הוא שלושה נתיבים.

אנחנו בנתיב הימני. באמצעי - ערסים ב-323 ישנה (מהמרובעות) עם ניאון כחול שיוצא מכל פינה אפשרית באוטו. ובשמאלי - משטרת תנועה.

אנחנו שואלים את עצמינו למה בדיוק המשטרה לא עוצרת את המזדה?

עצוב שהם נטפלים לכאלה ש"שמים כיסאות של מטוסים ברכבים שלהם", מאשר לערסים וניאון שממש מפריעים על הכביש.

:cry:

:wink:

323 ישנה עם ערסים ואורות כחולים?

אתה בטוח שזו לא הייתה גם ניידת? :wink:

חזזזק! :lol:

גדול!

איך באמת לא שמתי לב לזה? :roll:

אה, וגם ראיתי אקספרס ובראבה שהתנגשו קלות. לא משהו מיוחד.

:roll:

:wink:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לערסים, כמעט הורידו אותי מהכביש איזה 5-6 ערסים בדרך הלוך וחזור.

אייל

לא נראה לך קצת מוגזם שבערך כל שבועיים יש לך התקלות עם ערסים :?:

ממש מגנט אתה :lol:

אגב אני יצאתי עם החברה למסעדה ב22:00 ברעננה וב00:30 חזרנו הביתה, לא פקקים, לא ניידות, לכל הרכבים היו אורות,

זהו בערך

שי

לא יודע, האוטו שלי משום מה מושך את התשומת לב שלהם...

בסוף אני אמכור אותו לאיזה ערס ב10K מעל המחירון :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לערסים, כמעט הורידו אותי מהכביש איזה 5-6 ערסים בדרך הלוך וחזור.

אייל

לא נראה לך קצת מוגזם שבערך כל שבועיים יש לך התקלות עם ערסים :?:

ממש מגנט אתה :lol:

אגב אני יצאתי עם החברה למסעדה ב22:00 ברעננה וב00:30 חזרנו הביתה, לא פקקים, לא ניידות, לכל הרכבים היו אורות,

זהו בערך

שי

*הוא גר בנתניה...*

אני קמתי מוקדם בבוקר,הלכתי לשמוע זיוני שכל על מכאניקה ובקרה,משם לעבודה,מקלחת,מסיבה, אלכוהול,בנות קיבוצניקוית משפיים,חזרתי הביתה מת!

עד עכשיו השרירים שלי תפוסים ועדיין יש לי על היד את החתימה של המסיבה שלא הייתה בשמים בכלל.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן ישב לו בבית , צפה בטלוויזיה לא שם לב ששעה 12 הגיעה

לאחר מכן צפה בסדרה האהובה עליו "רצח מאדום לשחור"

כבר הגיעה לפרק 85 ...

וזהו.. היום בבוקר צבא - כל החיילים שהגיעו ( הבסיס היה ריק לגמריי)

עם עניים אדומות.

וזהו.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלפני שבועיים בדיוק יצאתי למועדון הנ"ל וביצעתי היתהפכות מרשימה שהיתה מכבדת כל קרקס עולמי עם הרכב.. (HGT ז"ל). והבטחתי שאני לא ילך לשם בחודש הקרוב

התיאשתי והלכתי מאחר ולא היה לי כוח לתל - אביב וכו'.. אמרתי טוב נלך עם חברים.

הלכתי. התנשקתי עם ה X שלי בשעה 12:10 - המועדון החליט ש 12:00 זה 12:10 אצלם והם טיפה איחרו את המועד ב 10 דק'.

היתה מסיבה אחת הטובות ברבדים (D&D) , אוכלוסיה ממש טובה, סלקציה בצורה מטורפת ודיי מגעילה (למי איכפת), הרבה בנות\בנים לא נכנסו פנימה, דיי בעסה שחושבים על זה שאנשים שיוצאים לבלות בסילבסטר ומתכננים על המקום בסוף מתאכזבים ולא נכנסים ומסיימים את הלילה באיזה פאב בעסה או נאפיס (קרה לי פעם או פעמיים כמה שנים אחורה, אני דיי מכיר את ההרגשה).

בכל אופן היה דיי נחמד, ואפילו הסילבסטר הזה מדורג אצלי 8 בסולם של 1-10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי את הלילה עם המשפחה .. לא יודע למה זה נמשך כל כך אבל סיימנו ב 3:30 כשהתחלנו ב 9:30 !

סיימתי , אז מתקשרים אליי חברים , נו אנחנו זזים לחיפה למסיבת הטכניון ! אני הייתי בדעה שזה כבר מאוחר מידיי , בסוף הלכתי !

בדרך נוכחות המשטרה היתה מוגברת , את החבר שלי עצרו פעמיים , ואני כל פעם מחכה שפוך מצחוק , למה אותו עוצרים ולא אותי :)

הלכנו למסיבה ככה סתם בסיום , רקדנו עם כמה בחורות שמכירים והרחבה כבר כמעט ריקה ,יצאנו משם וחזרנו לנצרת , שם המתינו לנו עוד כמה חברים שמשחקים צ'יקיט , המשחק נמשך עד 1 בצהריים , וכולם כבר גמורים .. הלכנו אצל חומוס עימאד , אכלנו חומוס ופול עליי כי אני זה שהרוויח 500 שקל :lol: , ואז סתם תוהים נו זזים הביתה , ואז עוד איזה דפוק מציע לי , בו נרד לטכניון ! לא יודע כנראה שהייתי שיכור או משהו והסכמתי , הלכנו הביתה הכנו את הדברים וקנינו שתי בקבוקי אראק ראמאללה (60) , באוטובוס לחיפה .

הטכניון עוד חברים , נרגילה +אראק + חוסר שינה , ישנתי וממש עכשיו התעוררתי כשבחורה באה אצל החבר ואני הלכתי לי בשקט לאיזה שעה כדי שיעשו את המוטל עליהם :)

וזהו לעכשיו , נשאר עוד בקבוע , TOMMY אתה מוזמן לקחת אם אתה בחיפה ( זוכר שרצית פעם אראק טוב 8) )

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה :

אני וטסי שלי ועוד זוג יצאנו למסעדה בי-ם. הגענו ב- 22:00. הזמנו שתי מנות זוגיות. וחיכינו כשעה וחצי למנה העיקרית. קיבלנו פיצוי הולם (הולם מאוד), צלחת שנצילונים,וצ'יפס ו4 משקאות שנפס לימון (טעים מאוד). סיימנו ב 00:30 וחזרנו.

הלכתי למגורים של חברתי ועד כאן !!. :wink:

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...