Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מצולם] - שיפוץ פגושים וג'אנטים - אלפא רומיאו

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איתי כל הכבוד!

האם הצבע השחור הוא לפיסטולט או שקנית בפחית?

אני בזמנו חידשתי פגושים עם שחור מט של טמבור (פחית) ואני לא מצליח למצוא אותו בחנויות.

מה לגבי הכונס אויר שהתעניינת בזמנו לסוד?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• אחראי פורום
איתי

הקליפסים הנ"ל הולכים גם בGTV ובאלפא 75.

העניין הוא שלכל אחד גודל שונה וצורה שונה(של ה GTV מרובע ושל ה 75 עגול) אז צריך דוגמא ביד אם יש לך כזאת.

החצאיות שמאחוריי הגלגלים האחוריים מחוברות לכנף בד"כ באמצעות ניטים מקוריים מיוחדים מפלסטיק.

אמדוד ואצלם אותם יותר מאוחר ואשלח לך. צריך לבדוק (וזה אפשרי רק אחרי פירוק החצאיות) אם נשארו התושבות המקוריות,

כי אחרת החיפוש אחר הקליפסים יהיה לחינם. עם כמה שאני לא אוהב את זה, עדיף להחזיר הכל למקום כפי

שזה עכשיו (ברגים קודחים שרק מתחתית הרכב רואים אותם.

עבודה יפה.

לגבי חוטי הלחמת הפלסטיק יש יותר מסוג אחד וכדאי כבר שמוט יהיה תואם לסוג פלסטיק הפגוש,

בד"כ בעבודת ההלחמה/מילוי מקובל להשתמש בבלוואר קטן עם פיית נחושת צרה , מקל מאוד על העבודה בחימום מקדים.

אפשר פרטים על הפיסטולט היקר יותר ?

ידוע לי. אני עובד בתחום הפלסטיקה כ-5 שנים, הקפדתי לבדוק לפני זה אם החיבור בין הפגוש לחומר המומס (ABS) הוא חזק (והוא כן) אחרי שהלחמת PP לא היתה חזקה מספיק.

לגבי הפיסטולט, היצרן IWATA מוכר גם מתחום האייר-בראש, כל הכיוונון הוא ידני לחלוטין (בזמן שבחלק מהזולים יש ברגי כיוון שמחייבים מפתח וזה ממש מסרבל את העבודה), איכות הצביעה היא ממש עולם אחר. אני יכול לומר שלקח כמה ניסיונות טובים עד שהגעתי להתזה שמספקת אותי, בזמן שעם ה-IWATA זה זריז ואינסטנקטיבי לחלוטין.

איתי כל הכבוד!

האם הצבע השחור הוא לפיסטולט או שקנית בפחית?

אני בזמנו חידשתי פגושים עם שחור מט של טמבור (פחית) ואני לא מצליח למצוא אותו בחנויות.

מה לגבי הכונס אויר שהתעניינת בזמנו לסוד?

מדובר בפחית של ליטר לעבודה בפיסטולט כמובן, יש גם מיכלי ספריי אבל הכמות, כמו גם איכות העבודה - קטנה ונמוכה יותר.

היצרן הוא IMPA - BUMPER PAINT , לא זוכר אם ציינתי - לא חייבים לדלל אותו בטינר או מקשה, למעשה אם לא מדללים

בכלל מתקבלת טקסטורה מחוספסת ויפה וככל שהדילול עולה - הוא פחות מחוספס ויותר מט. אני נתתי כ-15% טינר דילול.

כאמור בטופ קולור תמצא הכל, 120 ש"ח להנ"ל.

הכונס קצת תקוע כי כבר אין לי מכונת ואקום פורמינג צמודה, הג'יג דווקא מוכן אחרי הרבה התאמות ומדידות,

ונותר רק לעשות משיכות בואקום, פינישים והתקנה.

תודה!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...
  • אחראי פורום

תודה חבר'ה.

עברה יותר משנה מאז העבודה הזו ואני שמח לדווח שהכל נראה אותו דבר :-)

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ללא ספק עבודה מושקעת, אשמח לקבל טיפים על פרויקט שאני רוצה לעשות, לצבוע את הפגושים של האיביזה שלי לצבע אדום, ככה שכול האוטו יראה אדום.

ממה שהבנתי לעבוד עם נייר שיוף ולאחר מכן יש צבע יעודי לפגושים. יש אותו בצבעים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...