Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מצולם] - שיפוץ פגושים וג'אנטים - אלפא רומיאו

itaysamurai
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לבקשה של כמה תמונות של הרכב מכמה שיותר זוויות. תודה רבה על המדריך המפורט, יצא מדהים, מצפה לעוד בהמשך, אולי אפילו חידוש חלקים פנימיים באוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במילה אחת - מדהים.

הייתי מוותר על הצבע האדום בגריל (טעם אישי)

כל הכבוד

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תודה חבר'ה, כיף לשמוע :-D

במילה אחת וחצי: טו-אוב!

אהבתי מאוד את העבודה (בתור אחד שאוהב לעשות דברים כאלה בעצמו).

תגיד לי - השימוש בלכה על הפגושים, מגן עליהם בעצם משריטות לא?

פשוט אני לאחרונה צבעתי מארז מחשב, בלי לכה (רציתי גימור פחמי) - אבל גיליתי שהוא נשרט ממש בקלות.

לאכה נותנת שכבה קשיחה יותר בפני שריטות, בנוסף למראה המבריק שלה, ואני מתכוון ללאכה אמיתית,

כזו שמוסיפים לה מקשה ולא לחארטות האלה שמוכרים ב-12.99.

לגבי השריטות, האם זה גם מתקלף בקלות אצלך? כי אם כן, הבעיה היא עוד מוקדמת, בהכנת המשטח לצבע (אולי היה שומני קצת, אולי לא שייפת כמו שצריך). בכל מקרה, אתה תמיד יכול לצבוע עם לאכה מט - גם תקבל שכבת הגנה מסויימת,

וגם יתקבל לך אפקט עמום נחמד.

מצטרף לבקשה של כמה תמונות של הרכב מכמה שיותר זוויות. תודה רבה על המדריך המפורט, יצא מדהים, מצפה לעוד בהמשך, אולי אפילו חידוש חלקים פנימיים באוטו?

יש עוד כמה דברים חיצוניים לתקן לפני שאכנס פנימה.

בסוד יש פתחי איוורור די גדולים מפלסטיק וגם יש חצאיות מקוריות שרצות לאורך הרכב, כל אלה זקוקים לרענון.

בפנים יש דשבורד שנתגלו בו לאחרונה 2-3 סדקים קטנים, מה שכמובן יגרור פירוק של חצי אוטו מצידי :twisted:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שוב תודה.

אין לי הרבה תמונות עדכניות של כל הרכב, חוץ מזאת:

fenders012ly7.jpg

ובקרוב -

pumpd001ap2.jpg

:yum:

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני טיפים הכי טובים שקיבלתי אי פעם לשיפצור הרכב בזול.

1. משחת נעליים+מברשת מתאימה [אם דרוש מן הסתם]. למרוח שיכבה בנונית לא עבה שתשאיר צבע על מכונית כאשר פוגעים בחניה וגם לא כזאת שקופה. זה משפצר לחלוטין את המראה ומשמר את הפגוש.

2. הברקת חלונות, אחרי ניקוי החלונות בסבון ומים, מומלץ לקחת כוס חומץ וכוס מים להכניס לבקבוק חצי ליטר ריק ולהוסיף את השפריצר של רסס ונגב. ריסוס של החומר הנ"ל וניגוב עם מטלית מבריקה את החלונות בן-ז**ה. מומלץ להימנע מהברקה של חלון קידמי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים!!!

כמה אני מחפש רכב כזה שהיה לי בתחילת ימי על ההגה ( 83 עם באגאז חלוד לעומק)

מכרתי אותו תמורת 4000 שקלים של אז וקניתי Y10 עצבנית89 שגם נהנתי ממנה מאוד

אשמח לקבל מידע במידה וקיים על סוד למכירה

קיה סיד SW (ליסינג) וניסן נוט של האשה,

פיאט 127 903cc , 1979 (נמכרה...)

מחפש אספנות - איטלקית חמה - אלפא/לנצ'יה , או DS23/21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון חייב לציין עבודה פצצה, לא מביש שום מוסך פחכות מקצועי.

ודבר שני מתי אני יכול להביא את הרכב שלי לשיפוץ ג'אנטים.

רק תגיד מחיר...

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...