Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית בלימה ניסאן אלמרה פרפקט 1.8 אוט' 2002

liorz055
שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי את הרכב לפני חודשיים במהלכם הספקתי לנסוע כ 5K , כבר קרה לי פעמיים שבמהירות איטית לחצתי על הבלם ופתאום נהייה רעש נוראי (כאילו אני גורר משהו על הרצפה). לאחר חיפוש בפורום חשבתי שמדובר ברפידות והלכתי למוסך שיבדקו את הבלמים, במוסך לא מצאו בעייה ואמרו שהרפידות בסדר גמור ושאין לי מה להיות מודאג. המוסך שהלכתי אליו הוא מורשה דייהטסו. אני חושב לקחת את הרכב לבדיקה במוסך מורשה ניסאן , מי יכול להמליץ על מוסך באזור קרית אונו והסביבה או בירושלים. בתודה ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

תנסה לאבחן אים הרעש מגיע מכיוון הגלגלים האחוריים (ואים זה מורגש יותר כאשר הברקסים קרים)

נתקלתי בהמון רכבי ניסן פרפקט אשר הרפידות המקוריות השמיעו רעשים כמו של חיכוך בברזל

לאחר החלפת הרפידות הרעשים נעלמו ( הרעש הוא רק מרפידות מקוריות )

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכים מורשים באזור שלך אתה יכול לברר באתר של ניסאן ולחפש איפה הכי קרוב אליך .

בקשר לברקסים סביר להניח שזה רפידות בלם תתחיל מבדיקה שלהם אם לא אולי צלחות בלימה עקומות ,מיסב כלשהו בשביל לדעת בדיוק צריך להרים את הרכב על ליפט ולפרק גלגלים ולבדוק מה בדיוק קורה שם .

לפעמים גם שהברקסים קרים אז הם ישמיעו חריקות ויבלמו פחות טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהרעש שהינך שומע נובע מזה שאתה נוסע על הדרמים-צלחות הבלם הקדמיות שעשויות מברזל נשחקו וכאשר הן גמורות זה הרעש.

עושה רושם,שהמוסך שאליו נכנסת אינו מכיר את הרכב ואני באופן אישי,אם הייתי באיגוד המוסכים -דורש לשלול מבעל מוסך כזה את התעודה כיוון ששחרר אותך עם בלמים גמורים ושניכם -גם אתה בהמשך הנסיעה עם הרכב וגם הוא ברשלנותו אשמים.

עם בלמים לא משחקים-מכניסים את הרכב למוסך לביקורת קפדנית ועד שהרכב לא בולם כמו שצריך לא מוציאים אותו לנסיעה על הכביש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא בולם טוב?

דבר ראשון שאני ממליץ לך זה החלפת רפידות למוצר איכותי, ולא משהו תוצרת סין. תחפש בפורום ותקבל רשימה ארוכה של מותגים המייצרים רפידות איכותיות, אם הרשימה הזאת גש למוסך ותדרוש שמה שיותקן יהיה אחד מאלה. אם אין לו, עבור למוסך ממול וכן הלאה.

כמו-כן ממליץ על רענון נוזל בלמים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אוטו דומה שנת 04

הרעש יכול לנבוע גם מהפעלת ABS כשיש חוסר איזון בבלימה בין גלגל ימין לשמאל

כדאי לך ללכת למכון רישוי לבדיקת עוצמת בלימה ב-4 גלגלים

כמו כן לאחר הבדיקה במכון רישוי כדאי לפרק 4 גלגלים לבדיקה ויזואלית של כל מרכיבי הבילום (צלחות,רפידות,צינורות בוכנות וכד')

מיצובישי אאוטלנדר פרימיום שנת 2017 - היהלום היפני 

יונדאי אלנטרה I35 שנת 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, לגבי התקלה היא הופיעה עד כה פעמיים ב 5 אלף ק"מ שנסעתי. בשאר הזמן האוטו בולם מצויין. הרעש ששמעתי שונה מרעש של ABS הוא הרבה יותר חזק. אבל יכול להיות קשר כי הוא הדוושה מגמגמת כמו בABS. ועוד שאלה באיזה מכון רישוי אפשר לעשות בדיקת בלמים בכל מכון שמבצעים בו טסט שנתי כמו כן האוטו עבר טסט בהצלחה לפני פחות מחודש? ואם כן מה העלות של בדיקה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
תודה לכל המגיבים, לגבי התקלה היא הופיעה עד כה פעמיים ב 5 אלף ק"מ שנסעתי. בשאר הזמן האוטו בולם מצויין. הרעש ששמעתי שונה מרעש של ABS הוא הרבה יותר חזק. אבל יכול להיות קשר כי הוא הדוושה מגמגמת כמו בABS. ועוד שאלה באיזה מכון רישוי אפשר לעשות בדיקת בלמים בכל מכון שמבצעים בו טסט שנתי כמו כן האוטו עבר טסט בהצלחה לפני פחות מחודש? ואם כן מה העלות של בדיקה כזו.

תראה , יש לה מערכת שאמורה להפעיל את הABS גם ללא לחיצה "כבדה" , ונראה לי שזה בדיוק העניין. אולי לא הכינו אותך לזה , ולכן הופתעת. לא נראה לי שה"דראמים" נאכלו אחרי 5k , גם לא רפידות.

:roll:ממשיך לחפש-אורי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לה מערכת שאמורה להכניס ABS מוקדם. אתה יודע איך ומתי ABS בכללי נכנס לעבוד?

יש לה מערכת הגברת בלימה זה כן.

תחליף לרפידות של REMSA , רפידות מעולות, מחזיקות זמן רב, כמו כן הבלימה איתן היא מעולה.

הקופסא שלה היא מקרטון אדומה חצי וחצי שניה קרטון אפור. כשאר ישנו ABS שמופעל ברכב שלנו, ישנן בעיטות חזקו תבדוושה, ורעש שאי אפשר לפספס אותו או לא להרגיש אותו. לא נראה הגיוני שבבלימה רגילה נכנס לך ABS לפעולה בכזה רכב, אלה אם כן בלמת באמצע שלולית.

ואם כבר מדברים על רענון נוזל בלמים, אז על ידי הוצאתו לגמרי מהמערכת, ולא על ידי מזרק "ששואב" את הנוזל מהמיכל הקטן בתא המנוע. (טריק ידוע שעושים למי שלא יודע איך לנקז את כל המערכת נכון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה חושב לקחת את הרכב למוסך מורשה ניסאן?! ולמה לעזאזל לקחת אותו למוסך מורשה דייהטסו?! או דייהו? ווטאבר...

קח אותו למוסך מורשה ניסאן. איפה אתה גר? נמליץ לך. לי היתה פרפקט 1.8 2001 והיא לא עשתה ושם רעש מיוחד גם אחרי 20 ו-30K.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...