Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיהטסו אפלאוז 97-דעתכם?

leo69
שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום!

אני רוצה לקנות דיהטסו אפלאוז 97 אוטומט. נפגשתי עם המוכר,הבחור נחמד וגם האוטו.עכשיו נדבר על רכב.

שנת 97 דגם GLI ללא תאונות(כך הוא אומר) 155000 ק"מ. טסט ל 11 חודשים. יד4

עכשיו לדברים חשודים:

ברדיאטור מים ולא נוזל יעודי...

ועל השאלה עם החלפת טיימינג הוא ענה לי שלא,המוסכניק שלו אמר שכאשר תצתרך אתה כבר תרגיש:conf:.

מהנסיעה הקצרה הרגשתי שהבלימה לא חלקה אלא בפולסים(דיסקים עקומים?)

צמיגים חדשים....

עכשיו לשאלתי:

איך הרכב הזה בכלל? המנוע?(בהתחשב שבמערכת קירור מים)

ולא עשו טיימינג....

תיבת הילוכים אמינה?

כמה יעלה לי ליישר קו?בהתחשב בטיפול גדול שמחכה לי....

שווה לקחת את הרכב הזה לבדיקה?(450ש"ח)

מחירון שלו 22500ש"ח.יש אלטרנטיבות אחרות במחיר כזה?

תודה לעונים....

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק ראשית,אם הרכב היה בבעלות של משרד הביטחון לשעבר,אין הרבה פרטיות כאלו.

חבר יקר,בתור בעל רכב כזה בדיוק ,אם יש מי ברז במקום נוזל קרור ייעודי תתרחק ממנו כמו מאש.

הסיבה פשוטה- בוודאות שיש נזק לראש המנוע וזו רק שאלה של זמן וכאשר תוריד את הראש לשיפוץ תחכה לך הפתעה עוד יותר לא נעימה-יתברר לך שמי הברז אכלו את בלוק המנוע העשוי מאלומיניום ותיאלץ להחליף מנוע- עניין של קרוב ל6 אלפיות כמו שאני שילמתי בקיץ שעבר.

ד"א אצלי לא בגלל התקלה הזו הלך מנוע (כשל במשאבת שמן).

לא שווה לקחת את הרכב לבדיקה,חבל לך על הזמן-המנוע בדרך ללכת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך מי ברז ברדיאטור ולא שמן זית במנוע.

מספיק לשמוע את הציטוט של המוסכניק כדי להבין שברכב הזה אסור לגעת! וגם לא להתקרב!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר"ה!!

הבחור צלצל לפני שעתיים ואמר שאני אזדרז,כי יש עוד שלושה אנשים שרוצים את הרכב, אבל הוא רוצה למכור לי,כי אני נראה לו הכי רציני:-P.

נ.ב. יש פולו 98 1400 על הכוונת.....

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באפלאוז אם יש מים רגילים ברדיאטור = ימיו של הרכב ספורים.

לא לגעת בה.

צרה צרורה.

בנוסף הוא התקשר אליך לומר שיש 3 שמחכים בתור,אבל מרוב שהוא אוהב אותך הוא רוצה למכור לך...ממש.

תתעורר.

תגיד משהו...מי זה שקורה לעצמו מוסכניק:

"ועל השאלה עם החלפת טיימינג הוא ענה לי שלא,המוסכניק שלו אמר שכאשר תצתרך אתה כבר תרגיש:conf:."

זה בדיחה או אמיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת !

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד משהו...מי זה שקורה לעצמו מוסכניק:

"ועל השאלה עם החלפת טיימינג הוא ענה לי שלא,המוסכניק שלו אמר שכאשר תצתרך אתה כבר תרגיש:conf:."

זה בדיחה או אמיתי?

זאת ממש לא בדיחה,הבחור היה רציני,כאשר הוא אמר את זה הלסת שלי נפלה....

באיזה קילומטרז" מחליפים טיימינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה מחליפים טיימינג פעם ראשונה לאחר 90K ( לפי ספר הרכב שנמצא ברשותי) או 5 שנים בגלל התייבשות הרצועה.

לי ללמשל לאחר החלפת מנוע הוא המליץ על החלפת טיימינג כל 60K אבל זה כנראה לוקח את טווח הזמן הממוצע של הנסיעה האישית שלי ולא משקף את את הקילומטרא'ז שהשאר נוסעים.

בגדול,אין מצב שלא החליפו פעם טטיימינג ברכב,אם אתה שואל אותי,הסיכוי שהקילומטרא'ז לא זוייף כאן שואף לאפס,המנוע במצב גרוע וחבל אפילו לזרוק עליו 450 ש"ח בדיקה.

וד"א אני מאוד אוהב את הנוכלים האלה שמתקשרים אח"כ ואומרים משהו בסגנון "שמרתי את הרכב במיוחד בשבילך,יש לי עוד קונים".-יש לו עוד קונים כמו שאני עכשיו יכול לחזור אחורה בגיל 10 שנים.

טובי המומחים והיועצים שיש כאן וחוו בחייהם נפילה כזו מ/אחרת ויש להם ניסיון/את הרכב הספציפי /היכרות עאם הרכב אומרים לך

שתתרחק מהרכב הזה ,כדי שהשרשור ההזוי הזה יגמר כבר,אם אתה קונה את הרכב אתה משחק באש וככל הידוע לי בסופו של דבר מי שמשחק בה נשרף וזה ממש כואב !!

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרכב הזה ירדתי.

צלצלתי עליו הבוקר ואמרתי לו שימכור לבאים אחרי....

תודה לכולכם,פורום מצויין.

חסכתם לי נזק של 20000 ש"ח לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...