Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי החווית הנהיגה שעברתם שלא תשכחו לעולם

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3 חוויות בלתי נשכחות

1. היום השני לרשיון , יום גשום - אני לוקח את ה 316 של אבא לסיבוב דאווין, ובסיבוב מוריד לשני בפול גז, לאחר 360 מעלות של סיבוב הבנתי מה זו הנעה אחורית.

2. חודש רישיון - אני נוסע לבית הספר עם חברי בפיאט 127 הירוקה שלי מודל 1979 (אחלה אוטו), לפתע צפצוף משמאלי - המורה לחינוך מיני עוקף אותי וצועק לי "מי נתן לך רישיון" - אני מחייך חיוך דבילי שארוך בדיוק חצי שנייה ואז נתקע בחיפושית ומשבית אותה פור גוד.

3. חבר מקבל את רישיונו לאחר 3 חודשי שלילה בגיל 20 - אנו מחליטים לחגוג ע"י בילוי בשוק המערבי והוא נוהג בסובארו של הוריו - הבחור פשוט שכח לנהוג ומשייט כל הדרך ביפו הוא כל כך שייט עד שחתך רכב בצורה חדה וגרם לו להיכנס ברכב חונהץ

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

3 חוויות בלתי נשכחות

1. היום השני לרשיון , יום גשום - אני לוקח את ה 316 של אבא לסיבוב דאווין, ובסיבוב מוריד לשני בפול גז, לאחר 360 מעלות של סיבוב הבנתי מה זו הנעה אחורית.

תודה שזה טוב כמעט כמו סקס!!!

במחשבה שניה זין על כולם!!! זה יותר טוב מסקס!

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שזה טוב כמעט כמו סקס!!!

במחשבה שניה זין על כולם!!! זה יותר טוב מסקס!

מודה.

אגב, שכחתי - שנת 1991 לקחתי את הסיביק של אבא שלי (חדשה עם הניילונים) כדי לראות מה נותן מנוע 1600 עם 116 כ"ס.

הוא נתן 200 קמ"ש בכביש אשדוד-ת"א לכיוון אשדוד פלוס רגל ולב רועדים לחצי שעה אחרי זה.

היום כבר אין לי אומץ, הזדקנתי.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה.

אגב, שכחתי - שנת 1991 לקחתי את הסיביק של אבא שלי (חדשה עם הניילונים) כדי לראות מה נותן מנוע 1600 עם 116 כ"ס.

הוא נתן 200 קמ"ש בכביש אשדוד-ת"א לכיוון אשדוד פלוס רגל ולב רועדים לחצי שעה אחרי זה.

היום כבר אין לי אומץ, הזדקנתי.

בן כמה אתה?

איזה שנה ה 316?

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם הית מופיע בחדשות בתור אחד שמת ממטען נפץ מתחת למושב כמה ימים אחרי זה.

לעבור באדום? לחתוך? למה? מילא הית אומר לי רוצח רודף אחריך, אבל אתה התחלת איתו! שלם את המחיר!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה באחת היציאות אחרי המפגש בר"ג יצאנו לכיוון רמת השרון ואז ימינה בכפר הירוק לכיוון מורשה.

אם אתם מכירים את מחלף מורשה, אז יש אפשרות להמשיך ישר (על הגשר) ואפשרות לפנות לכיוון צפון לכיוון רעננה. ברגע האחרון ראינו שכולם נוסעים ישר ואנחנו במסלול הימני. לא הצלחנו להמשיך ישר. החלטנו להמשיך בנתיב הימני (בפניה לרעננה) ולעבור ברמזור ישר לעבר הוד השרון. היינו בערך על 160.

כשהגענו לרמזור, מסתבר שאין אפשרות להמשיך ישר אלא רק לפנות שמאלה לרעננה.

במזל מאלוהים לא הייתה תנועה על כביש גהה מכיוון פ"ת צפונה (מתחת לגשר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוויה הכי זכורה לי קרתה בערך לפני חודשיים וחצי (יש לי רישיון חצי שנה סה"כ).

המקרה היה שנסעתי בכביש רגיל בתוך ירושלים ואני אמור בעוד כמה מטרים לפנות שמאלה מכביש רגיל לגשר, הקטע הוא שנסעתי 130 קמ"ש ותנחשו איזה אוטו.... סובארו די.אל. שנת 93 אוטומט 1600 סמ"ק, הרמזור לפני מהבהב, אני מחליט לפנות מבלי להאט איך שאני פונה האוטו מתחיל לגלוש לצד ימין עוד כמה מטרים ואני נופל לואדי, מסובב את ההגה חזק לצד שני ונכנס לסחרור ונעצר בערך אחרי כ-15 מטר כמעט גורם לתאונה, בסוף חוזר לשליטה ונוסע משם כמה שיותר מהר (שלא תבוא לי משטרה).

מנוע גדול... סוסים דוהרים... שואג כמו אריה... ומהיר כמו ברדלס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי קצר בנהיגה, ומי יודע, אולי עוד יקרו לי אירועים הרבה יותר מרגשים / מסעירים / טל מוסרי

מזה שאספר לכם עכשיו.

04/08/2004, קצת יותר משלושה שבועות לאחר שהוצאתי רישיון. עדיין בשלב המלווה שלי עם שלט "נהג חדש" מבצבץ לי מהחלון האחורי.

אני עוצר ראשון ברמזור של צומת חולון (מכיוון מסעדת "גני אורלי" לעבר מתחם הפירוקיות), לידי עוצר ערס עם סובארו DL, שמוזיקת התאבדות ( = דיכאון) בוקעת לו מהחלון.

לא ידעתי מה הקטע שלו, התחיל להעלות טורים.

התעלמתי מזה בתחילה, אבל שהוא ניסה לתפוס איתי קשר עין (מן הרגשה כזו שמסתכלים עליך מאחורי הגב) תפסתי אותו במבט, הוא הביא מבט מזלזל וחייך חיוך דבילי כזה.

נשבעתי לא לעשות שטויות, אבל איתו זה היה משהו אחר, הרגשתי שאני באמת מישהו מיוחד...

בזמן שאבא שלי עסוק בשיחת בטלפון, אני מעביר להילוך L או S (לא זוכר, רכב אוטומטי)

מחכה לירוק ומדמיין את עצמי בתור בראיין אוק'נור רק בלי האקליפס.

הרמזור התחלף לירוק,

בהבזק של שניה אני מביט לצד ימין כדי לראות שהרכבים שבאים מימין עצרו, הורדתי את הרגל מדוושת מהברקס, ומהר הצמדתי אותה לדוושת הגז.

3500 סל"ד והרכב זינק, אחרי 4 שניות כבר טיפסתי ל40, והעברתי ל-D, הגעתי ל70 קמ"ש (מגבלת הכביש) והתחלתי להוריד את הרגל מהגז, ונתתי לערס לעבור, שמח ומרוצה מהחיים.

עד היום אני מצטער שלא יכולתי לראות ולו לשניה את המבט שלו, מושפל לעיניי 2 הערסונים שישבו במושב האחורי וחברתו הערסית עם קוקו סטייל "הזרבובים" שישבה לידו.

לא פתיחה ולא כלום, פשוט האצתי מהר. ולאנטי לא אכזבה אותי למרות היותה "נבלה" חסרת נשמה ובעלת הנעה קדמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלו קבלו בחוויה הבאה (קעלק חוויה, סיוט אבל יצאתי ממנו):

מכירים את אבי לוזון ? נו כן, המאפיונר הזה של מכבי פ"ת ?

קיצר, אני שרוף הפועל פ"ת. לפני 4 שנים בערך עצרתי לתדלק בתחנת דלק של אווזי בפ"ת,

ולצידי ישב חבר (שלא דופק חשבון לאף אחד). פתאום הוא פתח את החלון וצעק ללוזון:

"לוזון יא בן זונה תמות יא מזדיין". בעודי המום מהטמטום של חבר שלי, אני בא לשלם למתדלק, ופתאום לוזון בא - פותח את הדלת הימנית (שבה ישב חבר שלי), מוציא את חבר שלי - נותן לו סטירה ואומר לו "למה אתה מקלל ?", חבר שלי הצליח להשתחרר מהכלב המאפיונר, נכנס למאזדה שלי, וישר דפקתי רייס - כמה שיותר רחוק יותר טוב. רק מה ? לוזון הבן זונה התחיל לרדוף אחרינו עם הוולוו שלו (S80 דרך אגב, כלב בן כלב אחושרמוטה של כלב). תקשיבו לי, עברתי ברמזורים אדומים, חתכתי על ימין ועל שמאל, והוא עדיין על הזנב שלי. נראה לי שעד היום המאזדה הקטנטונת סובלת ממשיכת ההילוכים שביצעתי (משהו כמו הילוך שני 100 קמ"ש). בסוף התחמקנו מהבן זונה.

זאת הייתה חוויה לא נעימה, שגרמה לי לאהוב אפילו יותר את המאזדה (וכוס אמא של הוולוו), אז תגידו לי - זאת לא סצינה שמתאימה למהיר ועצבני 2 ? (יותר מהיר, יותר עצבני, ולוזון בן זונה).

ללוזון יש פורש בוקסטר כחול כהה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה התרגשות אני חייב לצייין שזה הודעה ממש ישנה שלי ומי שהעלה את זה שוב תודה.

זה נוסטלגיה בשבילי,ממש בימים הטובים שהיה לי מה לרשום היום כבר אין לי כל כך את זה כמו פעם:???:

שטויות מזדקנים הבמה היא של הצעירים.

ולמנהלים אני יודע שאין קשר להודעה אבל בכל זאת נחמד לראות את מה שרשמתי לפני המון זמן:wink:

תודה על ההבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום:עכו ..כן תצחקו אבל יש שם כביש כורכר ליד החוף באורך של 1.5 ק"מ הרכב פיאט אונו רגילה 1.4 בלי מזגן משקל של900קג ל70כס התאוצה לא משהוא אבל איזה אחיזת כביש ?!המהירות בסביבות 60 -70 קמ"ש על חול, אבק בגובה של מטר(בהכל אני מאשים את TOP GEAR ששיבשו לי את המחשבה) ,אתם יודעים מה זה לגלוש אם האוטו למרחק של 50-40 מטר והרכב בשליטה מלאה לחיצת גז קטנה והרכב מתיישר ופתאום בום פנצ'ר הרכב מאבד שליטה ואני מרגיש שאני נכנס לים לאחר שני סיבובים אני נעצר.אומר תודה ומאז אני מכבד את האוטו הזה יותר מכל אוטו אחר.כן כמובן שהייתי מגיע למפגש של הים יותר מפעם אחד והייתי מקבל התקפת אדרנלין יותר מכל דבר אחר(לא לבעלי לב חלש).עד שיום אחד בהיר הגיעה המשטרה וראתה את עמוד האבק למזלי הספקתי להוריד את המהירות ,והשוטר הנחמד רק הזהיר אותי (הייתי אז נהג חדש ויכולתי לסיים ללא רשיון)..... ואין כמו החוויה של נהיגת ראלי.ותאמינו או לא מהירויות גבוהות לא יגרמו להנאה כזאת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, מצטער שאני עושה לך את זה :wink: אבל השרשור הזה ננעל עכשיו. יש כאן יותר מדי סיפורים שמקומם לא בפורום רכב איכותי (או מתיימר להיות איכותי לפחות :-P )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...