Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המצלמה למערכת :)

שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני עוקב פה אחרי הפורום כבר זמן מה ומתרשם מאוד מהמערכות שלכם =]

לפני יומיים קניתי אוטו ( מזל טוב לי ) יונדאי קופה , שנת 97 כרגעע אני רוצהה לשים מערכתת באוטו בסביבות ה-5 6 אלף שקל אני מוכן להשקיע , אבל שתיהיה משו עצבני , אני אוהב לשמוע האוסים ,הרבה מוזיקה שחורה , הרבה מוזיקה מזרחית , בקיצור אנשים אשמח אם תתנו לי המלצה למערכת שלמה ,מ מש תרשמו לי את כל הדברים ואת הדגם =] ואם אתם יודעים מה נמצא כרגע באוטו שלי כלומר מה מגיע מהחברה ...תודה רבה רבה , (תנו המלצה למשו גוד :) יום טובב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש-אחלה אוטו.

בדגמים החדשים של הקופה הקוטר של הקדמיים הוא 6.5 והאחוריים הם 6 על 9 שבנויים בדופן האחורית בכל צד.

תשמע בנוגע להמלצות אתה צריך לשמוע דברים ולהחליט אי אפשר להחליט בשבילך,בכל מקרה אם אתה רוצה המלצה למערכת קומפלט-

HU פיוניר 5900

COMP-דוטק אוביישן 6

AMP-רוקורד 250.4

MONO-לייטינד אודיו 500.1

SUB-רוקפורד P1 או P2

REAR-JBLמסדרה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבוא למפגש תשמע סטים של אנשים ולפי זה תחליט.

לחילופין אתה יכול לבקר אצל כמה מתקינים באיזור מגוריך שישמחו לנסות לקלוע לאוזן שלך. ואז תבוא להתייעץ.

אבל כאמור האופצייה העדיפה היא מפגש. מגוון האפשרויות שם גדול יותר, ואתה לא צריך לחשוש ש"דוחפים" לך רכיבים.

יום טוב

HU: PRS

FRONT: Morel hybrid 5

SUB: Focal 27A

AMP: Bazooka EL460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה למשהו עצבני בסביבות ה 5 6 אלף?

רק מונו וזוג סאבים שאני אמליץ עליהם יעלו ככה

אז למה להתעצבן

קח משהו ברגוע :)

עם 5 אלף לא יודע מה יהיה עצבני פה:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

L7 אחד לפחות (יד שניה) ומונו שיגביר אותו טוב ייכנסו פה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש לקרוא את החוקים.

ולהערוך חיפוש.

להגיע למפגשים כדי שתבחן את הטעם שלך.

ורק אז לחזור לדיון

בברכה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...