Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו HGT - שיפורים נרחבים

שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא החלפתי סעפת פליטה.

אבל לו היה לי 4 אלפים חופשיים הייתי מנסה את הכיוון.

השתמשתי בדוד תחליפי במקום ממיר והיום לא הייתי עושה את זה אלא מביא ממיר תחליפי בעל זרימה גבוהה יותר.

החלפתי דוד אחורי וחזרתי למקורי בשל הרעש

בגדול - תהיה תמורה ובייחוד אם הכיוון הוא ניטרו.

אני הייתי משקיע בניטרו.

לא לשכוח לימוד טוב וזהיר של תחום ייחודי זה.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות דבר ראשון :)

אני קורא די הרבה על התחום בימים האחרונים, וקראתי הרבה על מערכות הפליטה והיניקה. ראיתי דיווחים של משתמשים בפורומים, שדבר ראשון, הרבה מחליפים את המערכות, ושהשיפור מביא אותם לסביבות ה160 עם מיפוי מחדש. זה נשמע לי כמו שיפור מצויין. בנוגע לקאמשאפט, זה עוד משהו שהרבה אנשים עושים, והמחיר אכן יקר מאוד, כ5000 ש"ח לפני מיסים ומשלוח. אבל יש שיפור של לפחות 10 סוסים.

ראיתי שהכי טוב מבחינת ביצועים מול לשמור שהמנוע לא יקפוץ לו מהמכסה מנוע, זה נוס רטוב של 50. ("50 שוט").

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...