Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לסוברו 700?

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב-סוברו 700, מנוע 660 סמ"ק אימתני :-)(2 צילינדר)... , שנת 83, המלצות לשפור ביצועים? השאיפה הכללית לשמור על מקוריות במה שניתן אבל תלוי באופציות...

,שאלה נוספת האם ניתן להכניס בפנים מנוע 1000 סמ"ק של ג'אסטי?האם זה חוקי?

(נא לוותר על תגובות ציניות ,השאלה הזאת חוקית ספציפית לפי חוקי הפורום!:wink:)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע בוקסר ? אם כן, לא תוכל להכניס מנוע רוחבי כמו של ג'אסטי בלי מאמצים רבים מאוד.

אני חושב שאולי אפשר לעשות את השיפורים הבסיסיים בכל רכב אטמוספרי : שיפור מערכת היניקה : פילטר פתוח, קרבורטורים גדולים ואולי אחד לכל צילינדר (כמו באלפא בוקסר) + שיפור הפליטה במערכת פתוחה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ...

יש לך רכב קטנטן וחמוד באם הוא במצב טוב.

שמור אותו כמות שהוא ותהנה ממנו.

זה הרכב הכי הזוי לשיפורים ... חבל להתחיל עם משהו שיפרק אותו לגורמים

ליאור

חבל על מי שמת . אצלנו כזכור , אפשר זה נורמלי לשאול גם על שיפורים לסוברית .

הזוי ככל שיהיה , אלו חוקי הפורום .

יאשה .

נ.ב. לסוברית יש הנעה אחורית ומנוע מרכזי .

:shock:

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאשה,לסובארית יש הנעה אחורית ומנוע אחורי,לא מרכזי.

די קשה לשפר את מנועה של הסובארו 700,מאחר והוא ממצה את רוב הפוטנציאל שלו כבר במקור.

למעט מערכת פליטה חופשית והגדלת דיזות במאייד(שזהה לזה של סובארו 1.3),אין הרבה אפשרויות לשיפור.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן

אפשר לנסות ולהשתיל את המנוע מהסובארו שלך :shock:

אני מניח שזאת תהיה חוויה דריפט עוצרת נשימה...

סובארו 700WRX (כל הזכויות שמורות) מול מיאטה, במסלול ערד :shock:

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופס קפץ...

אוקי אז ככה,

לאלי- האמת שאני לא יודע בדיק את המשמעות שהופכת מנוע למנוע בוקסר אז קש לי לתת על זה תשובה,מה שבטוח זה שהוא שני צילינדרים ולפי הידוע לי אין לו חלקים משותפים עם מנוע הג'אסטי שהוא 3 צילינדר, מה שמקשה מאוד על התחזוקה השוטפת...

בקשר לשיפור הפליטה האם זה שווה את ההשקעה כלומר לא יפגע באמינות וישפר בצורה ששוה את ההשקעה והבלאגן?(בטח יש על זה חומר בפורום אז אני אעשה שעורי בית בארכיון...:-) )

ל4RUNNER

תאמין לי שאין אחד שאוהב יותר ממני את הסוברית הזאת וכל פעולה תשקל בכובד ראש והגיון,ועיקר המחשבה בכיון השיפורים היא שהמנוע קטן וחלש ונחלש עוד יותר עם השנים והמטרה למצוא דרך לחזק אותו מכל הסיבות ההגיוניות, וד"א ההנעה היא קדמית כמו המנוע ולא אחורית (ההנעה אחורית היא בדגמים היותר מוקדמים עם המנוע האחורי)

לROY

כבר השקעתי הרבה הרבה יותר (כסף זמן וכו..)ממה שהוא שווה באופן רציונאלי, כי לא אכפת לי מזה -אני יד אחרונה...

לחן פרחי

אז לפי הרשימה שצינת ההבדל יהיה מוחשי ללא פגיעה באמינות?

שוב פעם ,תודה לכולם על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yb

לא אני רשמתי שההנעה היא אחורית, אלא מנהל הפורום ... באדום

האמת, אם יש לך בפורומים\בחבר'ה אקזמפלר 700 או אפילו זאת עם המנוע האחורי במצב טוב, למכירה, אשמח באם תשלח לי בפרטי

ליאור

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...