Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין לאנסר לאיפרזה

carsRus
שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אבקש את עזרתכם בייעוץ בנושא רכב חדש.

שתי האופציות שעומדות על הפרק (והן סופיות) הינן:

1. מיצובישי לאנסר EXECUTIVE - 2007
  2. סובארו איפרזה R - 2007

מי מהן עדיפה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז באופן סופי אתה מעוניין לקנות מכוניות מיושנות, אחת מהן כבר למעשה הוחלפה בחו"ל (האימפרזה), השניה על הסף?

מאחר וגם ככה אין הגיון בהחלטה שלך, אז בוא אני אעזור לך - קנה את זו שצורכת יותר דלק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל"מ?

בכל אופן - לנסר. (למרות שנדמה לי שבטיחותית האימפרזה עדיפה). הלנסר

עריכה: עכשיו שמתי לב שמדובר על 2000 סמ"ק - גרסאות עליהן אין לי ניסיון. חכה לדעות של אנשים עם ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל"מ?

בכל אופן - לנסר. (למרות שנדמה לי שבטיחותית האימפרזה עדיפה). הלנסר

עריכה: עכשיו שמתי לב שמדובר על 2000 סמ"ק - גרסאות עליהן אין לי ניסיון. חכה לדעות של אנשים עם ניסיון.

מדובר על 2 הגרסאות הבסיסיות של המכוניות - 1500/1600 סמ"ק .

בלאנסר 6 כריות אוויר ובאימפרזה 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בסובארו לא כי היא בטיחותית יותר או פחות יש לי חולשה ליצרן הזה אני אוהב אותו

לדעתי לאוטו הזה יש שוק שזה הדבר המשמעותי ברכישת רכב

שאדם רוכש רכב הוא יודע שאחרי חודש שהוא נסע ונימאס לו והוא מאוכזב הוא שם שלט ואחרי יומיים מוחר

מבחינת בטיחות - לא התעמקתי כל כך ידוע כי סובארו לא מככבת בבטיחות

מבחינת מחיר - בסובארו רוצים להחזיר את התהילה ולחזור להיות מקום ראשון אחרי שמאזדה לקחה להם את המקום

לכן החברה לא תוותר על לקוח ותסתדר איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לוקח את האימפרזה מסיבה אחת פשוטה: הלאנסר ח*א של אוטו!

אני לא אפרט בפעם המיליון מדוע. (אתה מוזמן לראות הודעות שלי בעבר..)

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בסובארו לא כי היא בטיחותית יותר או פחות יש לי חולשה ליצרן הזה אני אוהב אותו

לדעתי לאוטו הזה יש שוק שזה הדבר המשמעותי ברכישת רכב

שאדם רוכש רכב הוא יודע שאחרי חודש שהוא נסע ונימאס לו והוא מאוכזב הוא שם שלט ואחרי יומיים מוחר

מבחינת בטיחות - לא התעמקתי כל כך ידוע כי סובארו לא מככבת בבטיחות

מבחינת מחיר - בסובארו רוצים להחזיר את התהילה ולחזור להיות מקום ראשון אחרי שמאזדה לקחה להם את המקום

לכן החברה לא תוותר על לקוח ותסתדר איתך

מדובר בליסנג, כך שזה לא כלכך חשוב, הכי טוב תעשה נסיעת מבחן בשני הדגמים ותחליט לפי טעמך נראה לי במקרה הזה, זה הכי נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית אימפרזה :

אמינות ,עלויות אחזקה(טיפולים), שמירת ערך,סחירות.

תראה מה קורה למחירים של הסופר לנסר(בעצם לכל דגמי מיצובישי-החל מלנסר\גלנט וכו) לעומת הסובארו,איזה שוק יש למיצובישי ואיזה שוק יש ללנסר....

בארץ שלנו ולאור המחירים שאנו משלמים = אין להתעלם מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשה להבין - הרכב הוא מליסינג!

אין חשיבות לסחירות אמינות צריכת דלק וכ'ו.

אני הייתי לוקח את הלנסר בלי לחשוב פעמים, יותר יפה, יותר חדישה ולפי הניסיון של אבא שלי גם יותר בטיחותית.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...