Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב הייתם ממליצים ב 5 אלף שקל?

yanivnavon
שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :)

חשבתי על פיאט אונו שנת 93-95

אני יודע שאין הרבה אופציות במחיר כזה אבל מה אתם הכי ממליצים למישהו צעיר שצריך אוטו, אם הכי קצת הוצאות כלומר חיסכונית בדלק מכונית אמינה לא להיות הרבה במוסך..תמליצו על גיר רגיל בבקשה..

ועוד שאלה קטנה מה עושה אגזוז לחץ?

תודה וחג שמח ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכזה סכום שכח מאוטו אמין וזול לאחזקה. אתה מדבר על רכבים שטיימינג עולה חצי מהאוטו ולכן רמת האחזקה לשהם בד"כ ירודה.

חפש אונו או יפאנית קטנה (ג'אסטי, דייהטס או סוזוקי) ידניות בלבד ושמורות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מדבר אחי??

לאחותי היה אותו עד לפני שבועים פיאט אונו שנת 93 חסכונית 1 ל 16 ..

כימעט והמכונית לא היתה במוסך..

ולאוטו כזה גם הביטוח זול ..

בכזה סכום שכח מאוטו אמין וזול לאחזקה. אתה מדבר על רכבים שטיימינג עולה חצי מהאוטו ולכן רמת האחזקה לשהם בד"כ ירודה.

חפש אונו או יפאנית קטנה (ג'אסטי, דייהטס או סוזוקי) ידניות בלבד ושמורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחפש ג'אסטי או אונו (אני מעדיף את הג'אסטי אבל באונו תוכל לתת גיחות גם מחוץ לעיר בג'אסטי פחות)

אם תצליח למתוח את התקציב עד ל 8 בערך תוכל למצוא אולי אפילו פג'ו 205 שזה רמה שתיים מעל

בכל מקרה אגזוז לחץ זה אגזוז שיוצר לחץ בגזים של שהרכב פולט וע"י כך נוצר רעש "ספורטיבי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יציעו לך לחסוך טיפה ולקנות רכב אחר.

כשקניתי את הרכב שלי, לא הקשבתי לאף אחד, והיום אני דיי "תקוע" עם הרכב שלי.

תזכור תמיד, שברכב ישן תמיד יהיה מה לתקן (תמיד!!!), רכבים בני 15 ומעלה כבר מתחילים לגלות סימני עייפות, דורשים תחזוקה מתמדת.

רכב שטופל כראוי יסבול פחות, רכב שהוזנח יסבול הרבה.

אני לא רוצה להרתיע אותך, אבל אם אין ברשותך עוד (לפחות) 3000 ש"ח ליישור קו רציני (כלומר לא כולל ביטוח), שכח מהרעיון ותחסוך לעצמך הרבה כאב ראש.

אם בכל זאת תחליט לקנות, תגיע למוסך שאתה מכיר, רצוי אל מכונאי שאתה מכיר. אל תקל ראש בצינור X שמחובר מצד אחד ומהצד השני יש לו פקק, אל תתביש לזחול תחת הרכב ולבדוק נזילות, תלחץ על כל כפתור אפשרי ברכב ובדוק תקינותו.

מעבר לזה, שלא תיפול כמוני.

אגזוז לחץ, להבדיל ממה שDUMAR הסביר, הינו דוד אחורי אשר בעל התנגדות נמוכה למעבר הגזים דרכו (יש פחות שלבים שמפריעים לגזים השרופים להפלט - בגל זה הרעש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מדבר אחי??

עם אח שלך דבר בבית. קרא פה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=149257&highlight=%D7%91%D7%99%D7%9F

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...