Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי האקליפס 8445

omryr
שימו לב! השרשור הזה בן 6327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וממילה אם היית בודק הוא מציע את מכשירו למכירה כך שלא כ"כ נראה לי שהוא יגיד לנו מה בדיוק הוא רוצה . נראה שפשוט נמאס לו והוא רוצה להחליף

בברכה יהודה

לא כולנו משועממים כמוך ובודקים את העבר ההווה והעתיד של המשתמשים בפורום.

אף אחד לא צריך לנחש או לחפש במקומות אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולנו משועממים כמוך ובודקים את העבר ההווה והעתיד של המשתמשים בפורום.תרגע אנני בודק את העבר הווה ועתיד , אני פשוט מידי פעם מתבונן במודעות מכירה

אף אחד לא צריך לנחש או לחפש במקומות אחרים.

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "אופנה" לא מובנת בקרב יצרני H/U לרכב. מכשירי ה"עילית" שלהם אינם כוללים פנל נשלף. היצרנים טוענים שכך היחידה איכותית יותר ממליון ואחת סיבות שיווקיות בעיקרן.

ניתן לראות זאת אצל המקנטישים הקלריונים הדנונים הNAKים ושאר מוצרי קצה.

אם אתה מרוצה מהאקליפס המדובר אז העצה שלי היא להרכיב אותו בתא הכפפות או בפוד פיבר מוסווה במקום נגיש ובמיקומו להתקין רדיו טייפ "בשקל" שלא ימשוך תשומת לב.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוג'י,

האופנה הזאת מאוד מובנת לי אישית.

הרעיו הוא שמי שיקנה DENON Z1/A1/A100 וכו' או MX406 או HX-D2 לא קונה אותו על מנת להחליף אותו פעם בשנה שנתיים.

הרעיון היחידי מאחורי החוסר בפאנל נשלף הוא כמובן האמינות.

כמובן שיש עוד כמה טריקים שיווקיים כאלו ואחרים, אבל הרעיון המרכזי הוא כמובן אמינות המגעים או אי שימוש בכבלי פלאט שנוטים למות עם השימוש.

בגדול, זה לא פרקטי לחלוטין אך עדיין ברוב המקרים אכן המכשירים הללו מציגים אמינות מופלגת המחזיקה שנים.

ניר,

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודבר חשוב. רמת גנבות גבוה. ותחלופה של הבעלים. ובעלים שחוזרים לקנות את הדגם שוב.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק זה.

תחשבו "פוטנציומטור" תחשבו "כפתורים" .

כאשר הפאבל לא נשלף הרכיבים הללו מחוברים ישירות ללוח האם ולא ע"י FLAT או כבל נוסף שמעביר מידע ויוצר רעש.

כמו כן התצוגות מחוברות בצורה אפקטיבית יותר ללוח ולא מזרימות מידע על החיבורים שמיועדים לעוד דברים כך אפשר להפרידם , לסכך וליצור הרבה פחות רעש מה שמגדיל את הרזולוציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...