Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט האטצ' אוטומאטית...הייתכן?

בבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי עליה כמה כתבות וממה שהבנתי היא די מהנה, אני טועה?

בלי לפגוע, איתי, ואני מאוד מחבב אותך, אבל לקרוא על אוטו ולנהוג באוטו - זה שני דברים שונים לגמרי.

נקודה למחשבה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום אלדר:-D ,

ברור שיש משהו במה שאתה אומר ואני מסכים עם זה, אבל אני מאמין שמי שכתב על הרכב מסוים(נגיד במגזין כלשהו), הוא בטוח נהג בו וכתב את חוות דעתו, הרי זאת העבודה שלו לא?

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב הוא 50-70 אז תשכח מלמצוא אלפא סלהספיד כי במחיר כזה יהיו לה "שיפורי" שילדה, או שהיא תהיה מוזנחת. הטובות נמכרות ביותר.

לגבי הבמוו קומפקט - אלא אם כן הביאו לארץ את ה325 , לא נראה לי שהגרסאות הפשוטות יותר יהיו עדיפות מהאלפא - היכולת האבסולוטית של הרכב בהחלט גבוהה יותר, אבל בסופו של דבר רובנו לא מגיעים למגבלות האלו, ובטוח שלא על כבישים ציבוריים ביום יום.

לפי דעתי האלפא תהיה יותר מהנה לנהיגה, היא פשוט יותר מיוחדת לעומת הבמוו, שדי אפורה לטעמי (והעיצוב שלה לא משהו בכלל)

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הייתה לי ביד אלפא, 2 ליטר סלספיד באיזור ה70.

דרך אגב, פוקוס 2 ליטר - יש רק 1 בקרטל ואחת ביד2.

איך הVR6 ביחס לדרישות שלי?

חוץ מהעובדה שהיא שנת 98 וזה קצת ישן, מה דעתכם?

איך היא לעומת האופל GSI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבמוו קומפקט - אלא אם כן הביאו לארץ את ה325 , לא נראה לי שהגרסאות הפשוטות יותר יהיו עדיפות מהאלפא - היכולת האבסולוטית של הרכב בהחלט גבוהה יותר, אבל בסופו של דבר רובנו לא מגיעים למגבלות האלו, ובטוח שלא על כבישים ציבוריים ביום יום.

לפי דעתי האלפא תהיה יותר מהנה לנהיגה, היא פשוט יותר מיוחדת לעומת הבמוו, שדי אפורה לטעמי (והעיצוב שלה לא משהו בכלל)

אם אנחנו לא מגיעים למגבלות, למה אנחנו צריכים את ה 325 ולמה זה בכלל רלוונטי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנחנו צריכים את ה 325 ולמה זה בכלל רלוונטי
כי ב325 יש הבדל ניכר בביצועים בינה לבין האלפא, וזה כבר משהו שביום יום ניתן להרגיש.

למה זה רלוונטי? כי אני חושב שבאלפא נהנים יותר ברוב הזמן. פותח השרשור מעוניין בהוט-האצ אוטומטית, ובמוו קומפקט עם מנוע 2 ליטר (או פחות) לא כל כך עונה להגדרה הזאת.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור מעוניין בהוט-האצ אוטומטית, ובמוו קומפקט עם מנוע 2 ליטר (או פחות) לא כל כך עונה להגדרה הזאת.

למה ? בגלל שלאלפא יש 8 כ"ס יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא קטע של כוח. הבמוו החלשות יותר פשוט לא עושות לי את זה.

אם זה היה קטע של כוח בלבד בהוט האצ, אז אני מניח שה306 XSI הייתה נפסלת על הסף, ובכל זאת היא נחשבת לאחת הטובות.

לא שישתמע פה שאני אומר שהבמוו מכונית רעה, ובהחלט יש לה יכולת, אבל היא פשוט לא מרגשת בגרסאות הנחותות שלה. חלק גדול מהוט-האצ, לפחות בשבילי, זה התחושות שהרכב מעביר, ובסעיף הזה האלפא מנצחת ובגדול (ראה גם לדוגמה את המבחן שנערך באוטו ל156 2.0 מול הבמוו 318 2.0, גם שם האלפא לקחה בגלל ה"רגש").

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד אפשר לשכנע לעבור לגיר ידני...

סיבות בעד ידני:

1. חסכון בדלק.

2. אין חשש להתפגרות גיר שתעלה הרבה מאוד כסף.

3. מחיר רכישה נמוך יותר לשנתון זהה (או לחלופין שנתון גבוה יותר באותו מחיר)

סיבות בעד אוטומט:

1. כל הזמן טוחנים פקקים כבדים, סיוט לנסוע בידני בפקקים של ראשון-חצי-קלאץ'.

עוד סיבות בעד אוטומט:

1. כששמים על ההגה של רכב ידני בן אדם שלא נהג בחיים שלו, המנוע ייכבה ובקיצור, יהיה בלאגן. כששמים כזה בן אדם באוטומט, הוא ייסע בצורה די סבירה.

2. בידיים גרועות עדיף אוטומט, כי נוצר פחות עומס על המנוע והוא יחיה יותר.

3. בארץ יותר קל למכור רכב עם גיר אוטומטי

בכלל, זה ראש דפוק של ישראלים - קונים אוטו וישר חושבים איך הם ימכרו אותו. אולי תקנו פעם אחת במקום עוד פחנוע יפני/קוריאני (1.6 אוטומט כמובן) אוטו שתהנו ממנו?

מה לגבי יונדאי גטס 1600 GLS SPORT?

מישהו אשכרה קונה את הדברים האלה בכספו האישי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כששמים על ההגה של רכב ידני בן אדם שלא נהג בחיים שלו, המנוע ייכבה ובקיצור, יהיה בלאגן. כששמים כזה בן אדם באוטומט, הוא ייסע בצורה די סבירה.

2. בידיים גרועות עדיף אוטומט, כי נוצר פחות עומס על המנוע והוא יחיה יותר.

3. בארץ יותר קל למכור רכב עם גיר אוטומטי

1.לפי דעתי הטענה הזאת פשוט לא נכונה, המנועה יכבה נגיד יום יומים עד שהבנאדם יתרגל לקלאצ', בנוסף הוא למד נהיגה והוא עבר טסט על מכונית ידנית.

2.לא הבנתי "פחות עומס" מאיזה בחינה, הוא ימשוך טורים בידני יותר מאשר באוט'?, תסביר מאיזה בחינה "עומס".

3.לפי דעתי תלוי בסוג הרכב, אם הרכב ספורטיבי ממש לא יהיה קשה למכור אותו ידני, כי רוב האנשים שמחפשים רכב ספורטיבי הוא בד"כ ידני.

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...