Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט האטצ' אוטומאטית...הייתכן?

בבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, במסגרת סקרנותי לגבי החלפת רכב, רציתי לשאול אותכם האם קיימת מכונית

שהיא האט האטצ' (hot hatch) וגם אוטומאט.

אני מתכוון למכוניות כמו כל הGTI למינהן, XSI, RS, ST וכל התוספות למינהן.

הכי קרוב שאני יודע עליהן זה האלפא 147 סלספיד, והאודי A3.

האם יש רכב שנחבא אל הכלים? שאני לא יודע עליו - כולל תיבות רובוטיות, רציפות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מיני קופר S (אני מציינה למרות מחירה שכן שאלת מה בנמצא) כמו כן, יתכן וניתן יהיה להכליל גם את הסיוויק (5 דל') למרות שלא מדובר בType-R.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האופל אסטרה GSI דור שני נמכרה בארץ בגירסה אוטומטית. התנהגות הכביש אינה חדה במיוחד, אבל הביצועים ממנוע ה-2,200 סמ"ק (147 כ"ס) טובים מאוד, ומחירי השוק ברצפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון דיברתי על משומשת - לכן DSG GTI לא אפשרית, כמו המיני קופר.

את האסטרה GSI נורא אהבתי, מה אתם אומרים על הרכב - שנת 2002?

איך הוא מבחינת כיפיות? ומבחינת כוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת כוח הוא מספק.

אבל מבחינת כייף הוא לא הוט-האצ' אלא יותר מכונית GT.

אתה יודע, לא חדה מספיק, לא מערבת מספיק.

עושה את העבודה טוב ובאופן מרשים, אך ללא ריגוש.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל הרעיון של הוט-האטצ' אוטומטית הוא סתירה.

רוצה להנות בנהיגה בהוט-האטצ' ? קנה ידנית. (גם אם יוצרו כאלו אוטומטיות).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לרכב ידני, היות והוא עומד להיות פשרה בין אם ובנה.

כרגע יש לנו רכב שטח - שזה כיף מסוג אחר.

אני מעוניין לראות אם אפשר להשיג רכב כביש כיפי גם כן - אפילו שהוא אוטומאט.

דרך אגב - נהגתי על אלפא רומאו 147 ונורא נהניתי, לא מפריעה לנו תיבה רובוטית, גם לא במצב האוטומאטי שלה.

אני מחפש ריגוש מהסוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופצייה אחרת - מיאטה אוטומטית?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מחוסר זמן אני לא יכול להוציא את הציטוט המדויק אבל אני זוכר שרוני כתב באחת הכתבות שלו שתיבה אוטומטית מוציאה את כל הכיף מהנהיגה גם מפורשה 911. לכן מה שאתה מחפש זה יותר משהו עם זיקה ספורטיבית ולא הוט האטצ'.

בשביל לתת לך תשובות יותר קונקרטיות צריך קצת יותר פרטים כגון האם מראה חיצוני חשוב? מחפשים יותר ביצועים או התנהגות? והכי חשוב- מה התקציב?

אם אתה מחפש התנהגות אז גם פוקוס 2 ליטר תהיה אופציה טובה, האסטרה GSI מאוד חביבה אבל ממש לא להיט.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד חסר פירוט של תקציב ודרישות, אבל R25 תענה לדרישות שהצבת, לדעתי ואפילו MGZR (שזו R25 בתחפושת, דהיינו עוד ספוילרים ומושבי עור - כל השאר זהה).

היא אוטומטית, היא מגיעה ל- 100 בפחות מ- 10 שניות, היא מתנהגת יפה מאוד על הכביש (אחיזה, נוחות וכו'), היא מפוארת מבפנים והיא נראית כמעט כמו HH (לרבות הספוילר והסאן-רוף, אך בד"כ 5 דלתות ולא 3 דלתות). עם זאת, צריך לדעת שהשוק שלה לא משהו (מה שקונים בזול יחסית מוכרים בזול יחסית) ושאמינותה לא כשל הטויוטות, אם כי לא נופלת משל המזדה לנטיס, אם טופלה כיאות (ומניסיון שלי בלבד).

קבל קישור למבחן דרכים (ה- R25 גברה על הגולף וה- 307, שאגב עשויה להתאים לדרישותיך גם כן במנוע 2000 ומרכב 3 ד'): מבחן

ובדוק תמונות: R25 ו- ZR

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה- אתה צודק, אני מחפש יותר רכב בעל זיקה ספורטיבית, מאשר רכב ספורט מובהק.

בקשר למיאטה, גם לא בתקציב, וגם לא מספיק מקומות.

אז ככה, הנה הדרישות:

1. אוטומאט

2. אמין כמה שאפשר, אחזקה זולה כמה שאפשר - כאשר עניין הדלק הוא לאפקטור של ממש.

3. צריך שלרכב יהיה 4 מקומות, לא חייב חמש/4 דלתות ואפילו עדיף מראה של קופה או 3 דלתות.

4. הרכב צריך להיות מהנה לנהיגה, גם חזק וגם מתנהג - כמובן שאי אפשר הכל ולכן אני אתפשר אם העדפה ליותר כוח בקו ישר וצליל מענג(אח אלפא..) לעומת כבישים מפותלים והתנהגות מופתית(אח ראלי..).

5. אני חייב להגיד שנהגתי גם על 106 ראלי, ממש אהבתי את האוטו, אך העדפתי יותר את האלפא.

גם בגלל האבזור והפינוק בפנים שחשוב לי ולאמא, וגם בגלל הכח - וזה עוד לפני שדיברנו על המראה והצליל של האלפא. כמו כן העדפתי את האלפא גם על סיאט לאון קופרה, למרות שהיא הייתה חזקה ממנה משמעותית, היא לא העלתה לי חיוך על הפנים כמו האלפא.

תוספות:

האלפא נפסלה עקב פחד של אימא שלי מהשמועות שאלפא לא אמינה ומסובכת וכו' וכו'.

והתקציב - בין 50 ל70, תלוי ברכב ובעוד כמה משתנים.

ראיתי ביד2 אופל GSI שנת 2002 שחורה שמאוד אהבתי את המראה, השאלה היא איך היא מבחינת אמינות ואחזקה.

חשבתי גם על גולף 1800 או 2 ליטר, או אפילו VR6 שנת 98 שראיתי שיש למכירה.

מצטער על המגילה, עכשיו אני אשמח להתייחסותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף 2 ליטר סתם שותה דלק ולא הופכת אותו לאיזושהיא תאוצה מי יודע מה. 125 כ"ס על הרבה יותר מדי משקל.

נתון תאוצה 0-100 כמו של קורולה 1600. לא צוחק. (השוואה אוטומט מול אוטומט)

לדעתי פוקוס 5 דלתות 2 ליטר מתאימה מאוד לדרישות.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...