Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש רנו ספורט 30/9/2006

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 6319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פעם קודמת אנשים איימו שיגיעו ובפועל היה חצי בית קברות, מה שטוב זה שלקספר יש עכשיו 100 חולצות וכובעים בבית :-D

לא 100 אבל בהחלט נשארו כמו סטים...

נראה לי שנגמור את הסטוק במפגש הבא.

בקשר לארוע נוסף.

אני מקווה שבקרוב יתפנה לי זמן לארגן משהו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת הגיע הזמן שמישהו יגרור את הבאבא החוצה לאיזה מפגש נוסף, צריך לאוורר את הקליאו מידי פעם..

תקבעו תאריך!

נ.ב.

אם הכל יילך כמתוכנן חמסה חמסה טפו טפו טפו

הסיבוב המובטח לבאבא על המיאטה לא יגיע לעולם (אולי אם אני יקנה אחת)

יש איזו הפתעת הנעה אחורית אחרת.....

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיול זה רעיון טוב ויצא לי לבדוק כל מיני אופציות מענייניות, אבל חורף עכשיו ורוב המסלולים, כל עוד הקליאו נשארת כמו שהיא ולא הופכת לג'יפ בין רגע, לא ממש מתאימים לנו.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדובסקי, לגבי האיורור אני כל השבוע נוסע עם חלון פתוח וכך מתאוורר :-)

בסוף שבוע אני עם חלונות סגורים, אין ברירה אחרת הפרמננט שאני עושה נדפק מהרוח :shock:

לגבי ההבטחות, אני חוזר ואומר, לא מומלץ להשאר עם חובות פתוחים לבאבא, ברכה זה לא מביא :-D

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ועכשיו שחזרנו קצת בזמן... נתחיל שוב ומסודר הפעם.

מי בפנים לטיול, מתי ומי מארגן מסלול.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף שבוע הקרוב כבר לא אקטואלי אז סגרנו על שבוע הבא?

מי שמכיר טיפה את הצפון יכול לארגן מסלול מהיר ונחמד רק לא לשכוח עצירה לאכול על האש.

אני בפנים.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תגידו יש איזה אתר של רנו קליאו או של רנו כללי כי יותר טוב שיהיה לנו אתר מישלנו לשאלות ולמיפגשים אז אם יש אני ישמח מאוד תודה רנו קליאו ספורט 172

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בפנים אם לא יהיו הפתעות מיוחדות...

מזל טוב לרוי (pickiki) על הולדת הבן יואב!!!!

לסלי

"There's one arena of motor sport where everyone's a hero. One where the skill is not in the deftness of steering, nor the late application of brakes. Nor that intuitive feel for a car's limits. This a sport where the real display of talent is just turning up on race day." TOP-GEAR on drag racing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...