Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וונליזים - שרטו לי את הרכב מול הבית

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 6506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ראיתי פה כמה דברים שאולי יכולים לעזור לך:

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=118350

ואל תתרגש אתה לא הראשון ששרטו לו את האוטו.

אצלו יש חניה בבניין, ונהרס לנו השלט של השער אז כמה ימים אנחנו מחנים בחוץ.

כבר הספיקו לשרוט לנו את האוטו עם מפתח לרוחב וגם דפקו לו בוקס על המכסה מנוע.

זה הכל ילדים שאני אפילו לא יודע איך לכנות אותם (גם אני נחשב עדיין "ילד" וגם הייתי ילד קטן ובחיים לא עלתה בדעתי המחשבה לשרוט או להרוס משהו של מישהו אחר).

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב, כואב לי לראות את זה.

לצערי לא אוכל להמליץ לך על שום חומר מטשטש כי במצב שלך, כלום לא יעזור מלבד צביעה חדשה.

הבעייה היא שאם תצבע, מי אמר שזה לא יחזור לך שוב.....

אני במקומך,משאיר את זה כך, זה לא פוגע בשום צורה ברכב רק מבחינת יופי, זה גורם לבאסה רצינית, אבל עכשיו תוכל לפחות להיות בטוח שהסיכוי לגניבה או לוונדליזם נוסף - ייקטן בעשרות אחוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה צביעה עם עיפרון צבע, מוכרים את זה באוטו דיפו, תבחר צבע הכי דומה לשלך, תבצע צביעה ואז תנסה לעשות מעל פוליש ווקס.

אם תוצאה יותר חלקה מעניינת אותך, אבל בלי צביעה, תנסה לקנות צבע בבקבוקון מצבעי רכב, ותבצע לאחר מכן פוליש ווקס (למטאלי, נכון לגבי סעיף 1 גם כן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הגעתי למיאטה שלי וראיתי המון שריטות קטנות בצד. סריטות שנעשו ממשהו עם שני חודים (כמו שגם יש בתמונות פה) ואז רואים ששני הקווים נשארים מקבילים במרחק זהה.

אני זוכר שבהיתי בזה 5 דקות, לא בכעס, לא בבכי, השריטות לא היו נוראיות - פשוט לא הבנתי למה. למה למישהו לעשות את זה :?:

עדיין קשה לי להבין ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה אנשים (לרוב ילדים, אבל לא מכליל, לא חסרים "מבוגרים" שעושים את זה) משתי סיבות:

1) חסר להם ריגוש בחיים. הם מקבלים קצת אדרנלין ככה. (לא מבין את זה, כ"כ עצוב).

2) קנאות. או שאין להם כסף לרכב (בכלל), או שיש לך רכב ספורט/יקר ואז הם מקנאים שהם לא יכולים לרכוש אחד, ומחליטים (על הרכב שהוא הרכוש שלך, כן? ) שמגיעות לך כמה שריטות.

אני חושב שהפיתרון היחיד, אבל היחיד נגד שריטות, היא חניה מקורה לחלוטין , אבל כל רכב שיוצא החוצה לאור היום, חשוף לפגיעות, אין מה לעשות לגבי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים באמת מניאקים..

תראו אני לא בא להעליב אף אחד חס וחלילה אבל אם זה היא מיאטה או משהו בסגנון הייתי אומר שאלו אנשים קנאים, אבל במקרה הזה זו פונטו שלא ממש מושכת את העין אשר היא תהיה.

אני מציע לך לבדוק אם זה מישהו שרוצה לסגור איתך חשבון על משהו... אולי שכנים .. אבל אין ממש דרך לדעת.. אולי המקרה ייחזור אז תהיה עירני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את הכאב...

עשו לי את אותו הדבר, אין הרבה מה לעשות

הפתרון הוא רק צביעה או להשאיר כך.

אגב שעובר הזמן מתרגלים לזה, וגם לא שורטים לך יותר אז זה מנחם קצת..

שיבוא בדברים כאלה ולא בבריאות (כמו שאמא שלי תמיד אומרת)

תמונה 005.jpg

תמונה 008.jpg

תמונה 007.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הגעתי למיאטה שלי וראיתי המון שריטות קטנות בצד. סריטות שנעשו ממשהו עם שני חודים (כמו שגם יש בתמונות פה) ואז רואים ששני הקווים נשארים מקבילים במרחק זהה.

אני זוכר שבהיתי בזה 5 דקות, לא בכעס, לא בבכי, השריטות לא היו נוראיות - פשוט לא הבנתי למה. למה למישהו לעשות את זה :?:

עדיין קשה לי להבין ...

מצבך עוד טוב, אני מכיר כמה וכמה בעלי רכבי קבריולט שפשוט הרסו להם את הגג והיו חייבים לקנות חדש :?

לפותח השירשור- מישתתף בצערך מכל הלב, מי ייתן והחארות יגדלו להיות איפוטנטים בגיל צעיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין את הכאב...

עשו לי את אותו הדבר, אין הרבה מה לעשות

הפתרון הוא רק צביעה או להשאיר כך.

אגב שעובר הזמן מתרגלים לזה, וגם לא שורטים לך יותר אז זה מנחם קצת..

שיבוא בדברים כאלה ולא בבריאות (כמו שאמא שלי תמיד אומרת)

אואואו איך זה היה בא לי בבריאות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איזה אנשים..

אני עדין ילד..

(כמעט 17)

בחיים שלי לא שעשיתי דבר כזה לשום דבר לא אוטו לא בית לא כלום..

וגם לא חברים שלי..

איזה ילדים יש בעולם הזה..

מה זה השטויות האלה להרוס מכוניות רק כי משעמם..

גם לאחי עשו שריטות באוטו מזל שיש לו אוטו לבן אז לא כל כך רואים את זה..

צריך לתפוס אחד ולדפוק לו מכות או סתם לקשור אותו לאיזה עץ ולתת לו למות שם עד שתבוא המשטרה..

ואפשר לטעון שעיכבתם אותו עד שהמשטרה תבוא..

פשוט למשטרה בארץ שלנו יש המון המון זמן.. עד שהיא תבוא הוא בטח יתייבש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורוק.. אני לא מתכוון לזה שיעשו שריטות בבריאות..

אלא שמזל שזה בא בדברים כאלה, ולא במחלות או איזה קסאם\מרגמה..

(אני בטוח שהבנת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחיו הקנאים ויסבלו(מאד) פשוט לתפוס את כולם ולהעניש בחומרה, כמה שריטות שעשו לאוטו ככה שריטות על העור שלהם באותו אורך ואותו עומק!

פשוט כמו באיראן אם גונבים משהו כורתים לך תיד ובגלל זה לא גונבים שם, כנראה שזה צריך להיות העונש ואז לא נראה יותר שריטות על מכוניות!

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, אני מכיר לצערי את התופעות הנ"ל יותר מדי טוב, הפולו הקודמת, סבלה ממנה רבות וכן גם האיביזה.

בפולו זה היה הכי כואב. באותו היום שהוצאנו אותה מהסוכנות עשו לנו "סיפתח" עם שריטות במכסה המנוע, בבגאז', ובכנף האחורית ימנית חרטו לנו מפה של ארץ ישראל וכמה ימים לאחר מכן בכנף האחורית שמאלית לקחו מברג או משהו כזה ועשו סיבובים פשוט. נבלות, אני לא אכנס למה שצריך לעשות לאנשים כאלה.

עוד דבר: אם אתה הולך לצביעה, אל תשכח לצלם את הרכב לפני כדי להוכיח שצבעת לא בגלל תאונה אלא בגלל השריטה.

אגב, ניסית לטשטש באמצעות G27 או פוליש עדין? (לא לשכוח ווקס לאחר מכן!)

איתמר ג'ורג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...