Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמצע היום, תל אביב: רוצח(?) בטוארג נגד פונטו - אם ובנה מתים

student
שימו לב! השרשור הזה בן 6602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לתומר ולאחרים - נפלתם בראש?

הדיון הוסת לחלוטין מאשמת האיש ועכשיו עוסק רק בעובדה שאולי אני הומו (ואני לא), אנ-אלפבית ואולי מתלהם. אז אמרתי "רוצח" מה קרה?

1. על פניו ולפי הנסיבות שמתוארות, אני מרשה לעצמי כנהג, כאזרח וכאבא לקרוא לאיש "רוצח" (המרכאות בכוונה). כפי שאמרתי - בוא נחכה לתוצאות המשפט ונראה כמה חמור יהיה העונש שלו. אני מתערב עם מי שרוצה פה ועל מה שרוצה - הוא לא יקבל יותר מחצי מהמקסימום.

2. אותי לא תתפסו נוסע מהר בעיר. סוף דיון נושא המהירות שבה אני נוסע.

3. אולי צריך להיות מתלהם כמוני ולצעוק ולקלל כדי שאולי נגיע למצב שיהיו פה 20 תגבוות שיגידו - "זו לא תאונה סבירה, זה לא צריך לקרות, האיש פושע, האיש מסריח מאשמה ועונשו צריך להיות גבוה וחמור (אם יורשע, אני בשורה התחתונה מכבד את החוק)ו האיש צריך לשבת בכלא לשארית חייו."

מה ההבדל בינו לבין זה שדוקר בסכין אחר? אני אישית לא רואה הרבה הבדל.

אני מבקש מכולם לשמור על העניין העיקרי ולא ולעסוק בלתקוף אותי ואת ההתלהמות שלי. גם אני מפסיק עכשיו!

צריך להפנות אותך לתחילת הדיון כדי שתבין על מה הסיפור?

בהתחלה הפלת על אותו עורך דין כל תיק אפשרי.טענת שהוא שיכור.דיבר ללא דיבורית. עייף וכו. לאחר ששמעת כמה דעות נוספות שאינן בסגנון "נז** את הבן ז**!! רוצח!!! " הבנת שזו ככל הנראה לא הדרך -ועברת לפסים רגועים יותר.

ולסעיפים:

1 לא אני ולא אתה נעביר כאן דעה על מערכת המשפט הישראלית, למרות שבהתחלה עשית את זה במרץ רב (ר' "החוק דפוק". תחילת העמוד). אני לא יודע מה איתך-אבל אני עדיין מאמין ביכולתה של מערכת החוק לעשות משפט צדק. אם אכן מדובר ברצח נתעב-הדין ימוצה -ולא משנה אם מדובר בעורך דין. גם פוליטיקאים כבר הלכו לכלא.

2. אהבתי. אתה יודע-כשאני מתווכח עם אשתי אני לפעמים נכנס לחדר השינה וסוגר את הדלת-כמו ילד קטן. אחרי כמה שניות אני מבין שזה מטופש . לאמר "סוף דיון נושא המהירות בה אני נוסע" זה בערך אותו הדבר. תבין שאתה לא שונה מרבים אחרים. מי שנוסע לאט בעיר אך 30 קמ"ש מעל למותר בחוץ אינו צדיק. מי שרוצח-אבל רק בחו"ל-הוא עדיין רוצח. פשוט יותר נוח לך עם זה שמקובל חברתית ליסוע בכביש בינעירוני 120. אז מה? אם אתה ירושלמי אז הבה ואסביר לך-אני נוסע בכביש גני התערוכה לעתים קרובות (ד"א-גם היום.היתי בפקק בגלל התאונה) והמהירות הממוצעת שם היא בין 80 ל 100. אז מחוץ לעיר נוסעים 30 קמ"ש מעל למותר כי זה מקובל חברתית? ומה עם בתוך העיר? אתה עבריין-אבל רק מחוץ לתחומים מוניציפליים? במה אתה שונה ממי שנוסע מהר בתוך תל אביב?!?

3.שים לב לתגובות. רובן לא מתייחסות לכך שהאיש מסריח מאשמה אלא דווקא לכך שיתכן בהחלט שהוא אשם אבל זה לא דבר שאנחנו נשפוט והוא לא ירקב בכלא עד סוף חייו על זה.

נ"ב- אל תדאג. אנחנו לא חושבים שאתה הומו.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

תמונות שפורסמו בשרשור

תומר הדר, אתה יודע מה המשמעות של "סימן שאלה", הנה זה: ?

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...