Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע עובד חלק פתאום לסרוגין

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה של מנוע רועד בסל"ד סרק ופעולה לא עגולה שגורמת בעצם לרעידות ומהאגזוז יוצא כאילו פלוצים חלשים (שריפת תערובת לא נכונה?) הסל"ד סרק יציב למהדרין (צרפתיה).

האוטו עמד תקופה והמצבר החליט לעשות בעיות והנעתי עם כבלים.

מיד הורגש שוני בפעולת המנוע, הסל"ד עלה טיפה בבוקר ל 1100 סל"ד בערך (מה שלא קורה כמעט) כי המנוע כמובן היה קר. המנוע עבד כמעט עגול לגמרי ורק כשהוא ירד ל 900 סל"ד סרק אחרי החימום אז חזרו הרעידות.

כשחזרתי בדיוק בכניסה לחניה הטורים ירדו בסרק לאיזור 700 סל"ד (צריך להיות 900) והמנוע עבד עגול כמו מנוע חדש מהחברה וגם הוא כמעט ולא נשמע עובד (חשבתי לרגע שנכבה)!

אצל פרילינג קיבלתי חוות דעת שאומרת שיש בעיה ב2 חיישנים, למדה וחיישן קרנק.

מדובר ב106 GTI

יש לכם השערות למה המנוע פתאום עבד שונה היום? בעיה חשמלית אני מניח אבל יש קצה חוט מאיפה זה נובע? אני חושב לבצע ניקוי לכל המינוסים בתא המנוע פלוס חידוש קונקטורים לכל החיישנים והחלפת כל צינורות הואקום.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה...הנעתי בכבלים את האוטו ואז התחיל לי רעידות... במוסך אמרו שהלך מחשב...

מאז אני לא מניע עם כבלים לעולם(גם לא אוטו אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, תנסה קודם חיישן למדה, חיישן קראנק תקול אמור לגרום לבעיות של רכב כבה במהלך נסיעה וכד'.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...