Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים ספט'-אוקט 2005 ולינקים להודעות לפי חודשים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 344
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום הרכבנו חלונות לסוד אצל זגג בא.ת חדש ראשל"צ,

ועל הדרך הוא סיפר על דודג' דארט 77 של חבר שלו,

נוסעת אך ללא טסט, שמוצעת למכירה ב-4000 ש"ח.

מי שמעוניין בעוד פרטים שיפנה אלי בפרטי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נראתה רנו מודל 76 לפי המספר לא אספנות על הכביש המהיר לאשדוד
זו רנו 6, האחות הגדולה של הרנו 4, ולפי הגובה התמונה צולמה מקבינה של סמי-טריילר...

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רנו 6, האחות הגדולה של הרנו 4, ולפי הגובה התמונה צולמה מקבינה של סמי-טריילר...

רנו 6 שנת 76, יד ראשונה, מתגוררת ביבנה, לא למכירה...

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ok, אתמול עשיתי סיבוב באזה"ת פתח-תקווה, ומצאתי כמה דברים מעניינים, ועוד כולם באותו הרחוב, ברחק של עשרות מטרים אחד מהשני:

מדובר ברחוב גיסין, נידמה לי.

א) סיטרואן DS לבנה ויפה, עומדת למכירה בחניה של מרכז הקניות, ממש ממול תחנת הדלק "פז", עם מסעדת "פפריקה". יש עליה שלט "למכירה", לפי השלט היא משנת 73, ויש לה מספרי אספנות. האוטו ממה שראיתי בחצי-חושך נראה ממש טוב, לו היה לי את הכסף והמקום, הייתי לוקח אותו! לא זוכר את המספר הטלפון...

ב) כמה עשרות מטרים ממנה, בכביש, עומדת GSA PALAS משנת 84, נראה, שעומדת כבר זמן-מה, ללא שלט למכירה, ושוב, ממה שרואים בחושך, מצבה ממש טוב! ממש חבל, שעומדת!

ג) עוד כמה עשרות מטרים ממנה, באותו הכביש, עומדת טאונס -"קופה" כחולה, "אספנות", מצב סביר, יש איזו מכה בינונית בכנף הקידמי, אם אני זוכר נכון, אבל לא משהו רציני, גם למכירה, דיברתי עם הבעלים, הוא רוצה 5K, אבל גמיש. מנוע 1600 אוטומט.

על הטאונס ממש נידלקתי, אני ראיתי אותה לפני כחודש במקום אחר בפ"ת, היא יכולה לנסוע (אם כי, כנראה לא בשימוש יומיומי), הייתי לוקח אותה, אבל שוב, מחוסר מקום/כסף/זמן לפרוייקטים כאלה, עליי בכאב לב לוותר על הראיון! :?

בקיצור, בהצלחה, ומי שלוקח משהו משם- ממנו סיבוב!:-) (זה כולל במיוחד את ה-DS, שבחיים לא ישבתי אפילו בכזה אוטו!)!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן DS לבנה ויפה, עומדת למכירה בחניה של מרכז הקניות, ממש ממול תחנת הדלק "פז", עם מסעדת "פפריקה". יש עליה שלט "למכירה", לפי השלט היא משנת 73, ויש לה מספרי אספנות. האוטו ממה שראיתי בחצי-חושך נראה ממש טוב, לו היה לי את הכסף והמקום, הייתי לוקח אותו! לא זוכר את המספר הטלפון...

מס' הטלפון הוא 054-4303632

הרכב שייך לבועז לביא ממוסך "לביא" בירקונים מה שמבטיח את הדברים הבאים:

1) המחיר לא יהיה זול.

2) האוטו כנראה במצב מצויין. (הוא מומחה לסיטרואן ו-DS בפרט)

3) מי שיקנה אותו יוכל להמשיך לטפל אצל בועז (שוב - לא זול אבל בעל מקצוע מעולה) ואולי לקבל יחס מועדף...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, שני אסקורטים: אסקורט מתחילת שנות ה-70, וברנדה.

שניהם עומדים לא רחוק אחד מהשני, בשכונות, שנימצאות באיזור בין קיבוץ גלויות והר-ציון בדרום ת"א.

האסקורט- קופה כתומה, נראית נטושה, די מכוסכת בפנים ובחוץ, דלתות פתוחות, אבל לדעתי לא חלודה בצורה קיצונית- בהחלט ניתנת לשיקום, עומדת ברחוב "שם טוב פלקירה", מצטער, אך אינני יכול לכוון מדוייק איפה זה- בעצמי הסתבכתי, כשהסתובבתי שם!

הברנדה הירוקה עומדת לא רחוק משם, לא ראיתי את השם של הרחוב, אבל איפשהו, לפני הפניה ל"שם טוב...", חלונות שבורים, עומדת ליד הבית של מישהו. לא יודע, אם היא ניתנת לשיקום, אבל אסקורט לדעתי עדיין כן, במיוחד שהיא קופה, ואין אותם הרבה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסקורט- קופה כתומה, נראית נטושה, די מכוסכת בפנים ובחוץ, דלתות פתוחות, אבל לדעתי לא חלודה בצורה קיצונית- בהחלט ניתנת לשיקום, עומדת ברחוב "שם טוב פלקירה", מצטער, אך אינני יכול לכוון מדוייק איפה זה- בעצמי הסתבכתי, כשהסתובבתי שם!

Ok :-P

מי שיצליח לאתר את הבעלים - מובטחת לו עבודה מסודרת בשב"כ.

נראה לי שזה סתם רכב שנזרק לאיזור כדי שיעלם.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצפית מעולה - ברחוב בן יהודה בת"א - פורד ת'נדרבירד מאמצע שנות החמישים, צבע אדום, מצב חיצוני מדהים

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצפית מעולה - ברחוב בן יהודה בת"א - פורד ת'נדרבירד מאמצע שנות החמישים, צבע אדום, מצב חיצוני מדהים

מיקום מדוייק יותר בבקשה?

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...