Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קודן שעושה בעיות בפיאט אונו 93

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אבא של חבר שלי חוזר מחו"ל מחרתתים(לכן זה דחוף) והוא ביקש מהבן שלו להניע את הרכב בשביל שלא יגמר המצבר. בסופו של דבר אתמול המצבר ניגמר לגמרי אפילו האור בסלון הרכב לא נידלק. בדקתי מים במצבר, היה ריק, הוספתי מים כמה שצריך ואז היה אור חלש מאוד בסלון לא משהו שיספיק להתנעה.

לפני זמן מה ניסינו להתניע את הרכב בכבלים, יש אור, הכל ניפלא ,אבל אין סטרטר בכלל כי הקודן עושה בעיות. כאשר מקישים את הקוד הוא אומר שהוא לא נכון ולאחר 3 פעמים הוא מתחיל לצפצף כל זמן מה ולאחר כ5 דקות מפסיק.

מה קרה לקודן? האם הוא השתגע בגלל שניגמר המצבר? מה אפשר לעשות?! חבר שלי בלחץ וגם אני, כי אחר יגידו שאני קילקלתי(ואני לא, כל מה שעשיתי זה הוספתי מים כמה שצריך, ניסינו אף לדחוף את האוטו, לא עוזר,לא מניע) מה אפשר לעשות עם הקודן הזה? והאם יש דרך פשוטה לבטל אותו?

תודה

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא סתם אני לא מתעסק ברכבים של חברים, שלא יגידו חלילה שאני אשם אם יקרה משהו-עצה ידידותית, תחשוב עליה ותחשוב שאתה לא מקצועי והידע שלך הוא לעצמך ובשבילך!

ב. לפעמים הכבלים לא מחוברים טוב וחסר מגע/מוליכות ואין סטרטר או שהכבלים באיכות חרא-לבדוק

ג. אם הקודן מנטרל רק סטרטר תוכלו להניע בדחיפה-אולי לא עשיתם טוב.

ד. אולי תבדקו במדריך של הקודן אם יש ברשותכם, יש קוד ניטרול/תיכנות ואתה יכול לעשות קוד חדש וכאלה

ה. מי שמבין קצת בחשמלאות לא תהיה לו בעיה לנתק את הקודן, לך אולי כן ולא מומלץ בחום להתעסק בפרט שזה רכב לא שלך וכל דבר קטן יפנו עליך אצבע מאשימה.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. צודק... לא יודע איך כל פעם אני נידפק מחדש

ב. הכבלים חוברו מצויין,ישר נדלקו כל האורות, הכל עובד, יש אורות בלוח שעונים ,יש חשמל,הכל מצויין,רק הקודן לא מתנתק

ג. עשינו הכל טוב, אבל בכל זאת לא התניע, שווה לנסות לדחוף עכשיו אחרי שהמצבר מספיק חזק להתניע?

ד. אין לו מושג איפה המדריך ואיפה מה.

ה. אין למי לקרוא...

האם לנתק כבל (+) מהמצבר יכול לעזור? כי לא מבין למה פיתאום הקודן השתגע ולא מקבל את הסיסמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שבגלל הרבה זמן ללא מצבר הקודן "התאפס" מה שאומר שעכשיו הקוד שתקף אליו זה קוד המאסטר שצרוב בתוך החומרה שלו, אתה חייב את הקוד מאסטר שהגיע ביחד עם הקודן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר קוד אוניברסאלי (גם ההגיון אומר שלא יהיה כזה - כל גנב יחזיק ספרון עם כל הקודים) יש קוד מאסטר שצרוב בתוך החומרה של הקודן והמאסטר הזה הוא אינדיווידואלי לכל אחד ואחד

נגיד אצלי הקוד שלי הוא 8793 מנעול

אבל המאסטר הוא 98467132976 מנעול

נראה לך ? שזה באמת הקוד.....זאת דוגמא :D

אגב שמע אני לא יודע כמה החבר הזה גבר, או כמה אתה מבין...אבל אם אתה מבין בחשמל רכב ברמה יחסית סבירה, והוא באמת גבר...אתה יכול להציע את שירותך בביטול הקודן (דבר מאוד פשוט - יחסית) ומקסימום אם יהיה תקלה אז הוא יגיד לאבא שלו שהוא ניסה לבטל אותו - כמובן שזה מותנה בחבר גבר אמיתי ולא באיזה חנאנה שיפיל אותך כדי לצאת נקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא ידפוק אותי... אבל הוא גם לא יתן לי לנתק כלום ואני גם לא רוצה לנתק כלום. אני אגיד לו שיחפש מסמכים של הקודן למרות שהסיכוניים שימצא נמוכים מאוד...

למה בכלל לשים קודן באונו 93?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאני צודק נכון? אז חלאס עם תיקונים לטובתך, תאמין לי אני מכיר את זה מקרוב לצערי.

לפעמים הכבלים מחוברים שנותנים חשמל ולא מספיק לסטארטר בדיוק כמו כבלים מאיכות ירודה עובר חשמל ולא מספיק

אפשר לנסות להניע בדחיפה

לדעתי תיקון הקודן רק אצל מקצוען!

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שאני צודק נכון? אז חלאס עם תיקונים לטובתך, תאמין לי אני מכיר את זה מקרוב לצערי.

לפעמים הכבלים מחוברים שנותנים חשמל ולא מספיק לסטארטר בדיוק כמו כבלים מאיכות ירודה עובר חשמל ולא מספיק

אפשר לנסות להניע בדחיפה

לדעתי תיקון הקודן רק אצל מקצוען!

זה לא הכבלים! ולה המצבר! הקודם לא מתנתק! הוא מצפצף שכאילו הסיסמה אינה נכונה! אין קשר לא למצבר ולא לכבלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בעת דחיפת רכב קרברטור לוחצים על גז כל הזמן? כי אנחנו לא לחצנו על גז, כי אז המנוע יוצף בדלק, לא?
כן בעת דחיפת רכב עם קרבורטור יש ללחוץ את דוושת הגז עד לרצפה ולא להרפות עד להתנעה( אין לפמפם אלא ללחוץ קבוע) במקרה הזה אין טעם בדחיפה עד שהקודן לא יתנטרל!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם הקודן מונע את הפעלת הסטרטר הרי שבדחיפה אין צורך בסטרטר.

בקשר ללהדביק את הגז לריצפה, הרי המנוע יוצף בדלק לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...