Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע VW 501 01, במה ניתן להחליפו?

kenny4
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי אאודי A4, בנזין, מודל 2001. בספר הרכב רשום להשתמש רק בשמן VW 501 01, או מפרט API-SF. מה אומרות האותיות והמספרים (הבנתי מה זה VW...)?

מהו השמן התחליפי הטוב ביותר שניתן לרכוש לא דרך צ'מפיון? האם זהו סינטטי מלא או חצי? בספר הרכב לא מצויין באילו שמנים תחליפיים מותר להשתמש (20W50, 10W40?), אלא במקרה חרום להשתמש ב VW 505.

תודה לעוזרים

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

API

AMERICAN PETROLIUM LNSTITUTE

התקן של מכון הנפט האמריקני מורכב אותיות האות השמאלית מבטאת את סוג המנוע.

מנוע בנזין s

מנוע דיזל с

בשמן המתאים לשני סוגי המנועים יופיע סימן משולב cd/sf

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VW 501 01 - זה לא סוג שמן אלא תקן שמן.

ניתן למצוא שמנים של חברות רבות שעומדות בתקני VW וגם בתקן הספציפי הנל - ובצמיגויות שונות.

תבדוק שוב בספר הרכב כי חייב להיות רשום שם מה צמיגות השמן המותרת.

ושמנים אחרים שעומדים בתקן הנל ניתן למצוא כאמור בכל חנות ומשלל ייצרנים.

(LM אג'יפ וכו'...אפילו סונול)

יש שמנים שעומדים בתקני VW גם מסוג מינרלי וגם מסוג סנטטי וחצי סנטטי.

אני ממליץ לך בלי קשר להריץ חיפוש בפורום כי לא פעם דיברו פה על תקנים אלו וסוגי שמנים.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי אאודי A4, בנזין, מודל 2001. בספר הרכב רשום להשתמש רק בשמן VW 501 01, או מפרט API-SF. מה אומרות האותיות והמספרים (הבנתי מה זה VW...)?

מהו השמן התחליפי הטוב ביותר שניתן לרכוש לא דרך צ'מפיון? האם זהו סינטטי מלא או חצי? בספר הרכב לא מצויין באילו שמנים תחליפיים מותר להשתמש (20W50, 10W40?), אלא במקרה חרום להשתמש ב VW 505.

תודה לעוזרים

שלום,

מצ"ב קישור למאמר שכתבתי בנושא באתר שלי למכוניות ספורט בישראל:

www.carinfocus.com/Fmamar12.htm

מריוס,

עורך האתר לכוניות ספורט בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מצ"ב קישור למאמר שכתבתי בנושא באתר שלי למכוניות ספורט בישראל:

www.carinfocus.com/Fmamar12.htm

מריוס,

עורך האתר לכוניות ספורט בישראל

תודה מריוס. אמנם לא הייתי מגדיר את רכבי כרכב ספורט, אבל המאמר בהחלט עזר לי להבין.

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...