Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש להרכיב מערכת למתחילים

eliad2
שימו לב! השרשור הזה בן 7696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכלום , אני עוד מעט מקבל רישיון והגיע הזמן שיהיה באוטו משהו ראוי למוזיקה

התקציב יהיה 2000 שקל והדרישה היא קודם כל רדיו דיסק בסיסי כנירא של פיוניר לפי מה שהבנתי שאפשר לימצוא .. צריך גם שידרוג לרמקולים בשאר התקציב , לפחות זוג סביר שיהיו לפחות 6וחצי אינטש או איזה 6X9 בסיגנון או אפילו שתי זוגות , אחד גדול ואחד של 4 אינטש לשים מקדימה. יש לי גם זוג טוויטרים של מורל ששוכבים לי בארון וחשבתי אולי לשים אותם מקדימה במקום הזוג 4" המגעילים שיש מקדימה , ושמאחורה יהיו זוג רמקולים טובים , מה אתם אומרים ?? , בעתיד אולי נוסיף סאב ומגבר... מחכה למלצות שלכם על דגמים ובמיוחד על מקומום ממולצים להתקנה וקניה , באזור פרדס חנה - חדרה או אפילו גג באזור חיפה . תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הנ"ל...

לדעתי תלך על רדיו דיסק של פיוניר ... דגם בסיסי 1000 שקל

מקדימה קומפננט של לאנזר... 500 שקל פלוס מינוס

ומאחורה 6*9 של לאנזר.... גם 500 שקל פלוס מינוס,

אם אתה באמת מתכנן על מגבר וסאב...

וותר על ה 6*9... לך על קומפננט איכותי ... בסביבות ה 1000 שקל...

ואם תוכל לדחוס עוד טיפה לרדיו דיסק פיוניר טיפה יותר איכותי...

( תבדוק את האופציה של 200 דולר בדיוטי פריי... לדעתי אופציה טובה ! )

ובעתיד תוסיף מגבר 4 ערוצים ... שאליו תחבר את הסאב ואת הקומפננט...

בהצלחה!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצה שניה: מכיוון שראיתי את ההודעה שלך באותו עניין בפורום אודיו וקולנוע ביתי,וראיתי איזה סוג של ציוד אתה מחזיק בבית,הרי בשלב ראשון אל תקנה רמקולים אחוריים כלל אלא רק זוג קומפוננט מקדימה,מגבר 4 ערוצים וסאב. יש הרבה חברות תצטרך להתרשם לבד ואחכ לבוא ולשאול כאן ליתר ביטחון

לגבי מקום להתקנה המקומות ה"ותיקים" בחיפה כגון בן חמו,רדיו חיפה ,קצת .. יקרנים ולטעמי אינם שוים את המחירים שהם דורשים,יש בחור צעיר שיושב בשדרות בר יהודה 22 10מטר אחרי משטרת התנועה מול תחנת הדלק שראיתי התקנות שלו והוא גובה מחירים לא יקרים,שמו "אוטוס" 8622217

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכלום , אני עוד מעט מקבל רישיון והגיע הזמן שיהיה באוטו משהו ראוי למוזיקה

התקציב יהיה 2000 שקל והדרישה היא קודם כל רדיו דיסק בסיסי כנירא של פיוניר לפי מה שהבנתי שאפשר לימצוא .. צריך גם שידרוג לרמקולים בשאר התקציב , לפחות זוג סביר שיהיו לפחות 6וחצי אינטש או איזה 6X9 בסיגנון או אפילו שתי זוגות , אחד גדול ואחד של 4 אינטש לשים מקדימה. יש לי גם זוג טוויטרים של מורל ששוכבים לי בארון וחשבתי אולי לשים אותם מקדימה במקום הזוג 4" המגעילים שיש מקדימה , ושמאחורה יהיו זוג רמקולים טובים , מה אתם אומרים ?? , בעתיד אולי נוסיף סאב ומגבר... מחכה למלצות שלכם על דגמים ובמיוחד על מקומום ממולצים להתקנה וקניה , באזור פרדס חנה - חדרה או אפילו גג באזור חיפה . תודה מראש.

לפי דעתי תשקיע קודם כל ביחידת ראש נורמלית, משהו ב-200 דולר בדיוטי או בארה"ב ראיתי JVC 707 ב-200 דולר . . .

אח"כ תשקיע את מה שנשאר בקומפוננט טוב מקדימה, ממליץ לשמוע MBQ, DLS, סרוויון וגה וכו' . . .

כשיהיה לך עוד כסף להשקיע אז תלך על איזה מגבר 4 ערוצים טוב וסאב, אני ממליץ להתרחק מרמקולים 6X9, לפי דעתי בזבוז אדיר שלך כסף, במקום הרמקולים האלה תוכל לקנות סאב של פיוניר שיתן לך הרבה יותר ממה שהרמקולים האלה יתנו . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ישקיע עד כ1300 שקל ברדיו דיסק ונירא כבר מה לעשות עם השאר.

כיום יש לך באוטו מקום מקדימה לקומפננט של 4" וזה נירא לי קצת מבאס לשים שם את כל הכסף אלא אם כן אפשר להרחיב ל6 לפחות ..

מאחורה יש לי מקום ו6וחצי וביגלל זה חשבתי לשים שם

אבל הבנתי שאת הסט העדיף צריך לשים מקדימה כדי להשיג משהו שמזכיר במה ...

אז מה אתם אומרים , לשים רמקולים מקדימה בכסף ? (או בדלת)

ואם נשקיע הכל מקדימה מה כדי להשאיר מאחורה - יש לי אופצייה לחבר את הטויטרים של מורל מאחורה , או להשאיר שם את הקומננט של ה5" שהוא עלוב אבל אפשר להיסתדר איתו.

מה כדאי לעשות אחרי שאני ישקיע ברדיו דיסק מבין האופציות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאתה משקיע ברדיו דיסק מומלץ להשקיע ברמקולים הקדמיים ולקנות סט קומפוננט טוב אפשר גם יד שניה.

אחר כך לקנות מגבר 4 ערוצים ולחבר שניים לקדמיים.

אחר כך לקנות סאב לגשר שני ערוצים לסאב.

וכאן בעצם סיימת, רמקולים אחוריים לא נחוצים והם רק ימשכו לך את הבמה לאחור ויהרסו את הסאונד.

אחרי שתקנה את כל זה אתה יכול להשקיע גם במיקום של רמקולים שיכלול גם שינוי של הפאנלים ברכב אבל יביא אותך לתוצאה טובה בהרבה.

לדעתי לך על הכל יד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה כדאי בדיוק למקם אותו , מקדימה כאילו מתחת לדשוו או בלדת ? האופציינ הראשונה נכון ?

וכדאי לחבר את הטויטרים לשתי היציאות השניות שיהיה פנויות ? ואם כן אז איפה כדאי למקם את הטויטרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...