Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר דעת קהל בנושא "אופנועים לאורך ההיסטוריה"

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב לכולם ברור מה אני חושב...:biglaugh:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ג.

עכשיו אני יודע מי הצביע לווספה :rofl:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף למנות כמה דגמים שהשפיעו כל אחד בתורו על ההיסטוריה של האופנועים.

ראשית, הווספה, אשר יצרה את תת הסוג של הקטנוע, אשר פופולארי כיום לא פחות מאופנועים ואולי אף יותר מהם. חוץ מהיותה כלי רכב נפלא, הווספה איפשרה שינוע מוטורי שווה לכל נפש בתקופה של שיקום אירופה אחרי מלחה"ע. לכן השפעתה רבה לדעתי.

סוזוקי R 750 שינה את פני האופנועים החזקים. מיצורים חזקים אך מסורבלים וכבדים שלא יכולים לתרגם את כוח המנוע שלהם למהירות בסיבובים, הפכה הקטגוריה בימינו לאופנועי מירוץ כמעט עם תאורה ולוחית רישוי. סוזוקי היו הראשונים להציע רפליקת מסלול לציבור עם ה R שהופיע ב 1985 ובכך שינו את פני ההיטוריה של האופנועים.

ימאהה XT 500 היה האופנוע הדו שימושי הראשון. אופנוע שמאפשר לרכב בכביש הציבורי בנוחות סבירה, אך גם מאפשר רכיבת שטח תובענית. פלח שוק זה של אופנועים דו שימושיים גדול מאוד וממנו גם יצאו סגנונות שונים כמו סופרמוטורד והכלאות שונות של אופנועי כלבו למיניהם כמו KLE של קאוואסקי ו F 650 של ב.מ.וו.

כמובן שיש עוד דגמים חשובים ומשפיעים, אך לדעתי שלושת אלה השפיעו יותר מכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף למנות כמה דגמים שהשפיעו כל אחד בתורו על ההיסטוריה של האופנועים.

ראשית, הווספה, אשר יצרה את תת הסוג של הקטנוע, אשר פופולארי כיום לא פחות מאופנועים ואולי אף יותר מהם. חוץ מהיותה כלי רכב נפלא, הווספה איפשרה שינוע מוטורי שווה לכל נפש בתקופה של שיקום אירופה אחרי מלחה"ע. לכן השפעתה רבה לדעתי.

סוזוקי R 750 שינה את פני האופנועים החזקים. מיצורים חזקים אך מסורבלים וכבדים שלא יכולים לתרגם את כוח המנוע שלהם למהירות בסיבובים, הפכה הקטגוריה בימינו לאופנועי מירוץ כמעט עם תאורה ולוחית רישוי. סוזוקי היו הראשונים להציע רפליקת מסלול לציבור עם ה R שהופיע ב 1985 ובכך שינו את פני ההיטוריה של האופנועים.

ימאהה XT 500 היה האופנוע הדו שימושי הראשון. אופנוע שמאפשר לרכב בכביש הציבורי בנוחות סבירה, אך גם מאפשר רכיבת שטח תובענית. פלח שוק זה של אופנועים דו שימושיים גדול מאוד וממנו גם יצאו סגנונות שונים כמו סופרמוטורד והכלאות שונות של אופנועי כלבו למיניהם כמו KLE של קאוואסקי ו F 650 של ב.מ.וו.

כמובן שיש עוד דגמים חשובים ומשפיעים, אך לדעתי שלושת אלה השפיעו יותר מכולם.

יאמר לזכותו של הR שהביא את המסלול את העם...

עד אותו יום לא היו שילדות אלומיניום ביצור המוני... היו סדנאות שמכרו אותן במחיר ששווה את מישקלן בזהב... פתאום, אתה יכול לקנות את כל החבילה!!! פיירינג מלא, שילדה מאלומיניום, קלילה מאוד, בלמים של אופנוע מרוץ, מנוע לא מיתפשר, לא איזה משהו שלא ניתן לינסוע איתו ללא טיימר אלא משהו שאדם ממוצע יכול להחזיק! האופנוע עשה מהפכה ובזה אין ספק... ולא נזכיר את האות האגדית "R"!!!

כנ"ל הCB... הוא זה שקבע את תצורה שרוב אופנועי הספורט מישתמשים בהם כיום, 4 צילינדר 4 פעימות רוחבי...

מישהו יודע מה היה האופנוע הראשון (הסידרתי) שבו הותקנו בולמים הידראוליים???

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשאלו אותי, הרי לדעתי האופנוע איבד מקיסמו ככל שהתקדם לכיוון המסלול, נכון שיש כאלה שיש להם את היכולות של טייס קרב, הכסף של שרי אריסון, ומסלולי מרוץ מלוא החופן... הם יכולים להרשות לעצמם אופנוע ספורט גדול, ריפליקת מרוץ סטייל אלופי העולם. ואם האופנוע מתפוצץ כאשר הוא נופל בחנייה, לא נורא תמיד אפשר להחליף חלקי פלסטיק, במחיר משכורת חודשית. ניתן לעשות איתם באזזז ב-220 מתחת לאפם של שוטרי מתנ"א... לזגזג בשאגת אגזוז בין המכוניות בפקק באיילון ... ולההרג ביחד בסיבוב ארד...

אני כבר לא מדבר, שהאופנוען איבד את הקשר בינו לבין האופנוע. יותר מדויק למנוע... פעם האופנוען היה מוציא כלים ופותר את הבעיה לבד.... מי מסוגל היום לטפל באופנוע שלו פרט למכונאי ממומחה? ולא אמרתי מילה לגבי מחיר הטיפול או אחזקת האופנוע בכלל... האופנועים מתחלקים לשלוש קבוצות עיקריות, שטח, כביש וקסטום, כאשר כל אחת מהקבוצות מתחלקת לתתי קבוצות נוספות (אני לא מפריד בין אופנועים לקטנועים בכוונה) כל קבוצה צברה לה את עדת המערצים שלה והיא משלמת את המעשר היומי למדינה....

חלומי הרטוב הוא אופנוע סטייל האופנועים של פעם דוגמת CB 750 של הונדה, מיכל אלומיניום, שילדת פלדה מסיבית, מנוע ארבע צילינד אמין וזולל ק"מ, מקום למטען, שניתן לקחת את האישה לטיול המועדון ביום שבת מבלי לשבור את הגב... והמחיר או המחיר.... הוא צריך להיות שווה לכל נפש כולל מחיר חלקים, טיפולים והביטוח.... זהו בעצם....(נכתב בהשפעת ראפאפן 1000 MG)-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר שאנטי לכולם ,,

כן כן אני הצבעתי הראשון עבור

ה- ווספה בסקר ,מה לעשות אני מחבב

כל דו גלגלי ובמיוחד ישן.

אך ממתי שעברתי מדו גלגלי חדיש

עם גיר רציף לווספה יוראלי 180 עם 4 הילוכים

כל עניין המוטורי הדו גלגלי אצלי השתנה

פשוט כייף לא נורמלי וחווית נהיגה.

ביי בננה.

Feb20309.JPG

דרור בננה.

אוף נישברה לי ביצה ,נו טוב אני הולך לשטוף ידיים.

DrorBANANA site

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלוהים רוכב על הארלי, אז הוא נראה בכלל לא רע. (והוא בעצם "היא").
לא ממומלץ לסובלים מאלרגיה לגומי....רן

PhotoID12709.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממומלץ לסובלים מאלרגיה לגומי....רן

או לאנשים עם בעיות בחוליות הגב, מעיים וכו'...

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי,סקר לא רלוונטי. בשליפה אני יכול לזרוק שמות של 10 דגמים שלכולם היתה השפעה מכרעת על כל מה שקרה אחר כך

ולעניות דעתי הלא צנועה, הארלי דוידסון לא עושים אופנועים אלה קריקטורה של אופנועים. העיצוב שלהם , למעט דגמי התיור כמו אלקטרה גלייד, מבולבל וביזארי. כמו משהו שמתאים לאנשים עם בעיות אגו רציניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי,סקר לא רלוונטי. בשליפה אני יכול לזרוק שמות של 10 דגמים שלכולם היתה השפעה מכרעת על כל מה שקרה אחר כך

ולעניות דעתי הלא צנועה, הארלי דוידסון לא עושים אופנועים אלה קריקטורה של אופנועים. העיצוב שלהם , למעט דגמי התיור כמו אלקטרה גלייד, מבולבל וביזארי. כמו משהו שמתאים לאנשים עם בעיות אגו רציניות

נכון, ועל זאת עיקר גאוותם, אבל לא ממש ממולץ להעיר להם על כך-ד"ש ממלאכי הגיהנום-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג.

בהחלט

5_1_124.gif

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלומי הרטוב הוא אופנוע סטייל האופנועים של פעם דוגמת CB 750 של הונדה, מיכל אלומיניום, שילדת פלדה מסיבית, מנוע ארבע צילינד אמין וזולל ק"מ, מקום למטען, שניתן לקחת את האישה לטיול המועדון ביום שבת מבלי לשבור את הגב... והמחיר או המחיר.... הוא צריך להיות שווה לכל נפש כולל מחיר חלקים, טיפולים והביטוח.... זהו בעצם....(נכתב בהשפעת ראפאפן 1000 MG)-רן הצלחתי למצוא כמה תמונות להמחשה-רן

Honda%20CBX_jpg.jpg

Honda%20Goldwing.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...