Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוב שרשור המלצת טלוויזיה חדשה...

yohai71

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, elera כתב:

הממשק נראה לי דבר משני ביותר, במיוחד כשאפשר לחבר מחשב או סטרימר מינימלי וזול.

אז זהו, שלא.

ממשק זה מה שמנצח בעולם.

יש אנשים שלנצח ימשיכו להתברבר עם חלונות 7/xp, אבל רוב המשתמשים בעולם (לא רק של טלוויזיות, משתמשים בכל מוצר שהוא) נוטים לזלוג אט אט למקום שבו הממשק יותר נוח.

ספציפית ב-lg הממשק נוח ומייתר סטרימרים. על הדרך הסאונד גם לא רע, עוד שיפור שהתרחש בשנים האחרונות במסכים שטוחים אצל כולם כמעט.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hans

אני קונה מסך בשביל החומרה, שהיא דבר שאני לא יכול להשיג אחרת.

לא בשביל התוכנה, שאני יכול להשיג לפני טעמי בלי קשה למסך, וגם בצורה שיותר בשליטת המשתמש.

כמו שבמכוניות השיקול הוא "החומרה" (מנוע, תיבת הילוכים, והשאר) ולא איזה גרסת אנדרויד יש על הדשבורד בין הנהג לנוסע. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.4.2024 בשעה 15:12, elera כתב:

לסקירות הכי טכניות ומעמיקות יש את האתר Rtings. מסובך לניווט, אבל הסקירות מוצלחות.

OLED שונים:

https://www.rtings.com/tv/tools/table/134318

יש איתם בעיה הרבה פעמים לדגמים יש שמות שונים למה שיש פה בארץ..

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.4.2024 בשעה 19:30, hans כתב:

ספציפית ב-lg הממשק נוח ומייתר סטרימרים

הוא נוח, אבל לא תמיד כיפי עם ה air mouse הזה שלהם. 

הוא גם לא תמיד מייתר סטרימרים, כי יש דברים שאין להם פיתוח ל LG, אלא רק לאנדרואיד TV.

מה שכן, מסכים עם האמירה שמדובר במוצרים אמינים באופן כללי, ובדרך כלל גם בדגמים הביניים / תקציבי, איכות התמונה / סאונד ממש טובה למחיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב ת'טלוויזיה,המזנון שלך נראה וואו! אנשים לא מעריכים איזה יופי מזנון נראה כשהוא ככה נקי ובלי שטויות ושאר מוצרי ענתיקות עליו

ולנושא השרשור - מצטרף לממליצי LG,יש לנו 3 טלוויזיות שלהן (65" בת 4 בסלון,49" בת 6 בחדר שינה,ועוד אחת 32" בת 11 (!) שאשתי קבלה במתנה מדודה שלה)

פשוט תענוג של מותג,הכל עובד,אין תקלות,אין שטויות,אין בלתמים,מוי כיף.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן;

נרכשה LG מדגם OLED65CS3VA, שזה סוג של סדרה C לעניים - אם כי אתה צריך להיות עני קצת עשיר בשביל זה... סה"כ המחיר לא רע בשביל הטכנולוגיה והגודל - 7,000 ש"ח פחות שני שקלים. היה צורך לשחק קצת במתקן הקיים של החיבור לקיר, ונעזרתי בשרותיו של הנדימן, שהוריד אותה לגובה נורמלי ואפילו הכניס קצת לתוך הגומחה, כך שהיא לא בולטת במיוחד.

אני עדיין לומד אותה, אבל אין ספק שמדובר בקפיצת מדרגה. וכן, גודל 65 ממש מתאים לסלון, טוב שלא ירדנו ל-55:

image.thumb.jpeg.fd00b36bac655680ffe0ce3568c4c991.jpeg

• אהבתי 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2024 בשעה 18:38, ezuf כתב:

עזוב ת'טלוויזיה,המזנון שלך נראה וואו! אנשים לא מעריכים איזה יופי מזנון נראה כשהוא ככה נקי ובלי שטויות ושאר מוצרי ענתיקות עליו

תודה רבה, כמו שאתה רואה שיניתי את זה...:

image.thumb.jpeg.ac0fda93b19c1898e5d7af3a7281d89f.jpeg

😁

טוב, האמת שזה זמני. בהמשך ייתלה על קיר (עוד פרטים פה).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...