Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת סטריאו עם שליטה מההגה

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 7705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים אלה אני שוקל קניית רנו לגונה.

למכונית הנ"ל יש אפשרות לשליטה ברדיו מההגה.

הכונית באה ללא מערכת כלל, וניתן לקנות את המערכת האורגינאלית ב-2360 ש"ח (יקר לכל הדעות עבור HU ורמקולים בסיסיים)

יש לי מערכת של Blaupunkt עם צ'נגר ורמקולים של JBL שסה"כ מספקת אותי.

האם יהי ניתן לחבר אותה כך שתשלט מההגה ?

האם יש מערכות אחרות (חוץ מהאורגינאלית) שניתן לחבר לשליטה מההגה ?

תודה מראש לעונים!

צביקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי לא ניתן לחבר hu לא מקורי ללחצני ההגה .

לפיוניר יש שלט קטן וחמוד שמתלבש על ההגה...מניסיון

בסביבות ה-200ש"ח+

אבל הוא לא שולט בסיבובים טוב על הhu

"תנו חיבוק לאיש הדלוק"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לחבר הד יוניט לא מקורי ולשמור על שליטה מההגה בחלק מהמכוניות עם חלק מחברות ההד יוניטים.

תנסה את הקישור הבא וצור איתם קשר באי מייל אם צריך כדי שיגידו לך אם זה תואם לשנת הדגם שלך ולאילו רדיו דיסקים:

http://www.autoleads.co.uk/product/fitting_kits_listing.asp?modid=403&man_id=4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל החברות לא מוכרות את אופציית השליטה מההגה אם את לא רוכש יחד עם הרכב רדיו מקורי אבל יכול להיות ששינו את זה.

דבר שני מכשירי הרדיו המפוארים של חברת בלאופונקט מגיעים עם אופצייה להוסיף שלט הגה ואפשרי בחלק מהרכבים לחבר אותו וזה יפעל מצויין מכיוון שהחיבורים תואמים לדוגמא פיג'ו 206 ואופל אסטרה gsi ואפילו אאודי (עם שינוי קטן), יש עוד חברה שהשליטה מההגה תתאים והיא vdo .

אבל אי אפשר לדעת עד שלא רואים את החיבור של השליטה המקורית, אני ינסה לבדוק באחד מהמקורות שלי באינטרנט וינסה להחזיר תשובה לפני הנסיעה.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...