Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזו מדינה הייתם מהגרים

Coro

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, בנצי כתב:

כרגע האופציות הן טקסס ופלורידה, למרות שיש לי נכסים בניו יורק, אני לא מסוגל לחיות שם בנוחות, צריך להיות מזוכיסט בשביל לפלס שלג. 

מסכים. (כמו תמיד אפשר לזרוק כסף על הבעיה ולהזמין שירות. ועדיין אני ואשתי מפלסים שלג , שיהיה ברור - לא ידנית - עם מכונה - ועדיין).

בנוסף בnorth east מפזרים מלח בחורף - מה שמזיין מכוניות שנוסעות אחרי שלג. (מה שאומר ישירות שאני לא מזיז לא את הBRZ ולא את המיאטה בחורף כל עוד יש אפילו שאריות של מלח על הכביש).

עם פלורידה - צריך לקחת בחשבון סופות. (רק בסופה האחרונה - דודים שלי איבדו את כל התכולה של הבית שלהם אחרי שהיה כמה שבועות מתחת ל30 ס״מ מים ... וזה למרות שקי חול וכל מני דברים שהם שמו להגן + 2 מכוניות הלכו לפח - אחת מהן וולוו פתוחה משופרת ... )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, בנצי כתב:

התזמון שלי מושלם, אני מתלבט לאיזו מדינה להגר כי נמאס לי מהחיים בקליפורניה. 

ואפילו טלפון אני לא מקבל הא?

גועל נפש

• מצחיק 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, בנצי כתב:

התזמון שלי מושלם, אני מתלבט לאיזו מדינה להגר כי נמאס לי מהחיים בקליפורניה. 

אפשר קצת להרחיב מה כ"כ נמאס בקליפורניה? (שואל ברצינות.)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, oryo כתב:

ואפילו טלפון אני לא מקבל הא?

גועל נפש

אתה איש העולם הגדול, מי אני שאפריע? מגלה ברשת שקנית דוקאטי... בושה. 

לפני כשעה, Liviur כתב:

מסכים. (כמו תמיד אפשר לזרוק כסף על הבעיה ולהזמין שירות. ועדיין אני ואשתי מפלסים שלג , שיהיה ברור - לא ידנית - עם מכונה - ועדיין).

בנוסף בnorth east מפזרים מלח בחורף - מה שמזיין מכוניות שנוסעות אחרי שלג. (מה שאומר ישירות שאני לא מזיז לא את הBRZ ולא את המיאטה בחורף כל עוד יש אפילו שאריות של מלח על הכביש).

עם פלורידה - צריך לקחת בחשבון סופות. (רק בסופה האחרונה - דודים שלי איבדו את כל התכולה של הבית שלהם אחרי שהיה כמה שבועות מתחת ל30 ס״מ מים ... וזה למרות שקי חול וכל מני דברים שהם שמו להגן + 2 מכוניות הלכו לפח - אחת מהן וולוו פתוחה משופרת ... )

אני לא דואג מסופות,  אני ארכיב ליפטים לרכבים. כל השאר יכול להרטב. 

לפני 20 דקות, קורן בן אשר כתב:

אפשר קצת להרחיב מה כ"כ נמאס בקליפורניה? (שואל ברצינות.)

המדינה הזאת הולכת לפח מבחינת ניהול. 

ככל שהזמן עובר אני רואה איך הכל נהיה יותר יותר מחורבן. 

איכות החיים יורדת וכך גם התמורה למיסוי הגבוה, זה לא הגיוני עבורי. 

את 2022 אני אסגור עם הכנסות של כמעט 10 מיליון דולר אך אם אסיים עם 5% רווח אהיה מבסוט, זה מגוחך. 

מערכת המשפט שלנו הפכה לבדיחה, זאת אומרת הפשע משתולל, גנבו לי 4 רכבים בשנתיים האחרונות, את אשתו של השותף שלי שדדו מחוץ לסופר מרקט עם אקדח, לקחו לה את התיק ואת האוטו כשהיא יצאה לקניות עם הילדים.

פורצים לי לעבודות, היה לי בית שהומלסים החליטו לפלוש אליו ואחרי שחייגתי למשטרה חיכיתי שעתיים בשביל שתגיע עובדת סוציאלית במדים ותבקש מהם לעזוב. 

לאזרח נורמטיבי אין זכויות, הכל מוטה לכיוון הפושעים, נכנסת לחנות ולקחת משהו בלי לשלם? כל עוד העלות של מה שגנבת היא פחות מ1000 דולרים לא יעשו לך כלום, רוב הסיכויים שהמשטרה גם לא תשלח אף אחד. 

ואני לא גר בחור נידח, אני גר בלב של עמק הסיליקון, בשכונה שמחיר ממוצע לבית הוא מעל 4 מיליון דולר. 

התחילו לשדוד אנשים במרכזי קניות, מה המשטרה עשתה? הוציאה הודעה שמייעצת לאנשים לא ללכת עם רולקס ולא ללבוש מותגים או לנהוג ברכבי יוקרה... 

אני מדבר על מרכז קניות בקופרטינו, שכונה מאוד רגועה. 

מוסיפים לנו מיסי שקר, ושוחקים לעצמאיים את השכר והנשמה. 

כן מחירי הדלק גבוהים אבל כשיש לך צי של רכבי עבודה זה מאוד מורגש, להוציא מעל 6000 דולר בשבוע על דלק זה מורגש. 

זה דבר אחד קטן ואז עוד אחד ועוד אחד ולבסוף זה מתפוצץ. 

אני רואה חברים שעזבו את קליפורניה ואני מבין שאני מטומטם. 

למה אני צריך להשחק ככה כשהתמורה היא כל כך נמוכה? 

• אהבתי 6
  • מעניין 2

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טקסס מדינה גדולה ... דאלאס אולי צמודה לפורת וורת' אבל אלו מקומות די שונים. מבחינות רבות הייתי אומר אוסטין, שקצת מזכירה את ישראל (רק שהיא התייקרה קיצונית מאז שחייתי שם לפני כעשור) או סן אנטוניו. יוסטון אישית לא מצאה חן בעיני אבל כדף של נפט לא חסר שם ... גם בטקסס יש טורנדו וכו' אז צריך לשים לב.

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, G. P. Magnus כתב:

אוסטין, שקצת מזכירה את ישראל

O.O

מזכירה איך?

אאל״ט טורנדו יש בעיקר ביוסטון, inland זה מאוד לא שכיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, oryo כתב:

O.O

מזכירה איך?

אאל״ט טורנדו יש בעיקר ביוסטון, inland זה מאוד לא שכיח.

When Is Tornado Season in Texas in 2022? - Policygenius

136 בשנה זה 2.5 + בשבוע

We saw the most March tornadoes on record in 2022, with many of those pummeling Dallas, Fort Worth, Austin, San Antonio, and other areas of eastern Texas. [1]   

... לא הייתי אומר שזה כל כך נדיר גם במרכז וצפון מזרח טקסס ...

באוסטין יש טמפרטורות שמזכירות את ישראל, יש אנרגיות טובות בסה"כ ואנשים קצת יותר חמים לטעמי - אולי בגלל הקרבה למקסיקו וכמות ההיספאנים המרובה. ויש כמובן גם הרבה טק (דל וכד') ויזמות. הטקסנים בעצמם אנשים יחסית נחמדים למה שיצא לי אישית לחוות לעומת יתר ארה"ב. כאמור גרתי שם בשנות האלפיים המוקדמות ולא ביקרתי מזה כעשור אז יתכן שהכל השתנה.

נחמד גם שאין מס מדינה ...

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, G. P. Magnus כתב:

136 בשנה זה 2.5 + בשבוע

We saw the most March tornadoes on record in 2022, with many of those pummeling Dallas, Fort Worth, Austin, San Antonio, and other areas of eastern Texas. [1]   

טורנדו יכול להיות גם סתם רוח חזקה, ולכן נדמה לי שמה שמעניין זה סופות עם משמעות ef4/5, כאלו היו 87 במהלך ה70 השנים האחרונות.

במפה המצורפת ניתן לראות טורנדו׳ס ב70 השנים האחרונות

image.thumb.png.05bdc66846ac939327e271cdf22507e0.png

במהלך 70 השנים האחרונות היו 130 טורנדו׳ס באזור אוסטין, מכל הסוגים, אז זה לא משהו שכיח במיוחד. 2 בשנה, כאשר רובם בעצימות נמוכה.

הפעם האחרונה שהיה משהו באמת רציני היה בשנת 97, אמנם במחוז של אוסטין אבל בפרבר צפוני (jarrell) שלא באמת נחשב כחלק מהפריפריה של האזור.

אתה צודק וגם בצפון מערב טקסס (אזור אמרילו) יש מוקד, ונראה שגם בדלאס שמח לפעמים.

תודה שגרמת לי לחפור קצת! נושא מעניין

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@בנציתשמע, אתה מזכיר לי את ונצואלה.

אז הגיע הזמן לעבור לפתח תקווה (או באר שבע).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.11.2022 בשעה 07:27, Derish כתב:

עם כל האמפתיה לבחורה, היא הייתה אמורה לדעת שפיטורים הם אופציה קיימת (גם אם לא סבירה) ולא להשקיע יותר מדי ברכוש שאי אפשר להיפטר ממנו מהר עד שתגיע לוויזה יציבה יותר. כנ"ל לגבי ניתוק הזיקה לישראל. 

כשרואים כל היום כתבות על כמה רילוקיישן זה קל, הכסף הגדול והבית עם בריכה מחכים לכל מי שהייטקס זה מאוד קל להסתנוור.

כמו שאומרים "כשה*** עומד השכל בתחת". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, G. P. Magnus כתב:

136 בשנה זה 2.5 + בשבוע

באוסטין יש טמפרטורות שמזכירות את ישראל, יש אנרגיות טובות בסה"כ ואנשים קצת יותר חמים לטעמי - אולי בגלל הקרבה למקסיקו וכמות ההיספאנים המרובה. ויש כמובן גם הרבה טק (דל וכד') ויזמות. הטקסנים בעצמם אנשים יחסית נחמדים למה שיצא לי אישית לחוות לעומת יתר ארה"ב. כאמור גרתי שם בשנות האלפיים המוקדמות ולא ביקרתי מזה כעשור אז יתכן שהכל השתנה.

נחמד גם שאין מס מדינה ...

תסבירו לי משהו.

למה במקומות של טורנדואים עדיין בונים את הבתים החד פעמיים האלה מעץ וקרטון?

למה לא לבנות בית נורמלי שיחזיק לאורך זמן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהיה קל לבנות מחדש.

לא מכיר בית "נורמלי" שיעמוד בעין הסערת טורנדו

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...