Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה מותרת לדיירי הרחוב בלבד

שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנסיעות לחו"ל נתקלתי במצבים שיש תמרור ומתחתיו כיתוב כלשהו בשפה שאני לא מבין.

למשל בכניסה לחניה ליד בית מלון תמרור אין כניסה ומתחתיו כיתוב בשפה המקומית "למעט אורחי בית המלון".

לא הבנתי מה כתוב אז לא נכנסתי. אם לא היה תמרור אין כניסה, איך הייתי יודע שאסור להכנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, נראה שיש כאן קונצנזוס שצורת ההצבה הזו לא אידאלית.

אבל תמרורים מילוליים זה לא דבר חדש, והם אכן מתאגרים לתיירים, מהגרים ועוד, זה לא הופך אותם ללא תקפים.

ואם היית אורח במלון ולא נכנסת למרות שמותר לך? הרי זה לא איסור של בטיחות, אבל התמרור גרם לך לותר על חניה שמותרת לך. גם לא אידאלי.

ואפשר להתווכח מה יותר או פחות עדיף, אבל פתרון של 100% כנראה שאין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מובן.

השאלה שלי אחרת.

שני התמרורים שצילמתי מוצבים באותו רחוב (שד' יהודית בתל אביב) בשני צמתים סמוכים במרחק קצר אחד מהשני.

השאלה שלי האם זו רק רשלנות של עובדי מחלקת התמרור של העירייה או שיש הגיון כלשהו בהצבה כנ"ל.

צירפתי מפה באחת ההודעות הקודמות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי במקום לאחרונה. אם שני המקרים זהים תעבורתית, לא הגיוני לתמרר אותם בצורה שונה. (ואולי שווה לדווח לעיריה על זה).

אבל, אם במקרה הראשון מדובר על רחוב חד סטרי, ובמקרה השני הקטע המדובר הוא דו סטרי, אז אפשר להסביר את ההבדל. (אם כי זכור לי שרחוב יהודית הוא שדרה לכל אורכו).

וגם אם יש הבדל, למען ״אחידות עקרונית״ עם המקרה השני, ניתן היה במקרה הראשון להציב תמרורים 402+439 ומתחת להם את 618.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אכן שדרה לכל אורכה, בשני המקרים זה חד סיטרי.

גם לא מובן מדוע באחד המקרים החריגו את דיירי הרחוב ואת רוכבי האופניים ובמקרה השני לא ציינו את רוכבי האופניים. 

בפועל הרחוב אחרי שנסגר לתנועת כלי רכב (למעט הדיירים) הוא רחוב יעודי להולכי רגל ורוכבי אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Buki כתב:

השאלה שלי האם זו רק רשלנות של עובדי מחלקת התמרור של העירייה או שיש הגיון כלשהו בהצבה כנ"ל.

כללי מנהל תקין אומרים שעובדי מחלקת התמרור מקבלים הוראות איזה תמרור להציב ואיפה.

הסמכות בנוגע להחלטות על תמרור זה או אחר אמורות להיות בוועדה של הרשות המקומית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כללי מנהל תקין אומרים שעובדי מחלקת התמרור מקבלים הוראות איזה תמרור להציב ואיפה

אני יודע.

אבל איזה הסבר יכול להיות לזה  שבמקרה אחד החריגו את רוכבי האופניים ובשני לא?

כל הרחוב הוא עבור רוכבי האופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מיני סיבות, לא כולן טובות...

וסביר להניח שבלי כוונת מכוון ליצור מצב שבו תנועת אופניים מותרת בכיוון אחד ואסורה בכיוון ההפוך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...