Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ESIM לעניים?

mrmiki1234
שימו לב! השרשור הזה בן 621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

כבר חשבתי להחליף טלפון עקב אי תמיכה בESIM ואז מצאתי את האתר הזה. באיזור 100 שח אפשר לקבל כרטיס פיזי שמחקה ESIM. מישהו מכיר/שמע?

https://www.androidpolice.com/esim-me-sim-card/

האלטרנטיבה ממול היא חבילת גלישה בחברת WECOM שגם נראית רלוונטית..

מה דעתכם ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, DubelBoom כתב:

תבדוק מראש מחירים של שירותי הesim למיניהם. אני מוצא שלקנות סים פיזי מקומי זה יותר זול, אם כי פחות נוח.

זה תמיד נכון, בנסיעות ארוכות עדיף מקומי, בקצרות - ESIM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, mrmiki1234 כתב:

כבר חשבתי להחליף טלפון עקב אי תמיכה בESIM

איזה מפעילה בארץ תומכת בesim, ולמה להחליף טלפון רק בגלל זה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.8.2022 בשעה 10:19, vadim6385 כתב:

איזה מפעילה בארץ תומכת בesim, ולמה להחליף טלפון רק בגלל זה?

סלקום טוענת שהיא הולכת להיות החלוצה בתחום. אם אני זוכר נכון, הטענה הזו היתה מלפני 3-4 חודשים ועדיין ESIM רלוונטי רק עבור שעונים חכמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2022 בשעה 00:07, mrmiki1234 כתב:

אני חושב שפעם הייתי מנוי שלהם והגלישה הייתה מאוד איטית

עשיתי השבוע מנוי שלהם, אני לא חווה משהו איטי, יש לי תחושה שהסוללה נגמרת יותר מהר (אבל זה ממש לא בדוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, GTאי כתב:

עשיתי השבוע מנוי שלהם, אני לא חווה משהו איטי, יש לי תחושה שהסוללה נגמרת יותר מהר (אבל זה ממש לא בדוק)

תוכל לשתף קצת בדיקות מהירות איתם? ולמה עברת? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי כי יוצא לי לטוס 3-4 פעמים בשנה לחו"ל, ועם הגלישה שלהם זה פשוט חבילה משתלמת.

אני גר בעיר עם קליטה מחורבנת לכולם - אז מה שארשום בטוח לא מייצג ערים כמו תל אביב וכו. (גם בפרטנר היה לי נורא איטי, בבית אני רק על WIFI)

עשיתי עכשיו בדיקה, 6 הורדה, 7 העלאה, פינג של 27.

אשתדל לזכור להריץ עוד כמה בתנאים שונים וארשום כאן.

עריכה אחרונה על ידי GTאי
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GTאי כתב:

עברתי כי יוצא לי לטוס 3-4 פעמים בשנה לחו"ל, ועם הגלישה שלהם זה פשוט חבילה משתלמת.

אני גר בעיר עם קליטה מחורבנת לכולם - אז מה שארשום בטוח לא מייצג ערים כמו תל אביב וכו. (גם בפרטנר היה לי נורא איטי, בבית אני רק על WIFI)

עשיתי עכשיו בדיקה, 6 הורדה, 7 העלאה, פינג של 27.

אשתדל לזכור להריץ עוד כמה בתנאים שונים וארשום כאן.

תודה אשקול גם

לקחת חבילה של דור 5?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...