Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בקשר ליונדאי וניו חדשה

yogev100
שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב חדש בתקציב של 120 אלף שיהיה מרווח חסכוני ויחסית בטיחותי.הציעו לי את יונדאי וניו ומאזדה cx 3 וקיה סטוניק טורבו.

אשמח לעצה מה כדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סטוניק זריז חסכוני ואמין

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איש שמח כתב:

קיה סטוניק זריז חסכוני ואמין

אתה מתכוון לדגם הטורבו?

לפני שעה, DC10 כתב:

קח בחשבון של CX3 יש תא מטען קטן משמעותית מהאחרים, נראה לי 242 ליטר, אם זה בכלל רלוונטי אליך.

חשוב לי שיהיה יחסית מרווח בטיחות וכמה שיותר חיסכון בדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווח לא תקבל ב-CX3. הוא צפוף וכפי שכבר ציינו תא המטען שלו קטן. הוא גם לא יהיה הכי חסכוני בגלל מנוע בנזין ותיבת הילוכים אוטומטית דיי מיושנים.

נשמע שהסטוניק מתאים יותר לדרישות שלך. אני הייתי מוסיף גם את סיאט ארונה וגם את ניסאן ג'וק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודאי דגם טורבו כי בדגם הרגיל הוניו יותר חזקה

אבל מצטרף לקודמי שסיאט ארונה יותר זריזה וחסכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, איש שמח כתב:

ודאי דגם טורבו כי בדגם הרגיל הוניו יותר חזקה

אבל מצטרף לקודמי שסיאט ארונה יותר זריזה וחסכונית

היו כאלה שאמרו לי שהטורבו לא מתאים לנסיעות עירוניות.זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, yogev100 כתב:

היו כאלה שאמרו לי שהטורבו לא מתאים לנסיעות עירוניות.זה נכון?

לא מסכים

צריך קצת יותר עדינות על הגז אבל זה בסדר גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ עליו בדרך כלל כי הוא מרגיש מאוד מיושן. הוא קטן וצפוף ביחס למתחרים, יש לו יחידת הנעה דיי חלשה, תא נוסעים פלסטיקי ואבזור בסיסי.

ביקשת מרווח, חסכוני ובטיחותי.

לסיאט ארונה יש יותר אבזור בטיחות, הוא מרווח יותר מהווניו. ארונה וסטוניק עברו מבחני ריסוק אירופאים וזכו ב-5 כוכבים מתוך 5. וניו עבר מבחן אמריקאי שהוא שונה וזכה ב-4 כוכבים מתוך 5.

אם אתה מחפש למצוא צידוקים לרכישת וניו זה עניין אחר. בעיני המתחרים שהוצעו פה עדיפים עליו ומעניקים תמורה עדיפה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mike808 כתב:

אני לא ממליץ עליו בדרך כלל כי הוא מרגיש מאוד מיושן. הוא קטן וצפוף ביחס למתחרים, יש לו יחידת הנעה דיי חלשה, תא נוסעים פלסטיקי ואבזור בסיסי.

לסיאט ארונה יש יותר אבזור בטיחות, הוא מרווח יותר מהווניו. ארונה וסטוניק עברו מבחני ריסוק אירופאים וזכו ב-5 כוכבים מתוך 5. וניו עבר מבחן אמריקאי שהוא שונה וזכה ב-4 כוכבים מתוך 5.

אם אתה מחפש למצוא צידוקים לרכישת וניו זה עניין אחר. בעיני המתחרים שהוצעו פה עדיפים עליו ומעניקים תמורה עדיפה למחיר.

אתה נשמע בן אדם שמבין עניין ברכבים,

גיר רציף נחשב גיר אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mike808 כתב:

אני לא פותח השרשור.

אני לא חושב שצריך למצוא צידוק למשהו. אני חושב שאם טוענים שרכב א' עדיף על רכב ב' כדאי להסביר בקצרה למה.

במקרה זה, תודה על ההסבר.

עריכה אחרונה על ידי Ido.G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 671 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...