Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטויות סופר מיני אוט' עד 35k.

Dk89
שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! 

הגיע הרגע לקנות רכב חדש (טוב חדש אצלי לפחות) והייתי שמח לשמוע את דעתכם. 

כרגע נוסע על דייהטסו סיריון 2007 וסהכ מבסוט מהאמינות והמרחב הפנימי. 

אנחנו זוג, מחפשים סופר מיני אוט' עד 35 אלף שח +-, נוסעים כ10 אלף קמ בשנה והדגש הוא על האמינות, תחזוקה זולה, נוחות ואבזור.

היה נחמד שיהיה חסכוני אבל בגלל שאנחנו לא נוסעים הרבה יחסית אני חושב שזה פחות קריטי.

חפשתי משהו עד 80000 קמ, יד 1/2 ומשנת 2015.מה דעתכם? חכם להסתכל על שנתונים ישנים יותר? 

מבין האופציות שאני רואה כיום, ראיתי את הדגמים הבאים ואשמח לשמוע האם יש הצעות נוספות ודעות על הרכבים שאציין למטה. 

1.פיג'ו 208 (2015/2016) - דיי התלהבתי מהביקורות אבל שמעתי שיש בעיות עם המנוע והגיר החדש ושהוא צורך המון שמן. 

2. יונדאי i10 - קראתי דברים טובים חוץ מזה שהרכב חלש וקטן יותר מהאחרים 

3. רנו קליאו - אותו דבר כמו הפיג'ו. אני צודק? 

4. סוזוקי סלריו - דעתכם? 

5. דאצ'יה סנדרו - דעתכם? איך מבחינת אמינות, תחזוקה וכו'? 

6. ניסאן מיקרה - מנוע בעייתי קצת. צודק? 

דבר אחרון - במחירים האלו, עדיין הייתם לוקחים את הרכב לבדיקה לפני קניה? 

תודה רבה על העזרה חבר'ה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למייקרה בדגם הזה המנוע לא בעייתי, התיבה יכולה להיות בעייתית, הרכב חסכוני עם תא מטען גדול מאשר לשאר רכבע המיני, אבל רועש ופחות חזק מחלק מהרכבים ברשימה.

לדאציה גיר רובוטי מאוד מעצבן, מעבר לזה היא נוחה ומרווחת, סלון פשוט וכך גם איכות חומרים, מנוע 0.9 עם ביצועים לא רעים.

לקליאו מנוע בעייתי וגם התיבה לא שיא האמינות. אך זריז בהשוואה לשאר, ניראה טוב, מושב נוח אך לא תומך צדדית לדעתי, נוקשה בעיר.

היונדאי דווקא נוחה, מנוע 1.2 סביר בביצועים,סלון נעים משולב שני צבעים.פחות מצטיינת בתחום צריכת הדלק.

הפיגו נוחה מהאחרות וחזקה, לגבי הגיר הוא דווקא אמין בגירסת הטורבו.

לגבי המנוע זה בערך ככה:

רצועת הטיימינג בהתחלה יכלה להתפורר, בחלק מהמקרים יכלה לסתום את משאבת השמן וכתוצאה מכך להרעבת מנוע, לחלק התחילה צריכת שמןצויש מקרים של החלפת מנוע.

לחלק היא לא התפוררה ואין בעיות.

ב2017 הוחלפה לרצועה שאמורה להיות עצידה יותר ובסוף 2020 שונתה שוב.

ההמלצה כרגע היא החלפה כול 4 שנים או 60 אלף, ולא 6 שנים או 100 אלף כמו שממליץ היצרן.

אם אתה מחפש בעיקר אמינות ורכב זול לאחזקה ופחות נוחוץ/ביצועים הייתי בוחר ברכב אחר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא יונדאי I20 או ריו?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פוסל.. פשוט לא ראיתי. אולי צריך שנתונים יותר ישנים.

מה אומרים באמת על הi20/ריו? 

נראה שארד מה208 והקליאו. 

מבחינת הדאצ'יה סנדרו (ראיתי גם stepaway. מה ההבדלים אגב?) - אני מאוד מתחבר לעיצוב, הגובה והמרווח אבל מה עם האמינות והתחזוקה? חסכון בדלק? 

החסרון היחיד הוא הגיר המעצבן? איך זה בא לידי ביטוי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטפוואי יותר גבוה, אך מעבר לזה זה אותו מרכב.

הסנדרו הושקה בשלב מאוחר יותר, והגיע סהתחלה עם מנוע 1.2 אטמוספרי, אמין, אך חלש.

הריו והיונדאי דומות מבחינת ביצועים, סבירים, לא ממש חסכונים. אך נחשבים לדי אמינים.

הריו מרווחת מהיונדאי, נוחות נסיעה בינונית בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא מוצא ריו/i20 או סקודה פאביה שגם חשבתי... כנראה שצריל ללכת עוד אחרונה בשנתונים שאני לא כל כל מתלהב מזה. 

בדקתי קצת לעומק על הסנדרו... 

אני רואה רכבים שנת 2018 (מנוע טורבו 0.9 אוט') ובואו נגיש שאני עושה נסיעת מבחן ומסתדר עם הגיר - מה דעתכם? 

הבעיה היא שהוא פשווץט לא מחליך הילוכים הכי חלק או שיש בעיות אמינות עם הגיר? אני שומע דברים לכאן ולכאן... 

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר בעלת השהיה מורגשת מאוד בהילוכים הנמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. אני רואה גם באינטרנט שהרסה מתלוננים על הרכב... 

תגידו מה דעתכם על הונדה ג'אז או סקודה פאביה? אמנם אצטרך להתפשר ולחפש שנתונים יותר ישנים אני משער (לא 2016 כמו שרציתי) אבל אני שומע דברים טובים על הרכבים האלו. 

אשמח גם לשמוע דעות על סוזוקי בלנו. 

תודה רבה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביה זריזה מהגאז בזכות מנוע טורבו, אך פחות מרווחת, הגיר גם יכול להיות פחות אמין, מדובר על רובוטי כפול מצמדים, לכן המצמדים או מכטרוניק יכולים להזדקק להחלפה.

מצמדים בערך 3 אלף, שיפוץ מכטרומיק מעט יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...