Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשרויות מגורים וחינוך באזור פוריה - התייעצות

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצורך העניין, נניח רדיוס 20 ק"מ סביב פוריה. לא כולל טבריה רבתי שהיא מבחינתי מחוץ לתחום. ילדים בגילאי יסודי. כרגע בדיקת התכנות ראשונית בלבד. מגורים = בשכירות (אם ייתמשך מעבר לכמה שנים, נחשב מסלול מחדש).

מה אני צריך לדעת?

אני מניח שברשימה שלי יהיו קיבוצי עמק הירדן למיניהם, אלומות, פוריה-נווה עובד. קיבוצי דרום הרמה לצערי מחוץ לתחום, אני לא רוצה לשלוח את זוגתי לנסוע בעליות של מבוא חמה באישון לילה. יבנאל גם מחוץ לתחום מבחינתי, וכפר תבור לדעתי גבולי מבחינת מרחק/זמן.

אודה לטיפים מועילים. תודה מראש.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גבעת אבני? אמנם בחלקה מאוכלסת בפליטי טבריה אבל בסה"כ היה נראה לי סביר.

נווה עובד-פוריה הרגיש לי כמו להיכנס לסרט משנות השמונים.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות - תושב טבריה מהלידה כבר 26 שנה.

כפר תבור לפוריה זה פחות מ20 דק נסיעה, אפשר לנסוע מגולני או מכפר קמא וזה אחלה של מקום בעיני (כטברייני).

גבעת אבני, פוריה, אלומות,נווה עובד, כפר חיטים, מצפה, כפר זיתים זה הכל טבריינים בהסוואה, מה שיותר מסוכן שהמקומות האלה מפוצצים בוילות נופש - רווקים, חינות, בלגאנים.

יבניאל רמה מאוד נמוכה, מושב שהתחרד.

1.PNG

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI
  • אהבתי 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, רשמתי לפניי. אבדוק מה המצב בכפר תבור.

כל הנ"ל יורדים אם כך מהרשימה. אלומות זה קיבוץ - נותנים לטבריינים להכנס? 🤔

אז נראה שזה או כפר תבור או ללכת לקיבוצניקעס למטה. תכל'ס אני אוהב את האזור הזה, הבעיה היחידה שלי איתו (לפחות מה שאני מודע לו כרגע) שחם ולח שם מוות בקיץ.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבר הסורי אפריקאי יושב באזור ממש אז אני ממליץ לבחון את הנושא הביטוחי בדקדקנות, ראיתי כבר כתבה שנעשתה בכאן11 על כך בעיר טבריה ומצב הבתים.

בנוסף בוחן את מצב המבנה הבית שבו תגורו אם האדמה זזה או לא ושאר הדברים שקורים בכל הנוגע לתזוזת הקרקע. סדקים ותיקונים וכו' וכו' וכו'

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פוסל את קיבוצי הרמה,

מבוא חמה/כפר חרוב.

עשיתי שנת שירות בכפר חרוב, אזור מדהים, מניח שהחינוך באזור יהיה סבבה, וגם אוכלוסיה. יש שם שכונת הרחבה חדשה.

אם הפחד הוא מהעליות מחמת גדר למעלה(כביש מדהים שעשיתי מליון פעם). תמיד אפשר לעלות דרך צומת כורסי. ושם הכביש הרבה פחות מפותל ותלול.

ואז יש לך גם את בני יהודה/גבעת יואב.

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדבר היה תלוי בי בלבד, הייתי מתייצב במבוא חמה עם מזוודה מחר בשש בבוקר. אבל זה לא המצב.

בכל אופן, מבוא חמה/כפר חרוב דרך כורסי זה עיקוף ענק ורחוק מדי, אבל להתקרב לאחד הישובים הסמוכים לכביש כורסי זה רעיון מעניין. זמן ומרחק זה עניין קריטי עבורנו (יותר נכון עבור זוגתי).

ד"א, כביש מבוא חמה וכבישי הרמה בכלל אינם זרים לי בלשון המעטה, פשוט לא בי מדובר כאן.

4Xv-8R0BpKrBJVeNuOoPSfMK6G-xp_kvkLscztqZhX_0WVpA5rRw7RJ7EqjNUU1WBw5AQpAeoXfJ_GqBwhIVYosFCe_cpQKJ0aS_MzVutKS0SFUGHJD_V1PSkD0YrEWFzb8fRWpG2bIVoEa7aa5ow-wMoJ937P3utdV3CnBvtKP8SLAg8WvnSWsQKFgA_ZnHBmzjyqn-b3Hm5SaTyisDx8in_hSg3za_E8_DiGIxVf6LBuYHDMAzwCjBfbzGWgWIkw1m_nkdODeInoVaZV5wFex9BsHDvc_1-6w-AjjIdRjdyImuF_8qzf93GtsKhIVeUVLrcMCyQ3r8T8O7DOV12qN4Oyo-Qe4kQ7v2okIROfX76nQjF5QhHl41ULAw36Akw9FNNtC0WM-1biGcQLI5P9eavo7S42dL_wJ3KAwci995Dar52lzRDlhFOlZYHDSbMWG-JMj8p5MtgX4qfBqgsPs2of_N7rIZ88spRsTZvndfD8-ZatoyPvC4Hm6yieubI9dZB1mHAKzBz0Ujdys0N9SQrcDnfwZUIpzldJ_9HMFWuK3wgB_57tt0Y1piygMpORZgdH_Uke787Wm37u232I5SiV6fT8KvS6rrDDkZde9P6h0DkLILkXmpWlUDPGYvqsOraUZlaFzfoDZI0EOSrBluIJjjsQTrhYYVT_TFmtZmGMREW2eWLI65jA1UvgcFDF971uWz0Jz7fSLYimSnP73sDU6PLqGsfA71Oi3fR9JcPpR0aYDJDGH9ph_E=w1829-h1371-no?authuser=0

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמדובר בתפקיד של אשתך ושיש לה מגבלת מרחק של 20 או 30 דקות בכוננות. זה די פוסל חלק גדול מההצעות שעלו כאן, למשל כל מה שקשור בגולן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד כפר תבור יש גם את שדמות דבורה, מושב עם אוכלוסיה איכותית, מניח שלא יהיה קל למצוא שם בית אבל אולי אם יהיה מזל..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לפי זה שהמקום מבוקש או לפי זה שצריך להיות בעל "פרופיל" ספציפי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...