Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפ לפולקסווגן גטה דיזל

שימו לב! השרשור הזה בן 755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אחרי שחבר חפר לי להתקין ציפ לרכב אז 

נפלה אצלי החלטה להתקין ,מדובר בפולקסווגן גטה דיזל ידני מנוע 1600 105 כ''ס מודל 2011 180 אלף קילומטר 

הבעייה היא היא שאני לא מבין בתחום זה כלום...אשמח להתייעץ אתכם על כמה דברים חשובים,

1.האם זה יוצר בלאי יותר גדול לרכב( מנוע,גיר , קלאץ...)

2. בכמה בצריכת דלק תעלה לי,

3. בכמה כ''ס הרכב יעלה ,

4.האם זה שווה בכללי להתקין ציפ,

5.ובאיזה מקום הייתם ממליצים לעשות, גם מבחינת אמינות, וגם מבחינת מחיר,

תודה רבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מס שנים היה לי רכב כזה, 2012 ידנית tdi 1600.

במהלך האחזקה שלי ברכב יצאה לאוויר פרשת דיזלגייט (מוזמן לחפש) והיצרן החל לבצע עדכוני תוכנה לצמצום מזהמים בפליטה.

לאחר עדכון התוכנה, הרכב נכנס הרבה למצב "ניקוי מסנן dpf" שאותו ניתן לזהות על ידי המשך פעולת מאוורר המנוע לאחר כיבוי הרכב.

ממחקר שביצעתי, המון רכבים לאחר עדכון התוכנה של היצרן נאלצו לבצע החלפה של מסנן הdpf שעלותו גבוהה מאוד (8 אלף ומעלה למיטב זכרוני).

מיד עם שימת הלב שהרכב נכנס למצב ניקוי הdpf המון, הלכתי לטיונר שקודם כל יחזיר את התוכנה המקורית ולאחר מכן יבנה עליה מפה חדשה וחזקה יותר.

הרכב הפסיק להכנס למצב ה"ניקוי" ומבחינת נהיגה הרגיש הרבה יותר חי, לאורך התקופה שהחזקתי אותו וגם לבעלים הבא לא היו בעיות כלל.

אני ממליץ, אבל להקפיד להחזיר לתוכנה המקורית של הרכב לפני עדכון היצרן בעקבות פרשת דיזלגייט, אם כבר אז תעשה כמו שצריך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה, 

איך אני יכול לדעת אם הרכב שלי עבר את העדכון הזה, כי אני לא רואה שהמאוורר עובד אחרי שאני מכבה את הרכב,

ולא הבנתי אתה התקנת ציפ או לא,

ואם כן אז אתה יכול לכתוב לי על בלאי, דלק וכו...בקיצור האם שווה לי להכנס לעניין הזה או לא.

ולאיפה אתה ממליץ לי ללכת לעשות את זה אני מחפש את ההכי טוב לרכב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרכבים העדכון בוצע, זה חלק מתנאי לעבור טסט.

אני התקנתי תוכנה לניהול מנוע ("ציפ"), וכן ממליץ.

לגבי איש מקצוע ספציפי - אין לי דעה קונקרטית כי כבר תקופה שאני לא מעודכן בשוק הטיונרים.

הצריכת דלק לא נפגעה באופן משמעותי

• רעיון טוב! 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בכמה מקומות באינטרנט של אנשים שמבטלים  את הממיר חלקיקים ,

האם זה נכון וכדאי לרכב שלי לפני שאני מתקין את הציפ.

ממש תודה רבה👍👍👍

אשמח לעד דעות בקהל ,

וכן למקום שאני יכול להתקין ויש לי אבא ואמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר,

אם אני מבטל את הממיר חלקיקים אני צריך לפרק אותו, או שמספיק רק לבטל אותו דרך המחשב רכב, 

תודה רבה

אשמח ממש לעוד דעות בנושא, זה די דחוף לי,

וכן המלצה על איש מקצוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...