Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חששות ולבטים בנוגע להחלפת מקום עבודה

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם רשת ביטחון כזאת, באמת לא הבנתי איפה אפשר ליפול.

worst case - עם אבטלה של 80%, אשתך יכולה לעבור ל 100% ותרוויח יותר מהמצב הנוכחי ..

אחד הדברים הכי כיפיים (וגם מעלים ביטחון עצמי ביכולות של עצמך) זה לבנות דברים מ-0

וגם אם נכשלים, לומדים מזה וממשיכים הלאה.

ולדרוך במקום זה אף פעם לא כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, phpclub כתב:

ולדרוך במקום זה אף פעם לא כיף.

spacer.png

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, renaultfreek כתב:

תודה לכולם על התשובות, אני מתגורר בשווייץ, לגבי אבטלה מגיע לי שנתיים אבטלה ו80 אחוז מהשכר האחרון שלי, לגבי מציאת עבודה, יש מספיק בשוק, הקטע הוא אחרי הלימודים אני מעוניין להתקדם :)

Worst case Scenario זה ששום דבר לא יילך כמו שאני רוצה, ההסתברות שזה יקרה? אין לדעת, אף פעם לא בניתי שרשרת אספקה מ0, תמיד היתי חלק משרשרת האספקה (רכש, לוגיסטיקה, שינוע).

אישתי אומרת במקרה הכי גרוע היא תעבוד במשרה מלאה (כרגע היא עובדת 40 אחוז).

אם זה המצב אז מה בדיוק יש להתלבט חוץ מלרדה ךא מוסברת משינוי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, שכנעתם אותי :) 

החזרתי להם תשובה שאני מעוניין, אני חולם על לבנות שרשרת אספקה מ0 כבר המון זמן, ועכשיו שזה מתגשם אני קצת חושש אבל אני יודע שיהיה בסדר.

ורק לחשוב על זה שלפני כמעט 9 שנים התחלתי בתור שוטף קופסאות פלסטיק בשביל הדואר.

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, discoTD5 כתב:

תמיד תוכל לומר שחבורת חובבי רכב מהמזרח התיכון השפיעה על ההחלטות שלך. 

Saudi Arabians in 'sidewalk skiing' craze - YouTube

תמיד כאן לשירותך.

• מצחיק 5
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא שזה יוסיף קצת צבע לקורות החיים, בין אם יכשל או יצליח. אדם שמוכן לקחת על עצמו אתגר כזה, במונחי אירופה, הוא נכס לכל מעסיק.

איחלתי לחייל הצלחה בתפקידו החדש.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.2.2022 בשעה 19:08, renaultfreek כתב:

תודה לכולם על התשובות, אני מתגורר בשווייץ, לגבי אבטלה מגיע לי שנתיים אבטלה ו80 אחוז מהשכר האחרון שלי, לגבי מציאת עבודה, יש מספיק בשוק, הקטע הוא אחרי הלימודים אני מעוניין להתקדם :)

Worst case Scenario זה ששום דבר לא יילך כמו שאני רוצה

אז במקרה הגרוע תוכל לחזור קצת אחורה, כדי להתקדם מאוחר יותר. 

גם חץ זז קודם אחורה, לפני שהוא מתחיל לעוף מהקשת:arrow:.

יש לך רשת ביטחון של שנתיים אבטלה, כך שתוכל למצוא משהו גם "זמני" עד שתוכל להתקדם ב"מקרה הגרוע ביותר" שתיארת. אין לך פה יותר מדיי מה להפסיד, והמון מה להרוויח.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...