Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם שנתון 2012 כבר ישן מדי?

sagieli29
שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב .

ברצוני לקנות ריו שנתון 2012 יד ראשונה עם 100 אלף קילומטר כל הנתונים לא מדאיגים מלבד השנתון של הרכב.

האם השנתון הזה יכול לפגוע כבר באמינות הרכב באופן רציני?

היעוד שלו הוא שלוש שנים קדימה לכל היותר.

ומה לגבי מחירה שלו בעוד שלוש שנים האם אובדן הערך יהיה גבוה משל מודל 2014 באופן יחסי?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם החדש? 2012 - 2016 או הקודם? 

אם זה החדש, עשה טיפול כל שנה למרות הק"מ ובמצב טוב, תקנה. 

אם זה הישן שגם קיים עם רישוי 2012, עדיף לחפש את החדש כי זה כבר דגם ישן יחסית שהתחיל עוד ב 2006. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Buki כתב:

זה הדגם החדש? 2012 - 2016 או הקודם? 

אם זה החדש, עשה טיפול כל שנה למרות הק"מ ובמצב טוב, תקנה. 

אם זה הישן שגם קיים עם רישוי 2012, עדיף לחפש את החדש כי זה כבר דגם ישן יחסית שהתחיל עוד ב 2006. 

זה החדש יד ראשונה פרטית והוא אמר שהוא טיפל בוא במוסך מורשה כל 15 או שנה אצלו מ0 קילומטר

אבל אן חשש לגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 10 כניראה יתחיל להציג תקלות של רכב ישן, שלא בהכרח תלויות בנסיעה, כמו גומיות, חלקי פלסטיקה ועוד כול מיני דברים. חלקם יהיו יקרים יותר חלקם פחות, אבל לא דיל ברייקר. כול זה כמובן כשהרכב מטופל כמו שצריך. 

מה שכן, ההבדל בדברים האלה בין רכב שנתון 2012 לבין שנתון 2014 בטלים בשישים. אם אתה מוצא רכב במצב טוב והוא 2012 לא הייתי פוסל אותו כי פוטנציאלית תוכל למצוא גם רכב 2014. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, davemustaine87 כתב:

רכב בן 10 כניראה יתחיל להציג תקלות של רכב ישן, שלא בהכרח תלויות בנסיעה, כמו גומיות, חלקי פלסטיקה ועוד כול מיני דברים. חלקם יהיו יקרים יותר חלקם פחות, אבל לא דיל ברייקר. כול זה כמובן כשהרכב מטופל כמו שצריך. 

מה שכן, ההבדל בדברים האלה בין רכב שנתון 2012 לבין שנתון 2014 בטלים בשישים. אם אתה מוצא רכב במצב טוב והוא 2012 לא הייתי פוסל אותו כי פוטנציאלית תוכל למצוא גם רכב 2014. 

תודדה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רכב חדש, אך רכב מטופל ואמין כמו הריו לא צריך לבלות במוסכים,לכן לא הייתי חושש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לחשוש אם טופל כל שנה.

יש לי איביזה מ2012 וריו מ2018, מרגיש לי אותו הדבר בתחושות היום יומיות.

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...