Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצות לאוטו ראשון עד 10000

Galand24
שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, השתחררתי עכשיו מהצבא וצריך את העזרה שלכם. אני מחפש אוטו ראשון בסכום של עד 10000 שח אוטומט ושיהיה אמין וחסכוני בדלק 

יש הצעות?🙃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבתקציב הזה מדובר רק במכוניות ישנות שעברו הרבה קילומטרים. אמינות לא תהיה הצד החזק שלהם. 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים האלה ממליץ להתמקד ביונדאי / טויוטה / מיצובישי לנסר 

הכי אמינות שיהיה ניתן לקבל למכיר .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמים הישנים לפיז'ו יש את המנוע 1600 120 כ"ס. טכנולוגיה עתיקה ומזעזעת, המנוע מרעיש כמו טרקטור נשמע כמו מנוע דיזל. הם דחפו כל מה שנישאר להם מהמנועים האלה ב-208 1600סמ"ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת דבר על הצרכים - למשל כמה אנשים ומטען ייסעו ברכב, באיזה תוואים, או האם יש לך דרישות מיוחדות.

אם אין דחיפות אמיתית לרכוש רכב כעת ממליץ לך לחסוך על מנת לרכוש רכב יותר מעודכן, נסה להגיע לשוק עם סכום גדול פי 2-3.

חוץ מזה - האם בחנת את יכולתך להחזיק ברכב באופן שוטף? תזקק ל-1000-2000 ש"ח בחודש, בהתאם לרכב ולשימוש בו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, dorban5 כתב:

בדגמים הישנים לפיז'ו יש את המנוע 1600 120 כ"ס. טכנולוגיה עתיקה ומזעזעת, המנוע מרעיש כמו טרקטור נשמע כמו מנוע דיזל. הם דחפו כל מה שנישאר להם מהמנועים האלה ב-208 1600סמ"ק.

דווקא מנסיון שלי ממש לא טרקטור ב 208.

גם ב307 יצא לי לנסוע, אין שום טרקטור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במצב דומה כרגע (מחפש רכב לבן שלי) - דעתי היא שבתקציב הזה צריך לוותר על החסכוני בדלק (במיוחד כאשר הדרישה היא אוטומטי).

תחפש רכב שעבר תחזוקה טובה, טסט רחוק, ובעל אמינות ממוצעת+ (כיוון שהרכבים שיש להם שם אמין יהיו ישנים יותר בתקציב הזה).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...