Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיאטור פלסטיק - אטימת סדק צר

erezcohenbox
שימו לב! השרשור הזה בן 649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

פונה לעזרתכם בעקבות סדק באורך 10ס"מ שגיליתי ברדיאטור (הונדה FRV 2008) ומעוניין לאטום אותו בעצמי. הסדק כמעט ואינו מורגש כאשר הרכב קר והאזור יבש ונקי. הרדיאטור הוא פלסטיק. ראיתי כל מיני הצעות לדבקי אפוקסי כמו POXIPOL ו- JB WELD ויצאתי מבולבל. מנסיונכם, מה כדאי לי לעשות?

מצרף תמונות

תודה מראש..

ארז

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

עריכה אחרונה על ידי erezcohenbox
הוספת תגיות לחיפוש מהיר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי משתמש בסיליקון חזק עמיד במים וחום קונים בחנויות חומרי בנייה נקרא סופר 8. תנקה עם מברשת שיניים את הסדק לפני הדבקה.

https://www.ace.co.il/1172025.html

עמידות עד 90מעלות צלזיוס.

עריכה אחרונה על ידי dorban5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיתי כל מיני דברים, לא הלך. על הניסיונות תוכל לקרוא פה: 

זה היה לפני לא מעט שנים, אלי מאז יש חומרים חדשים שכן מצליחים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, dorban5 כתב:

אני הייתי משתמש בסיליקון חזק עמיד במים וחום קונים בחנויות חומרי בנייה נקרא סופר 8. תנקה עם מברשת שיניים את הסדק לפני הדבקה.

https://www.ace.co.il/1172025.html

עמידות עד 90מעלות צלזיוס.

היי דורון, תודה עמידות עד 90 מעלות לא תספיק במקרה הזה מאחר והרדיאטור חם יותר.

לפני 17 דקות, Buki כתב:

נסיתי כל מיני דברים, לא הלך. על הניסיונות תוכל לקרוא פה: 

זה היה לפני לא מעט שנים, אלי מאז יש חומרים חדשים שכן מצליחים. 

תודה בוקי, באמת מקווה שדברים השתנו מאז :) ואולי יש איזשהו דבק שיעמוד במשימה הזו של לחץ התרחבות וכיווץ בטמפרטורה גבוהה ואם לא, אז נלך על פתרון אחר.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף רדיאטור, גם אם תדביק את הסדק ולכאורה למראית עין זה יהיה חזק אבל יפתח לך סדק במקום אחר או שתיתקע יום אחד בצד הדרך כאשר כל הדוד התפוצץ.

ה"פלסטיק" כבר עייף.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, ba323f כתב:

תחליף רדיאטור, גם אם תדביק את הסדק ולכאורה למראית עין זה יהיה חזק אבל יפתח לך סדק במקום אחר או שתיתקע יום אחד בצד הדרך כאשר כל הדוד התפוצץ.

ה"פלסטיק" כבר עייף.

מסכים, כנראה ובסוף לא יהיה מנוס מזה אבל כרגע אני מחפש דרך יעילה ופחות יקרה לתיקון הסדק (במידה ויש כזאת) עד שאמצא מוסך שאוכל לסמוך עליו. אגב יש לך המלצה למוסכניק מומלץ שמטפל ברדיאטורים באזור בקעת אונו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה של רדיאטור זאת עבודה די פשוטה ודי קצרה, והיום עם הרדיאטורים החלפיים של בשן (שעושים עבודה סבבה) זה גם לא יקר.

לא הייתי נכנס בכלל ללנסות לסדר את זה, זה יקח לך יותר זמן וכנראה בטווח הארוך גם יעלה לך יותר כסף מאשר ישירות ללכת למוסך/מקום שמטפל ברדיאטורים (בדרך כלל מזגניסטים עוסקים בזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, erezcohenbox כתב:

מסכים, כנראה ובסוף לא יהיה מנוס מזה אבל כרגע אני מחפש דרך יעילה ופחות יקרה לתיקון הסדק (במידה ויש כזאת) עד שאמצא מוסך שאוכל לסמוך עליו. אגב יש לך המלצה למוסכניק מומלץ שמטפל ברדיאטורים באזור בקעת אונו?

בדוק עם אביפארטס רדיאטורים -  מודיעין 11 פתח תקווה  - טלפון - 074-701-7071 , הם לא עובדים ביום שישי.
 אפשר ויש להם רדיאטור מתאים חליפי במחיר טוב.
יש להם ידע רב ותודעת שירות, בהחלפת  רדיאטורים. https://www.aviparts.co.il/ 

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן
  • אהבתי 1

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשרי יחליפו לך דוד פלסטיק עליון , לשים אפוקסים למינהם זה כמו פלסטר על פצע פתוח.
מחזק את ההמלצה על אביפרטס.
מוסיף המלצה גם על רדיאטור רחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על העצות והכיוונים, אני בבירורים לגבי רדיאטור חדש או תואם... הבעיה היא המחיר, המחיר! ממש יקר - לא תיארתי לעצמי 🤒. הרכב הזה HONDA FRV לא נפוץ בלשון המעטה ומחירי החלקים שלו מאוד יקרים וקשים להשגה. בכל אופן ועד שאחליף, השתמשתי בפוקסיפול מעורב עם צמר פלדה כפי שהמליץ היצרן. לבינתיים מחזיק 🙏. אעדכן בהתפתחויות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, חולגי כתב:

ניסית בבקשה לבדוק אולי רכישה מחו"ל ?

בודק גם את הכיוון הזה...

בתאריך 12.12.2021 בשעה 10:49, tu3s כתב:

אם אפשרי יחליפו לך דוד פלסטיק עליון , לשים אפוקסים למינהם זה כמו פלסטר על פצע פתוח.
מחזק את ההמלצה על אביפרטס.
מוסיף המלצה גם על רדיאטור רחובות.

רעיון מעניין שלא חשבתי עליו בכלל! אחפש גם בכיוון הזה, תודה רבה.

בתאריך 12.12.2021 בשעה 07:51, מלטבשי כתב:

תודה רבה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

בסופו של דבר ולאחר כחודשיים אני רוצה לעדכן שההדבקה (פוקסיפול) לא צלחה ונזילות הופיעו שוב. סיכומו של עניין - רדיאטור חדש בעלות של כ- 1500 ש"ח. צדקו כל החברים שטענו מראש שדבקים למיניהם הם כמו פלסטר על פצע פתוח...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...