Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טריידמובייל - חוויה בלתי נעימה והטעיה צרכנית בטלפון

Paprika-Metuka
שימו לב! השרשור הזה בן 698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,
מזה תקופה אני מחפש בזמן הכמעט לא פנוי שלי רכב עבור המשפחה. בפעם הראשונה שהיו רכבים מעניינים עבורי ברשת טריימובייל - הרכבים הינם סורנטו 2019 GT Line, אאוטלנדר Elite 2019. 
באתר שלהם לרכבים האלה אין מחירים אז הרמתי טלפון אתמול לנציגה שלהם בבוקר ונאמר לי מחיר של 202 (או 201) אשח (המחירון המשוקלל הינו 178~ אשח). אמרתי המחיר גבוהה בשבילי - התקשר נציג מסניף גלילות וגם לו אמרתי שזה עובר את הרף שהצבנו.

לאחר מכן עלתה עוד מודעה מעניינת רכב אאולטנדר Elite התקשרנו הבוקר אמרו 150אשח (מחירון 140אשח) ויש עוד קצת לרדת אם רציניים ובאים לסניף. קבענו מיידית פגישה בסניף והפלא ופלא המחירים אחרים לגמרי: הסורנטו 217 אשח, האאוטלנדר 157 אשח ומשם יכולים קצת להתגמש.

לאחר דין ודברים נאמר לנו שהמחירים שנאמרו לנו בטלפון היו טעות וזה לא יכול להיות. בסוף לאחר שיחת מנהל על ההטעיה הזאת אמרו לנו שהנציגים בטלפון מסרו לנו את מחיר המינימום לסגירה והוא נועד לנציגי המכירות ולא ללקוחות.

אני שרפתי באמצע היום 2.5 שעות + לוגיסטיקה של אישתי ותינוקת (היינו סגורים לקנות). מקווה שהאזהרה שלי תחסוך לאחרים את הטרטור באמצע יום עבודה.
  • אהבתי 1
  • מבאס 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקח לבאים צריך להיות הקלטה של השיחה וגם אז לא יעזור. מה יעשו עם ההקלטה , ילכו לתביעות קטנות ? 

או כמו שאומרים בקופה ראשית, גועל נפש.  

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור כמה הודעות בפורום וכמה שיחות טלפון שהיו לי איתם קיבלתי רושם שהם לא מהחברות האמינות ביותר...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אתר carwiz

אפשר למצוא שם רכבים של טריידמוביל עם מחירים.

לדוגמא

https://carwiz.co.il/used-cars/cf11c0b7-47a9-4674-aa5e-661b19415ddf/2019-מיצובישי-אאוטלנדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, על התגובות וההצעות.
* לא הייתי מודע לאתר carwiz. תודה רבה!

* ה7 אלף הנוספים הופכים את הרכישה ללא כדאית (זה 17 אלף מעל המחירון) ואילו היינו מודעים לכך בוודאות לא היינו נוסעים לשם כולם ביחד. אנחנו חיפשנו את הVFM הגבוהה ביותר בהתאם למצב השוק ובהשוואה לעלות קניית רכב חדש.
לדעתי זאת הדרך שלהם להביא קונים רציניים פיזית למקום ולנסות לשכנע אותם.

* לגבי רכישת סורנטו חדשה - היא ענקית מדיי בשבילנו. הערה: יש מבצע נחמד מאוד במועדון הוט וגם הגיע דגם ex בהפרש קטן, שווה מאוד למי שיכול להסתדר עם רכב ענק!

לסיכום, לאור מצב השוק ומחסור בזמן להתעסקות יום יומית (בחיפושים מזה יותר משנה אחרי אאוטלנדר פרימיום) החלטנו להשלים את ההזמנה של האאוטלנדר instyle ולקבלה בינואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שירות לקוחות זה אף פעם לא היה או יהיה הצד החזק של סוכנויות רכב או כל חברה באשר היא בארץ. יש להם בארץ לאן לשאוף ולהתקדם כי בלי הלקוחות לרובן אין ממש יכולת להתקיים. 
בכל אופן, אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם לפחות את השלב הראשוני ולבוא קצת יותר קונקרטים עם הצעות למיקוח מצאתי את אתר https://www.carfind.co.il//
עושה רושם שזה כמו אתר זאפ רק של תחום הרכב, שווה לבדוק ולראות אם נותן מענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...