Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשים בסיגריות אלקטרונית? ליברמן מגיש חוק מס מפלצתי

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

מדברים על 20 שקל לליטר.

למה שתדבר על 20 שח לליטר?

ואם כבר ממציאים מספרים,אז למה רק 20 בוא נדבר על 100.

זו לא העלאה ריאלית...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 17.11.2021 בשעה 15:58, SlowRide כתב:

תקרא את השתלשלות ההודעות ותגיד לי אתה.

פעם שניה

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, DareDevil כתב:

אם מבטלים את המימון עבור התאגיד, על הדרך נבטל את המימון עבור דרישות האבטחה לחברות התעופה הישראליות.

נבטל את מימון כביש 6 דרום, נבטל את המס הנמוך על רכבים חשמליים. 

מדינת ישראל (לדעתי..) צריכה לספק את הבסיס לאזרחים - ביטחון, אפשרות לקבלת חינוך, בריאות ותשתיות.

חלק מהתשתית זה האפשרות לאזרחים ועיריות לבצע פיתוח של איזור המגורים, זהו.

אבטחה לחברות תעופה נופלת תחת ההגדרה של ביטחון עד כמה שאני זוכר.

אין לי בעיה עם ביטול המימון של כביש 6 דרום, אגיד יותר מזה, הרעיון של "חיבור הפריפריה" זה בדיחה, הם לא רוצים להתחבר למרכז הם רוצים שמרכז החיים שלהם יהיה בדרום, המדינה צריך לראות איך היא מורידה חסמים ומביאה חברות ענק לפתוח משרדים בדרום/צפון (מס החברות משהו?). לא כולם רוצים לחיות בגבולות גדרה-חדרה.

במקום לבטל את הנחת המס על רכבים חשמליים, אולי תוריד מיסים על רכבים רגילים? כבר הבנו שבמדינת ישראל 2021 זה לא מותרות כמו שהיה פעם ב1950.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להוריד מיסים על רכב הם כנראה בחיים לא יעשו כל עוד הקונספט של מכונית פרטית קיים. זה המון כסף שהם יצטרכו למצוא מאיפה להביא וזה יגרום לעוד המון רכבים לעלות על הכבישים הדחוסים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

פעם שניה

אתה מתחכם ולא הולך לך,אכן פעם שניה.

לפעמים להתחכם יכול להיות נחמד,מאתגר מחשבתית.

לפחות תשקיע.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

במקום לבטל את הנחת המס על רכבים חשמליים, אולי תוריד מיסים על רכבים רגילים? כבר הבנו שבמדינת ישראל 2021 זה לא מותרות כמו שהיה פעם ב1950.

ותעשה בזה מה בדיוק?

עוד יותר עומס ועוד יותר זיהום, פלוס אלמנט שיכניסו לך במקום אחר.

אני מבין שזה חלום רטוב של 99% מהפורום, רק שבטווח ארוך הוא לא מקדם אותך לשום מקום. יהיה לך אוטו חדש ויפה יותר, שיעמוד בפקקים הרבה יותר גרועים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, Potato כתב:

אתה מתחכם ולא הולך לך,אכן פעם שניה.

לפעמים להתחכם יכול להיות נחמד,מאתגר מחשבתית.

לפחות תשקיע.

זו כבר פעם שלישית בעצם.

אני חושב שההנאה שמפיקים מהאתגר המחשבתי בלקרוא את השרשור לפני שמגיבים על הודעות בו תהיה רבה משמעותית מאשר בהתחכמויות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide @Potato

לא לריב

שניכם מאותגרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יובל .מ. כתב:

אבטחה לחברות תעופה נופלת תחת ההגדרה של ביטחון עד כמה שאני זוכר.

למה לשלם על אבטחה לחברה פרטית?

יותר נכון לרשום : למה אנחנו צריכים לממן לחברת התעופה אל על (שהיא חברה פרטית) עבור דרישות הבטחון שמדינת ישראל שמה על החברות הללו? ואם צריך לממן לאל על אז למה לא לשאר החברות?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, DareDevil כתב:

למה לשלם על אבטחה לחברה פרטית?

יותר נכון לרשום : למה אנחנו צריכים לממן לחברת התעופה אל על (שהיא חברה פרטית) עבור דרישות הבטחון שמדינת ישראל שמה על החברות הללו? ואם צריך לממן לאל על אז למה לא לשאר החברות?

למה זה פשוט לא כלול במחיר כרטיס טיסה?

אם אני לא טס (או לא טס אל על), למה זה אמור לעניין אותי אם מאבטחים אותם או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני מבין הם בעצם נציגי מערכת הביטחון, שכן שום מדינה לא תרשה לאנשי מערכת הביטחון לפעול בה, זו הפרת ריבונות. כאשר פורמלית הם עובדי חברת התעופה מעלימים עין.

הטורקים, למשל, לא מאפשרים זאת, אז החברות הישראליות אינן רשאיות לטוס לטורקיה.

אז אתה צריך להתייחס לאלעל ככיסוי של נציגי מדינת ישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, sperial כתב:

עד כמה שאני מבין הם בעצם נציגי מערכת הביטחון, שכן שום מדינה לא תרשה לאנשי מערכת הביטחון לפעול בה, זו הפרת ריבונות. כאשר פורמלית הם עובדי חברת התעופה מעלימים עין.

הטורקים, למשל, לא מאפשרים זאת, אז החברות הישראליות אינן רשאיות לטוס לטורקיה.

אז אתה צריך להתייחס לאלעל ככיסוי של נציגי מדינת ישראל.

אמת, עובדי האבטחה הישראלים משתמשים בדרכונים דיפלומטיים, רק ככה הם יכולים לשאת נשק במדינה זרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.11.2021 בשעה 11:46, tu3s כתב:

מעולה ,
כל הסיגריות למינהן חייבות איסור גורף

המחלות והבעיות שהן מביאות איתן זה פשוט נורא.
הרבה אנשים "נופלים" לזה בעקבות משבר או רואים בזה כתעסוקה. צאו לרוץ , דברו עם פסיכולוג , תעסיקו את עצמכם.
אל תזהמו את הסביבה ואת גופכם עם החרא הזה.

ואת זה אתה קובע כמה? אתה הרי עוד אדם שאין לו ולו פסיק של ידע בנושא וכותב על הנושא. 

בתאריך 16.11.2021 בשעה 15:00, guya72 כתב:

אתה מסתמך על מחקר משנת 2015 (דרך אגב, מחבר המחקר מסייג את התוצאות שלו...). איך אומרים ? מאז זרמו הרבה מים בירקון...והצטבר עוד ידע לגבי הסיגריות האלקטרוניות והנזק שלהן.

אינני יכול לתת לך קישור לאתר מחקרי, מאחר ואני מניח שאין לך גישה לאתר UPTODATE (מצריך מנוי בתשלום). אם יש לך גישה, תחפש e-cigarete

מה שכן, אני מצרף קישור לאתרים ישראליים אמינים בתחומי מדע ורפואה :

https://davidson.weizmann.ac.il/online/askexpert/האם-סיגריות-אלקטרוניות-מזיקות-פחות-מסיגריות-רגילות

https://www.wikirefua.org.il/w/index.php?title=סיגריה_אלקטרונית_(מתקו_אידוי)_-_נייר_עמדה

כאדם שכן מבין בתחום (מאדה מעל ל-10 שנים ומכיר את התחום מחיתוליו) רק לקרוא את ההסבר של ה"דר" בקישור אומר לי שזה עוד אדם שכותב על דבר שאין לו מושג בו. 

בתאריך 16.11.2021 בשעה 16:50, sperial כתב:

הניקוטין הוא החומר הממכר בסיגריות - גם המסורתיות וגם האלקטרוניות. "בזכותו" סופגים את כל שאר בליל החומרים המזיקים.

לגבי עישון כפוי - הסיגריה האלקטרונית עדיין לא מספיק ותיקה בשביל מחקרים אפידמיולוגיים (רק 15 שנה, וגם אז רק בכמות התחלתית, כך שמעשית הרבה פחות). אבל אנליזות של תוצרי הפליטה שלה מראות כמויות נאות של חומרים הנחשבים מסרטנים.

לא נכון ואתה יודע מדוע לא נכון? כי מי שעשה את המחקרים האלו (וקראתי אותם בעבר ולא פעם אחת) אפילו לא יודע איך משתמשים במוצר הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, ch2856 כתב:

ואת זה אתה קובע כמה? אתה הרי עוד אדם שאין לו ולו פסיק של ידע בנושא וכותב על הנושא. 

אולי אתה צודק , ואולי אתה לא.
מה שכן - אבא שלי  הוא זה שנמצא כרגע בבית החולים לאחר שחלה במחלת הסרטן לאחר עישון של שנים.

עריכה אחרונה על ידי tu3s

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...