Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשים בסיגריות אלקטרונית? ליברמן מגיש חוק מס מפלצתי

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@elibaba@ברווזאחד החומרים הבעייתיים בסיגריה האלקטרונית הוא לא אחר מהגליצרין, שבעצמו משפיע על מבנה הריאות ועל מערכת החיסון בהן, וגם תוצרי החימום שלו שהם חומרים מזיקים ומסרטנים. גם לפחות חלק מחומרי הטעם התבררו כמזיקים ואל תגידו שהם מותרים לצריכה במזון, כי אין קשר. רקמת מערכת העיכול בנויה להתמודדות שונה לגמרי עם חומרים זרים מרקמת דרכי הנשימה.

אז אולי הסיגריה האלקטרונית קצת פחות מזיקה ממקל הטבק, אבל עדיין מזיקה. כמובן שעל הטווח הארוך באמת עדיין אין מחקרים כי, מה לעשות, המוצר נפוץ פחות מ-15 שנה.

דרך אגב, לגבי חומרי הטעם, יש מדינות שאסרו שיווק נוזלי אידוי בטעמים, כי התברר שהם גורמיםמלהרבה בני נוער לצרוך סיגריות אלקטרוניות. וכן נמצא קשר הין השימוש בהן לבין עישון טבק.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

זה קשה החרא הזה אבל בהחלט אפשרי. אם רוצים הכל אפשרי. סוגר עוד כמה ימים 3 חודשים ללא סיגריות. הטעות של החיים שלי להתחיל לעשן סיגריות. כמה כסף ביזבזתי על התמכרות הזו. 

כל הכבוד ובהצלחה! 

אצלי בדצמבר, 15 שנה בלי עישון.

• אהבתי 2
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Night Driver כתב:

היא אסרה אותם לחלוטין ולכן הם הרבה יותר יקרים מנוזלי אידוי גם אחרי המס.

נכון אבל אם המדינה מייקרת נוזלי אידוי בצורה לא פרופורציונלית היא גורמת לזה שיותר אנשים יפגעו מניסויים מפגרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

נכון אבל אם המדינה מייקרת נוזלי אידוי בצורה לא פרופורציונלית היא גורמת לזה שיותר אנשים יפגעו מניסויים מפגרים.

הכי קל לגבות מיסים מהתמכרויות.

גם להידפק זו התמכרות.

כמו שאמר הרה"ג מאיר אריאל זצוק"ל "מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה".

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, ליפיגו כתב:

כל הכבוד ובהצלחה! 

אצלי בדצמבר, 15 שנה בלי עישון.

👏👏👏👏👏

לפני 8 דקות, ליפיגו כתב:

גם להידפק זו התמכרות.

כל מכור התחיל עם טיפת חלב

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shimta כתב:

כשיתחילו להרכיב נוזלים לאידוי בסיגריה אלקטרונית בבית,

המדינה תעשה את התרגיל "נוזלי סיכה" שנעשה עם הסולר. 

צפו לעליית מחיר במרכיבים הבאים גליצרין ,פרופלין גליקול , חומרי טעם וריח. 😒

התעשיינים יצאו לרחובות על זה, לדעתי.

(הסיכוי שמישהו במדינה הזו ייצא לרחובות הוא אפסי כל עוד לא מדובר על 8 ש"ח לליטר דלק, אבל יכול לקרות אולי בטעות בלי כוונה).

לפני 57 דקות, sperial כתב:

@elibaba@ברווזאחד החומרים הבעייתיים בסיגריה האלקטרונית הוא לא אחר מהגליצרין, שבעצמו משפיע על מבנה הריאות ועל מערכת החיסון בהן, וגם תוצרי החימום שלו שהם חומרים מזיקים ומסרטנים. גם לפחות חלק מחומרי הטעם התבררו כמזיקים ואל תגידו שהם מותרים לצריכה במזון, כי אין קשר. רקמת מערכת העיכול בנויה להתמודדות שונה לגמרי עם חומרים זרים מרקמת דרכי הנשימה.

אני לא יודע אם יש הבדל בין VG (גליצרין צמחי) לבין "סתם" גליצרין כימי, ומה משניהם נבדק. 

לא נוגע בטענה לגבי המזון- ברור לי שאין קשר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

שילמו פה דמי אבטלה לחצי מדינה שנה וחצי, זה צריך לצאת ממשהו, לא?

אמת ויציב. זאת המציאות.

אנחנו כבר לא באווירת ״אחריי המבול״,

ומבחינה ציבורית (+ דממה תקשורתית + תמיכה תקשורתית בלתי מסויגת בממשלה הנוכחית) ליברמן במצב כזה

שאפשר להעלות מיסים עם מינימום פגיעה בדימוי הציבורי.

אז יאללה.

אגב, אם כבר חייבים להעלות מיסים, אני באופן אישי בכלל תומך במע״מ על חבילות מחו״ל החל מהשקל הראשון.

יכניס הון תועפות למדינה, ומכורים לקניות ברשת כמוני בסך הכול ימשיכו לקנות דברים בחצי מחיר במקום שליש מחיר

בהשוואה לחנויות המקומיות...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

על מוצרי טבק יש הסכמים ביטריאלים לעומת זאת אין על מוצרי הקנאביס. 

על הברחת סיגריות, יתנו לך קנס ויגידו לך נונונו

על הברחת קנאביס, יתנו לך דוח וזימון למשפט וכל הטררם של המשטרה. כי מלחמות של חמולות זה BIG NO NO אבל לתפוס אותך על גוינט ושאריות קנאביס זה מטרת המשטרה. 

משטרת ישראל תעשה טוב אם היא תנהג כמו שצריך ותפעל לקידום הבחון ברחוב ולאו דווקא להיטפל למעשנים נורמטיביים, בייחוד בתקופה כזו דפוקה. 

היום יש כבר את המכונות של משרד לאיכות הסביבה בעיקר ברשתות הדיסקאונט. יותר נוח ופחות זיוני שכל.

המכונות אוטומטיות ונוחות לשימוש. ממליץ להשתמש בהן

זה קשה החרא הזה אבל בהחלט אפשרי. אם רוצים הכל אפשרי. סוגר עוד כמה ימים 3 חודשים ללא סיגריות. הטעות של החיים שלי להתחיל לעשן סיגריות. כמה כסף ביזבזתי על התמכרות הזו. 

אני כבר יותר מ 10 שנים בלי סיגריות.

הפסקתי לפני זה לשנתיים וחזרתי בשיקום.

הדרך להצליח זה לעשות את הסוויץ בראש ולהבין שלא נוגעים בזה אפילו במסיבה עם הבירה.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ברווזתנוח דעתך, זה גליצרין צמחי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, Night Driver כתב:

הדרך להצליח זה לעשות את הסוויץ בראש ולהבין שלא נוגעים בזה אפילו במסיבה עם הבירה.

אני 9 שנים בלי סיגריות.

באיזשהו שלב (אני חושב אחרי כמה חודשים) התחדדו לי חושי הטעם והריח, והתחלתי להיגעל מזה.

האמת - לא ברור למה החרא הזה עדיין חוקי. הרג יותר אנשים העולם מאשר קורונה, איידס ואבעבועות שחורות יחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה חודשים אתה כבר אדיש לזה שמעשנים לידך ואחרי כשנה וחצי אתה כבר לא יכול לסבול עשן סיגריות.

.היום גם אם אני ברכב סגור ומישהו מעשן ברכב סמוך זה מפריע לי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

אני כבר יותר מ 10 שנים בלי סיגריות.

👏👏👏

לפני 54 דקות, vadim6385 כתב:

אני 9 שנים בלי סיגריות.

👏👏👏

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

אחרי כמה חודשים אתה כבר אדיש לזה שמעשנים לידך ואחרי כשנה וחצי אתה כבר לא יכול לסבול עשן סיגריות.

.היום גם אם אני ברכב סגור ומישהו מעשן ברכב סמוך זה מפריע לי.

הלוואי שנגיע לכזה מצב. נשמע טוב להיגעל מסיגריות.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, DareDevil כתב:

👏👏👏

👏👏👏

הלוואי שנגיע לכזה מצב. נשמע טוב להיגעל מסיגריות.

גם מי שמשתמש בסיגריה אלקטרונית, לא יכול לסבול את הסירחון של סיגריית הבעירה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...