Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשים בסיגריות אלקטרונית? ליברמן מגיש חוק מס מפלצתי

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 21 דקות, SlowRide כתב:

תקרא את השתלשלות ההודעות ותגיד לי אתה.

קראתי,אתה לא ברור.

מציין עובדות אקראיות לא קשורות.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי זה ברור, וזה מה שחשוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נכון.

אני פשוט אף פעם לא טועה.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, sperial כתב:

ברווז - הסיגריה האלקטרונית מהווה, בין השאר, פיתוי לצעירים - כלי שלכאורה אינו מזיק, אבל גורם להתמכרות לניקוטין - ומשם הדך קצרה למקלות עשן סטנדרטיים.

לא מדוייק, ולא נכון ברובו.

להזכירך שיש אפשרות גם לאדות טעמים בלבד, ללא ניקוטין. 

למה זה טוב, אני לא יודע ולא מבין- עבורי זה תחליף לסיגריה רגילה, עם ניקוטין בפנים.

היא לא מהווה יותר פיתוי מאשר הרגילות- כי לא "הסיגרייה" מפתה, אלא האקט של "העישון" עצמו. גם אם ייכנס למודה בעקבות המחירים המאמירים חישמול נדלים ושאיפת העשן שלהם דרך קשית, יגידו שזה "מפתה צעירים".

לגבי מספר החומרים בסיגריה - המספר שאני מכיר הוא כ-7000.

אולי אני לא זוכר טוב ומדובר על 400 מסרטנים מתוך כ-7000, יכול להיות :oops:

@elibaba בשיטוט ברשת בעקבות השרשור הזה נתקלתי היום באזהרה חמורה מהכנה עצמית של הנוזל, כנראה שהיו נזקים גופניים לא קטנים מנוזלים מתוצרת בית בכלל ומנזולים מכילי קנביס בפרט

משהו שכמה אדיוטים בחול החליטו לצרוך בצורה לא נכונה ולא מתאימה בכלל. 

בדיוק כמו שמישהו יחליט שהוא אוכל בורקס בתוך בריכה ויהיה בלגאן על זה שבורקס גורם לבצקת בריאות וטביעה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מקרים שאנשים מכינים בעצמם את הנוזל ונפגעים קשה יכולים להיגרם בגלל שהעלו את המס בצורה קיצונית. אם לא היה יקר, היו קונים בחנות ולא עושים diy.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

מקרים שאנשים מכינים בעצמם את הנוזל ונפגעים קשה יכולים להיגרם בגלל שהעלו את המס בצורה קיצונית. אם לא היה יקר, היו קונים בחנות ולא עושים diy.

זה נכון גם לסמים קשים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.11.2021 בשעה 16:15, SlowRide כתב:

בן אדם שרוצה להרוס את עצמו במודע, זכותו.

אין בעיה. אבל אחרי זה צריך לספק לו שירותי בריאות שאלמלא העישון לא היה צריך.

לפני 21 שעות, יובל .מ. כתב:

בהתחלה זה היה קולה, אחר כך חד פעמי ועכשיו זה. 

עד כאן הכל טוב. מדובר במותרות. במקרה של שתיה מתוקה מדובר בגורם המעלה תחלואת סכרת ומחלות נוספות.

לפני 21 שעות, יובל .מ. כתב:

(אם רוצים לבוא להגיד תעשנו אבל נזקים זה על חשבונכם, זורם).

זה לא טריוויאלי עם מבנה הרפואה והביטוח הציבוריים בישראל.

@SlowRide בנוגע לזקן בן 80 שעולה יותר ממעשן בן 60, אולי זו החלטה ציבורית/פוליטית?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איך זו החלטה ציבורית ופוליטית? השוו עלויות של טיפולים ויצא שעדיף למות מוקדם... מבטיח לחפש את זה, צריך להיות באחד השרשורים בנושא העישון.

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

זה נכון גם לסמים קשים

נכון, רק שהמדינה לא מטילה מיסים על סמים קשים שמייקרים אותם וגורמים לאנשים להכין אותם בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Haim_gds כתב:

סתם רעיון. היום, כשהטיסות סוף סוף חזרו, מה מונע לצאת לסופ"ש באמסטרדם, לבקר ולההנות קצת בקופי שופ המקומי ולחזור עם ליטר של התמצית הזו בתוך בקבוק לא שקוף? 

נעמה יששכר מכיר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, SlowRide כתב:

המס על השמנים זה די מוצר בסיסי במדינה שמתבססת על רכב פרטי, זה כמו להעלות מס על הדלק. ומחיר הדלק עלה.

מחיר הדלק אכן עלה. אבל מס הבלו על הדלק לא עלה (שהוא המס העיקרי ) 

בעקבות עליית מחיר הנפט בעולם , עלה המוצר הבסיסי , ובעקבות כך יש עליה שולית של מע"מ בשקלים לליטר, לא באחוזים. 

אבל לא הייתה כוונה להעלות מס. 

לפני שעתיים, Haim_gds כתב:

סתם רעיון. היום, כשהטיסות סוף סוף חזרו, מה מונע לצאת לסופ"ש באמסטרדם, לבקר ולההנות קצת בקופי שופ המקומי ולחזור עם ליטר של התמצית הזו בתוך בקבוק לא שקוף? (למשל, "בלזם" ליטאי) אם פעם כל משפחה הייתה קונה קרטונים של סיגריות בדיוטי פרי לכל החברים שביקשו ושילמו היום זה יוכל להוות תחליף לא רע.... נראה לי כי היום עדיף להבריח סיגריות ולא חשיש, הרווח לא כל כך שונה והעונש הרבה פחות חמור. בעצם, כלכלית אולי עדיף לעשן חשיש ולא סיגריות🙂

אסור להעלות נוזלים למטוס. בטח שלא ליטר. נדמה לי שהמגבלה היא 100CC (אולי טועה , מזמן לא טסתי , קורונה וזה ) זה אומר לשלוח את זה בבטן המטוס. 

וכן , זה בדיוק כמו סיגריות , או אלכוהול שמביאים מעל הכמות המותרת. (יש בצו כמות מותרת להבאה לשימוש עצמי כמו טבק ואלכוהול ) 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

נכון, רק שהמדינה לא מטילה מיסים על סמים קשים שמייקרים אותם וגורמים לאנשים להכין אותם בבית.

היא אסרה אותם לחלוטין ולכן הם הרבה יותר יקרים מנוזלי אידוי גם אחרי המס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם רעיון. היום, כשהטיסות סוף סוף חזרו, מה מונע לצאת לסופ"ש באמסטרדם, לבקר ולההנות קצת בקופי שופ המקומי ולחזור עם ליטר של התמצית הזו בתוך בקבוק לא שקוף? (למשל, "בלזם" ליטאי) אם פעם כל משפחה הייתה קונה קרטונים של סיגריות בדיוטי פרי לכל החברים שביקשו ושילמו היום זה יוכל להוות תחליף לא רע.... נראה לי כי היום עדיף להבריח סיגריות ולא חשיש, הרווח לא כל כך שונה והעונש הרבה פחות חמור. בעצם, כלכלית אולי עדיף לעשן חשיש ולא סיגריות🙂

על מוצרי טבק יש הסכמים ביטריאלים לעומת זאת אין על מוצרי הקנאביס. 

על הברחת סיגריות, יתנו לך קנס ויגידו לך נונונו

על הברחת קנאביס, יתנו לך דוח וזימון למשפט וכל הטררם של המשטרה. כי מלחמות של חמולות זה BIG NO NO אבל לתפוס אותך על גוינט ושאריות קנאביס זה מטרת המשטרה. 

משטרת ישראל תעשה טוב אם היא תנהג כמו שצריך ותפעל לקידום הבחון ברחוב ולאו דווקא להיטפל למעשנים נורמטיביים, בייחוד בתקופה כזו דפוקה. 

כל המיסים האלה מתחילים בקטן ובכוונות (יענו) טובות, זוכרים את המס על בקבוקים/פחיות השתייה? אחרי הפעם שגררתי את השקית לסופר, חיפשתי את המחסן שבו מחזירים ועברתי שביל שלא היה מבייש את עזה תחתית אז קיבלתי שנקל וחצי. לזה שרפתי 20 דקות על סתם? מאז אני פשוט מקבל שמוטל עלי מס נוסף של 5% לפחית זולה וזהו, אני לא הולך לבזבז את הזמן שלי כדי "להציל את כדורנו"/לנשק לגרטה/להרוויח בחזרה את ה 30 אגורות/פחית....

היום יש כבר את המכונות של משרד לאיכות הסביבה בעיקר ברשתות הדיסקאונט. יותר נוח ופחות זיוני שכל.

המכונות אוטומטיות ונוחות לשימוש. ממליץ להשתמש בהן

לפני 3 שעות, ליפיגו כתב:

ואני יודע אישית כמה שזה קשה.

זה קשה החרא הזה אבל בהחלט אפשרי. אם רוצים הכל אפשרי. סוגר עוד כמה ימים 3 חודשים ללא סיגריות. הטעות של החיים שלי להתחיל לעשן סיגריות. כמה כסף ביזבזתי על התמכרות הזו. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיתחילו להרכיב נוזלים לאידוי בסיגריה אלקטרונית בבית,

המדינה תעשה את התרגיל "נוזלי סיכה" שנעשה עם הסולר. 

צפו לעליית מחיר במרכיבים הבאים גליצרין ,פרופלין גליקול , חומרי טעם וריח. 😒

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...