Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה על Dr 650

Ro 9909
שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה, יש לי אקילה 250, ואני מעוניין להחליף אותו על dr 650 שנת 2003 ועשה 93 קילומטר, הוא רוצה שאני אוסיף לו עוד 5000 ומצד שני ראיתי שהמחירון זה 8400 או משהו כזה, אז שווה להוסיף או שעדיף להישאר עם האקילה? אני נורא רוצה אופנוע שטח ואני לא צריך רמה גבוהה שיהיה סבבה למתחילים וזה טוב גם לכבישים לפי מה שהבנתי אז זה בכלל נשמע מדהים הdr הייתי רוצה לשמוע עוד חוות דעת, אשמח לעזרה 🙏 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הdr650 הוא סוס עבודה, אך הכלי שאתה רוצה לרכוש הוא לא צעיר וכנראה שיהיה בלאי לא קטן.

הוא לא יהיה הכי נוח על הכבישים והוא דיי מיושן, תקח את זה בחשבון.

מה הצרכים שלך בדיוק מהאופנוע?

Isuzu Pickup 4X4 1993 2.0l ->Suzuki Jimny 2008 1.3l->Mazda 2 2015 1.5l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אופנוע בן 20 כמעט, זה תיכף לעשות טסט פעמיים בשנה, יש צורך באישור בלמים , ועוד שנה אישור רכב מיושן בשביל טסט. ממליץ לחפש אופנוע חדש יותר , יש הרבה אופציות

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עם כל הכבוד ויש לא מעט כבוד לדי אר 650 מדובר על מנוע עם בוכנה אחת שבכדי להגיע למהירות של מעל 100 קמ"ש הוא כבר מתחיל לטפס למעלה בשעון הסל"ד. אופנוע עם 93 אלף ק"מ גם אם טיפלו בו יופי טופי גמע לא מעט ק"מ. ולכן בשלב כזה או אחר (או שאולי הוא כבר עבר את השלב הזה) לא יהיה מנוסע מהחלפת בוכנה ורינגים. המחיר שבעלי הדי ארים מבקשים הוא הזוי. לדעתי, אחל לבעל האופנוע בהצלחה בהמשך דרכו בחיים ותפרדו לשלום. העיסקה לא שווה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...