Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית חדשה בסביבות 140000 שקל

איילצבי
שימו לב! השרשור הזה בן 880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי היתה פורד STLINE ודי אכזבה אותי מבחינת אמינות, מלא תקלות חשמל, מנוע רועד בשיוט בצורה מעצבנת אך לא תמיד מורגש, מולטימדיה זוועתית, לעומת זאת יש אחרים שדי מרוצים, אישית, לא אתקרב לרכב הזה יותר, צריכת הדלק בעיר סביב ה7-8 ק"מ לליטר, בבינעירוני, 13 לליטר.

ממליץ על המאזדה 3, איכותית בהרבה מהפוקוס, אמינה ודי חסכונית, עושה כ10 לליטר בעיר בחוץ לעיר סביב ה14.

אני מדבר התור בעל ניסיון עם 2 הרכבים האלה, קנינו את שתיהן לפני כשנה וחצי, ה3 עדיין אצלינו ומרוצים ממנה, הפוקוס כבר נמכרה וטוב שכך,

לגבי הXV, אין לי מושג, אני יודע מחבר שמחזיק כזו בת שנה פלוס, הוא די מרוצה ממנה, היא נוחה מאוד, אמינה, וטובה בשטח (בשבילו זה חשוב), אך בכלל לא חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבדוק גם קאיה סלטוס. 

הסוזוקי מיושנת. 

הפוקוס כנראה מעט בעייתית ולה שוק חלש. 

הסובארו לא חסכונית וטובה למי שצריך יכולת שטח מסויימת. 

המאזדה טובה אבל תנוחת הנהיגה נמוכה. לא רק ביחס לג'יפונים שהוזכרו כאן. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה אכן נותנת הרבה לעומת האחרות . השאלה גם האם ללכת על הדגם הבסיסי או על הדגם המפואר יותר ? במפואר יותר חתך הצמיגים נמוך יותר ולפיכך השיכוך פחות טוב . האם שאר התוספות מצדיקות את ההשקעה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא הדגמים האלו?

תרשום מה חשוב לך ברכב, מה אתה מחפש וכו'. יהיה יותר קל להגיד מה מתאים לך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי שיהיה אמין . נכון לעכשיו יש לי קרוסאובר ידני שעושה את העבודה . קרוסאובר חדש פשוט יקר מאוד לעומת מה שנותן . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנסועה השנתית, ומהו תוואי הנסיעה?

מי ינהג ברכב, וכמה יסעו בו בדרך כלל?

האם יש משפחה/תכניות עתידיות להתרחבות המשפחה?

האם יש לך דרישות/ציפיות נוספות מן הרכב פרט ל"אמין"? (לדוגמה נוחות, ביצועים וכדומה)

ככל שתפרט יותר, יהיה יותר קל למקד אותך למשהו ספציפי. שים לב שיש עיכובים מאד גדולים ברכישת רכבים חדשים מן הסוכנות. יש על זה שרשור בפורום הכללי לדעתי.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רכב והדרישות הן שיהיה אמין ועם גיר פלנטרי . מדובר ברכב לזוג מבוגר יחסית ולא למשפחה .איני רוצה גיר רציף ולא רובוטי . הסובארו XV חלשה מידי ובעלת גיר רציף , הקיה ספורטאז עם גיר רובוטי בעייתי , הסובארו סובלת מבעיות מכניות ומרעידות כך שהאופציה היחידה שנשארה היא סוזוקי קרוסאובר 1.4 טורבו עם גיר פלנטרי או מאזדה 3 אבל אין במלאי ואין צפי מתי תגיע .  אילו עוד אפשרויות יכולות לבוא בחשבון ? 

עריכה אחרונה על ידי איילצבי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הסוזוקי ויטארה או הקרוסאובר שניהם בצריכת דלק של 1:14-15 ההפרש בין הויטארה לקרוסאובר קטן מאוד ושניהם רכבים אמינים עם גיר טויוטה פלנטארי ואמינות סוזוקי.

לגבי ה xv יש להם את הסיפור של צריכת שמן,לפי מה שאני קראתי יש כאלה שמתלוננים שזה קורה להם ויש שלא,ה xv צורך יותר דלק בגלל שכל הגלגלים מונעים כל הזמן,ה xv רכב חזק ומתאים מאוד לשטח.

אופציה נוספת זה הטויוטה chr היברידי שהיא חסכונית בדלק ואמינה.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויטארה והקרוסאובר חולקים למעשה אותם מכללים והשינויים ביניהם מינוריים . ההבדל המשמעותי הוא שהויטארה קצרה יותר ב 13 סנטימטר ותא המטען קטן יותר . הטויוטה חלשה ובעלת גיר רציף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני אוהב את התנהגות הגיר הרציף . נראה לי שאלך על הקרוסאובר . גם ישיבה גבוהה וגם אמין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...