Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלב,יכול לשרוד בבית ללא שתיה ואוכל 25 שעות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משאירים אותו בבית לחג

מארגנים דוג וולקר שיוריד הכלב 3 פעמים

אבל הכלב בדיכאון שאנחנו לא בבית ולא אוכל ולא שותה.

הקערות מלאות

שחוזרים הביתה-שמח ואז הולך לאכול ולשתות.

מה נעשה?

יש פה בעיה?

יש פיתרון לבעיה?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יהיה רעב יאכל ואם יהיה צמא ישתה.

אני הייתי משלם לדוג ווקר על עודשעה שישב עם הכלב בבית וישחק איתו קצת.

• רעיון טוב! 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא

ההורים שלי ממש לא מוכנים שהכלב ידרוך אצלהם בבית.

חברים פה אין 

שכנים חרדים לשמחתי -אז אין ממש מה לדבר איתם על לשמור על הכלב.

זה כלב שאנחנו משפחת אומנה והוא די פגוע גם ככה מכל המכלאות שעבר,אז בעייתי לשים אותו בפנסיון וכו'. 

הכי טוב שמצאנו זה מישהי שתוריד אותו שאנחנו מתארחים אצל ההורים שלי- לא רוצה לעשות את החג לבד בבית.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מתמקם פה היו יוצאים לי ילדים עם בעיות פסיכולוגיות

לפני שנתיים הם היו שם,באוגוסט, אני בים המלח בטיפולים, ויש אזעקות באשקלון.

עד היום הילדים לא משחררים.

זוכרים וחופרים על זה. רק אומרים להם נוסעים לסבא וסבתא שם ישר שאלות,יהיו אזעקות? תישמור עלינו? מה אני מגיוור? אני יודע להתעסק עם פיגועים בירושלים לא עם טילים נופלים לכל עבר וממשלה שאומרת: אז ירו טילים על אשקלון- הנה! יצא המרצע מהשק! לא איכפת מהתושבים.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, eladns כתב:

יש פה בעיה?

חלק גדול מהכלבים מראים סימני לחץ כשהם נשארים לבד בבית לפרקי זמן ארוכים.

זו אכן "בעיה", כאשר לא פועלים לשיפור המצב, הוא יכול להדרדר ואז קשה יותר לתקן.

לפני 15 שעות, eladns כתב:

יש פיתרון לבעיה?

יש פתרון, אם תרצה להרחיב תוכל לקרוא כאן:
https://www.rspca.org.uk/webContent/staticImages/Pdfs/LearningToBeLeftAlone.pdf

בקצרה: אפשר לאמן כלבים להשאר לבד בבית. 

באופן כללי, מומלץ להצמיד ליציאה שלך מהדלת מילה, שהכלב יבין שאתה הולך והוא ישאר לבד.

כדאי להתחיל ביצירת מקום רגוע שהכלב אוהב (לדוגמא המיטה שלו) - לחזק אותו כשהוא נמצא שם.

אפשר גם ללמד אותו להעסיק את עצמו - צעצועי לעיסה,קונגים אבל זה יותר תלוי בכלב.

לפני שיוצאים לפרק זמן ארוך כדאי לצאת עם הכלב לטיול ארוך כמה שאפשר, לפני היציאה לחזק אותו ולצאת (עם המילה).

העצה של נהג לילה מצוינת.

כשחוזרים לתת הרבה תשומת לב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלבה של אבי (גם היא בוגרת מכלאות ובעלת טראומות) עושה "שביתות רעב" כאלה כל פעם שהם יוצאים מהבית לכמה ימים (חו"ל וכאלה). זאת למרות שהיא נשארת עם ליווי צמוד של אנשים מוכרים (כולל להמשיך להגיע כל יום למשרד שלנו, שם יש אנשים שהיא אוהבת),  ממשיכה לקבל ליטופים ואוכל כמו שהיא אוהבת, ובכל זאת - ביום וחצי הראשונים- לא נוגעת בצלחת, עושה טובה שהיא יוצאת לטיול (וגם בו היא בעיקר מנסה "למשוך" לכיוון החניה של הרכב של אבא שלי במשרד, כדי לרחרח ו"ללמוד" מכך מה קרה בדיוק שהם נעלמו <במונית, לשדה"ת, לפני 12 שעות,כן?>)
מנסיון של שנים (הנבלה הקטנה כבר בת 8 ) - היא שורדת את זה. יתרה מזו- כשהיא ממש רעבה, היא הולכת לאכול. 

אינני מומחה לכלבים, אבל נראה לי, בהבנה המוגבלת שלי,  שאין מה להתרגש יותר מידי מההצגות הפולניות הללו. 

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מקרה דומה, ככה לפעמים עם כלבים... מתקינים מצלמת רשת בסלון במקום גבוה, שלא יוכל לקפץ עליה וישנה אפשרות לדבר אליו

ברמקול מובנה... עובד אצל חבר, הכלב התחיל לאכול כששמע את קול הבעלים... קצת התחרפן משמחה, אבל אכל ושתה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Katom כתב:

חלק גדול מהכלבים מראים סימני לחץ כשהם נשארים לבד בבית לפרקי זמן ארוכים.

זו אכן "בעיה", כאשר לא פועלים לשיפור המצב, הוא יכול להדרדר ואז קשה יותר לתקן.

יש פתרון, אם תרצה להרחיב תוכל לקרוא כאן:
https://www.rspca.org.uk/webContent/staticImages/Pdfs/LearningToBeLeftAlone.pdf

בקצרה: אפשר לאמן כלבים להשאר לבד בבית. 

באופן כללי, מומלץ להצמיד ליציאה שלך מהדלת מילה, שהכלב יבין שאתה הולך והוא ישאר לבד.

כדאי להתחיל ביצירת מקום רגוע שהכלב אוהב (לדוגמא המיטה שלו) - לחזק אותו כשהוא נמצא שם.

אפשר גם ללמד אותו להעסיק את עצמו - צעצועי לעיסה,קונגים אבל זה יותר תלוי בכלב.

לפני שיוצאים לפרק זמן ארוך כדאי לצאת עם הכלב לטיול ארוך כמה שאפשר, לפני היציאה לחזק אותו ולצאת (עם המילה).

העצה של נהג לילה מצוינת.

כשחוזרים לתת הרבה תשומת לב. 

האמת שההמלצה החד משמשעית שקיבלנו מכמה מאלפים (ברשת ושניים שעבדנו איתם)

היא כשנכנסים הביתה (לא משנה לאחר איזה פרק זמן) היא להתעלם מהכלב מספר דקות עד שהוא נרגע ורק לאחר מכן להתייחס אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, bigmik כתב:

מכיר מקרה דומה, ככה לפעמים עם כלבים... מתקינים מצלמת רשת בסלון במקום גבוה, שלא יוכל לקפץ עליה וישנה אפשרות לדבר אליו

ברמקול מובנה... עובד אצל חבר, הכלב התחיל לאכול כששמע את קול הבעלים... קצת התחרפן משמחה, אבל אכל ושתה.

זה שבת.

שומרים שבת

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו אותו איתכם.

אין מה לעשות, כשיש כלב בבית, אתה לא יכול להיעדר ליותר מ8 שעות.

אחת הסיבות שאני לא מחזיק חיות מחמד בבית - לא יכול להתחייב לזה כשיש לי ימים שאני יוצא ב8 בבוקר וחוזר ב11-12 בלילה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...