Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות על קניה של רכב חדש יותר - תקציב אזור 80-90 (כרגע כנראה אמכור את המאזדה 2, 2015)

glantz
שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,
ברשותי מאזדה 2, 2015. לא היו תקלות.

מ2015 דברים השתנו. יש אישה וילד בדרך, והמאזדה נהיית קצת צפופה.

מתלבט אם להחליף לרכב חדש יותר, גדול יותר, ואולי בטיחותי יותר, בתקציב 80-90. מרגיש לי שהמאזדה קצת קטנה, ובטח שהבאז' פיצי.

חושב לכיוון ג'יפון כי המשפחתיות ארוכות מאוד... התרגלתי לרכב קטן 😕

חושב לרכוש משהו בשנים 18-19.

יש המלצה לרכב שישרת אותי ב 4 שנים הקרובות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לא כל המשפחתיות ארוכות. למשל, מאזדה 3 האצ'בק רכב קומפקטי.

בקשר לג'יפון - בתקציב שלכם מ 2018-19 אין יותר מדי מבחר. אני מניח שג'יפון גדול זה לא הכיוון ( מרגיש יותר מסורבל מרכב משפחתי ).

כנראה מיצובישי ASX אפשר למצוא עם נתונים סבירים. אבל זה רכב מיושן ולא חסכוני.

אם תגדילו קצת את התקציב , תמצאו קיה נירו היברידית ( לרכב 5 שנות אחריות - גם יתרון ).

יש גם הונדה HRV,

סוזוקי ויטרה או קרוסאובר טורבו ( ללא מערכות בטיחות אקטיביות בדגמי סוזוקי בשנתונים האלה ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נכנס לטופ טרייד מוטורס,טרייד אין היבואן ברעננה  ומחליף למאזדה 3 ספיריט- אבל זה רק אני כנראה..

• רעיון טוב! 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס משפחה עם ילד אחד יכולה להסתדר עם סופר מיני. לאחותי יש תאומות בנות שנה וחצי וסקודה פביה שאמנם מרווחת יחסית אבל היא עדיין סופר מיני.

עם זאת, אני בהחלט מבין את הרצון והצורך ברכב מרווח יותר.

אני הייתי מסתכל על רכבי הפנאי הקטנים. סיאט ארונה, יונדאי וניו, סוזוקי ויטארה שהוצע כבר, סקודה ייטי, או רנו קפצ'ור.

גם טויוטה CHR או קיה נירו יכולים לבוא בחשבון אבל הם גדולים ויקרים יותר כך שיהיו גם ישנים יותר בתקציב הנתון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייצי מחכה ובודק האם אכן היא תהיה צפופה אם כי מזדה מאחור בין הצפופות בקטגוריה.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מאזדה 2 עם ילדה, כבבר בת 2.5. זה סבבה לגמרי ולא צפוף. עשינו נסיעות לאילת, למשפחה לשבוע ועוד, ותמיד הכל נכנס. 

אם זה לא בא מסיבה אחרת, אני הייתי ממתין.

מחירי היד 2 מאוד גבוהים כרגע.

בנוסף, אני לא יודע כמה אתה עירוני, אבל כמות הפעמים שהיתה לי חניה רק כי אף אחד אחר לא הצליח להיכנס היא משמעותית, וזה דבר שחבל לאבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, gild כתב:

בנוסף, אני לא יודע כמה אתה עירוני, אבל כמות הפעמים שהיתה לי חניה רק כי אף אחד אחר לא הצליח להיכנס היא משמעותית, וזה דבר שחבל לאבד.

תודה על התגובה, זה בדיוק היתרון עם המאזדה 2 שלי.

איזה שנתון המאזדה 2 שלך? אחת הסיבות שאני רוצה לשדרג היא כי אני גם חושש מבלאי של החלקים והתקלות שיבואו בהמשך. המאזדה שלי 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, החשש שלך מתקלות במאזדה 2 מודל 2015 שיבואו בקרוב לא מבוסס . הרכב עדיין יחסית צעיר ומאוד אמין בבסיסו. אם תראה שהוא קטן לכם מדי,  זה משהו אחר. 

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית זה תא מטען שלא בטוח שיספיק לעגלה + אמבטיה בחצי שנה הראשונה לחיי התינוק. לזרוק את האמבטיה בחלל הרכב זה לא פתרון.

המרחב בתוך הרכב יספיק לזוג + 1, לא משנה כמה הרכב צפוף.

קח את הרכב לשילב או מוצצים וכדומה ותבחרו עגלה, רובם מאפשרים להוציא את העגלה בטרם הקנייה לוודא שהיא נכנסת לרכב.

בנוגע לתקלות, כמובן שזה לא מייצג אבל מכיר מספר חברים עם מזדה, כולן מציגות אמינות גבוהה גם הישנה שבחבורה(שנת 2009)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, glantz כתב:

איזה שנתון המאזדה 2 שלך? אחת הסיבות שאני רוצה לשדרג היא כי אני גם חושש מבלאי של החלקים והתקלות שיבואו בהמשך. המאזדה שלי 2015.

עד לפני חודש הסתדרנו עם מאזדה 2 (2008) וילד אחד , כמו שנאמר החצי שנה הראשונה בעייתית בגלל האמבטיה של העגלה ולא פעם הכנסנו אותה לחלל הרכב אבל ברגע שעוברים לטיולון (אנחנו עם yoyo) הרכב הספיק לנו בגודל. לקראת הילד השני כבר באמת היה צורך להחליף וזה מה שקרה.

ברכבי האצ'בק תמיד ניתן לשחק עם המגש האחורי ולהגדיל טיפה את תא המטען.

לגבי אמינות הסר דאגות מליבך, שלנו מבציר 2008  לא עשתה בעיות כלל, טיפול כל שנה לפני הטסט וזהו.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.9.2021 בשעה 21:06, glantz כתב:

תודה על התגובה, זה בדיוק היתרון עם המאזדה 2 שלי.

שלי שנת 2010 עם 140,000 קילומטר.

מלבד הבעיה הקבועה בתושבת המנוע אין איזה משהו מיוחד ואני לוקח אותה רק לטיפול על בסיס קילומטרז ואז גם מטפל בבלאי הנוסף.

לגבי החשש לעגלה. 

יש עגלות שנכנסות עם אמבטיה ללא בעיה.

העגלה שלי נכנסה, אפילו בלי להוציא את המדף.

בכל מקרה, גם אם תבחר עגלה גדולה יותר, זה רק בחצי שנה הראשונה,

כך שגם אפשר לשים במושב הקדמי. 

לך לחנות עגלות עם הרכב ותראה.

עוד פקטור שתכיר  - תלוי בכסא שתקנה, גם המושב הקדמי ליד הנהג לא יהיה שימושי עד השלב שתהפוך את כסא התינוק לכיוון הנסיעה. כאשר הכסא תינוק הפוך, צריך להזיז את בכסא מקדימה הרבה ובקושי יש מקום לשבת שם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...