Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה - אחריות מוסך מורשה על תיקון

אבי1203
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב רכב מסוג טויוטה פריוס+ היברידית מודל 2014 אני מטפל בו במוסך מורשה טויוטה SOS חדרה מיום רכישת הרכב את כל הטיפולים השוטפים בזמן.

לא היו בעיות מיוחדות עד לפני 3 שבועות כשהרכב רעד בצורה מוגזמת ולפתע יצא עשן אפור.

ניגשתי למוסך ונאמר לי ש"הלך המנוע", הוצעו לי שתי חלופות:

1. החלפת מנוע במנוע משומש / משופץ בעלות 11,500 ש"ח

2. שיפוץ מנוע בעלות 8,500 ש"ח.

בשני המיקרים נאמר לי שיש אחריות של 3 חודשים.

בהחלטה משותפת עם המוסך הוחלט ללכת על שיפוץ.

שבוע לאחר שהרכב שוחרר מהמוסך תוך כדי נסיעה בכביש מהיר, הרכב נתקע.

במוסך אמרו שהמנוע נסדק בחלקו התחתון ולא ניתן לתיקון, וכעת יש להחליפו.

לטענתם כעת, אין אחריות מכיוון שהשיפוץ היה בראש המנוע ומה שנפגע זה חלקו התחתון של המנוע.

הצעתי להם שיזכו אותי על הטיפול שלא הצליח ואשלם את ההפרש להחלפת המנוע, הם  לא מקבלים את הצעתי והם מוכנים "לבוא לקראתי" במתן הנחה של 4000 ש"ח בלבד להחלפת מנוע.

פניתי בנושא לטויוטה ישראל, ועדיין אין תגובה מהם.

האם עלי לקבל את העובדה שאין אחריות כפי שהובטח?

האם לפנות לערכאות משפטיות?

מה כדאי לעשות במיידי כאשר אני תקוע ללא רכב והרכב במוסך שלא הראה לי אמינות. והחלפת מנוע בכל מוסך אחר תעלה לי מחיר מלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דבריך שילמת על שיפוץ מנוע. לא על שיפוץ ראש המנוע, בלבד.

זה נראה כאילו הם לא בדקו לעומק את כל מה שהם היו אמורים לעשות בשיפוץ, והלכו על הקל. הראש מנוע .

{למרות שסדק יכול להיגרם ללא קשר לתיקון שהוא עבר, אבל העובדה שזה קרה בסמוך מאוד לשיפוץ שנעשה, וזה מדליק נורה אדומה}

אם בחשבונית רשום, "שיפוץ מנוע", זה משחק לטובתך.

בפנייה ליבואן, תצרף את העובדות הללו, ותדרוש תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצעה לי הצעה טלפונית בה הוסבר כי נדרש שיפוץ של המנוע בעלות 8500ש"ח, שזו עלות סבירה לשיפוץ מנוע.

לאחר שהרכב שוחרר מהמוסך בפירוט נכתב טיפול בראש מנוע וליטוש מנוע וכן החלפת שמנים.

עלות שיפוץ ראש מנוע היא 4000 ש"ח לכל היותר, לי לקחו עלות על פי ההצעה 8500ש"ח.

לאחר שהרכב חזר למוסך הסבירו לי כפי שנכתב לעי"ל, והוסיפו כי הם פעלו על פי פרוטוקול של טויוטה ומבחינתם הטיפול יצא מוצלח.

מבחינתי הייתה ונשארה בעיה במנוע בטווח של שבועיים מבלי שהיא נפתרה וכפי שאמרו לי בהצעה: "המנוע הלך ודרוש שיפוץ של המנוע".

איך מוסך מורשה שמכבד את עצמו יכול לומר שהטיפול יצא מוצלח ולכן אין אחריות.

אין זו רשלנות בבחינת הניתוח הצליח למרות שהחולה מת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yossiaviel כתב:

לפי דבריך שילמת על שיפוץ מנוע. לא על שיפוץ ראש המנוע, בלבד.

זה נראה כאילו הם לא בדקו לעומק את כל מה שהם היו אמורים לעשות בשיפוץ, והלכו על הקל. הראש מנוע .

{למרות שסדק יכול להיגרם ללא קשר לתיקון שהוא עבר, אבל העובדה שזה קרה בסמוך מאוד לשיפוץ שנעשה, וזה מדליק נורה אדומה}

אם בחשבונית רשום, "שיפוץ מנוע", זה משחק לטובתך.

בפנייה ליבואן, תצרף את העובדות הללו, ותדרוש תשובה.

הוצעה לי הצעה טלפונית בה הוסבר כי נדרש שיפוץ של המנוע בעלות 8500ש"ח, שזו עלות סבירה לשיפוץ מנוע.

לאחר שהרכב שוחרר מהמוסך בפירוט נכתב טיפול בראש מנוע וליטוש מנוע וכן החלפת שמנים.

עלות שיפוץ ראש מנוע היא 4000 ש"ח לכל היותר, לי לקחו עלות על פי ההצעה 8500ש"ח.

לאחר שהרכב חזר למוסך הסבירו לי כפי שנכתב לעי"ל, והוסיפו כי הם פעלו על פי פרוטוקול של טויוטה ומבחינתם הטיפול יצא מוצלח.

מבחינתי הייתה ונשארה בעיה במנוע בטווח של שבועיים מבלי שהיא נפתרה וכפי שאמרו לי בהצעה: "המנוע הלך ודרוש שיפוץ של המנוע".

איך מוסך מורשה שמכבד את עצמו יכול לומר שהטיפול יצא מוצלח ולכן אין אחריות.

אין זו רשלנות בבחינת הניתוח הצליח למרות שהחולה מת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחלפת מנוע הייתי מתקשר לכמה מוסכים לקבל הצעות מחיר אפשר לבקש פה שיעזרו עם מוסך מומלץ לרכב שלך, לא הייתי ממהר להחליף מנוע במוסך שהרכב נמצא בו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תנחומיי על המנוע, לא הייתי משאיר את הרכב במוסך הזה, גם מחיר אסטרונומי וגם אתה במצב יותר גרוע משנכנסת לשם גם בכיס וגם במנוע, אם הם לא מוכנים לזכות אותך על התיקון שלא הצליח הייתי גורר משם את הרכב, הקטע שהמוסך לא לוקח אחריות זה פשוט מרתיח אותי כל פעם מחדש, כל כך קל להם להתנער, ובמיוחד המורשים שאמורים להיות לכאורה יותר מסודרים בפועל הם גרועים ממוסכי המדרכה , כי בעצם מן הסתם הם לא משפצים בעצמם את המנוע אלא שולחים אותו למכון שיפוץ ובדרך גוזרים קופון שמן, ואם זה לא מצליח תמיד אפשר להגיד ללקוח שהבעייה אחרת, אם זה לא בראש אז זה בבוכנה, לא בבוכנה אז הטיימינג קפץ וכך הלאה,  על איזה סדק הם מדברים ? המנוע התחמם ?  צור קשר עם יבואן מנועים (שלמה נאור לדוגמא) ובקש ממנו הצעת מחיר להחלפת מנוע, גרור את הרכב אליו ,קבל חוות דעת שנייה ממנו על איכות התיקון, אולי שווה לתבוע אותם אם בוצע לא כשורה, אפשרות שנייה , הרכב כבר לא צעיר, תגיע עם טויטה להבנה שאתה משאיר להם את הרכב, יזכו אותך בכמה שיזכו וקונה מהם רכב אחר, בכל מקרה לא הייתי מתקן אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...