Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת היתכנות - קבוצת רכישה לבוסטר 'נוקו'

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם יש עניין בקבוצת רכישה לבוסטר 'נוקו' ?   

17 הצבעות

1. 1. האם יש עניין בקבוצת רכישה לבוסטר 'נוקו'?

• מעוניין ב Noco 20
      12
    • מעוניין ב Noco 40
      4
    • מעוניין ב Noco 70
      1

הסקר סגור ולא ניתן להצביע בו יותר

• בכדי להצביע לסקר עליך להתחבר או להירשם.
  • הסקר ננעל בתאריך 11/09/21 בשעה 20:59

פוסטים מומלצים

אני קורא לא מעט שרשורים בהם בוסטר איכותי בתא המטען היה פותר בעיות.

ההתנסות האישית שלי, אחרי לא מעט בוסטרים קטנים היא שהם לא שווים את הכסף. 

עברתי לבוסטר של נוקו, במקרה שלי NOCO GB 70, כדי שיוכל להניע את הלנדקרוזר בשטח במקרה חירום, ומאז יש לי שקט, כבר כמה שנים. 

הנסיון של @Buki כפי שפירט כאן, הוא גם חיובי מאוד עם בוסטר נוקו. קראתי גם את חוות הדעת השלילית. 

אני משער שאני יכול לנסות לארגן קבוצת רכישה לבוסטרים של נוקו 20/40/70 אם יש לזה ביקוש. 

כדי להבין אם יש טעם לארגן, אם מישהו בעניין - מוזמנים להגיב. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שיותר זול מהכי זול בזאפ. 

בכל מקרה זה לא מוצר זול. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק הראשון מגיע לפילטר KN והשני למטען מצברים. לא בוסטר.

אני לא הצלחתי למצוא מלאי באמאזון. שים לב לדגמים GB 20/40/70.

גם לי יש נוקו. אי אפשר להשוות אותו לשאר הצעצועים מעלי אקספרס.

נרשמתי כי חברים ככל הנראה מעוניינים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנו בוסטר של baseus ב160 שקל, עושה את העבודה מצוין.

עד עכשיו התניע פעם אחת את הפיאסטה שלי (אני אידיוט ושכחתי מאוורר שהאוטו לא מונע וישבתי מאחורה) קיה פיקנטו של חיילת שנתקעה, סיטרואן c3 דיזל של דוס ועוד פעם אחת שניסיתי להניע את האוטו שלי בלי המצבר בכלל בשביל לנסות כמה חזק המכשיר. בכל הניסיונות האלו האוטו הניע חלק ומהר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, Wonka כתב:

חלקם מופיעים באמזון

אני  בספק שתמצא בוסטר באמזון כולל משלוח לישראל (ולא משנה םא חינם או במחיר משלוח מלא) - בגלל השימו בסוללות Li-Ion.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הממליצים על בוסטר כזה או אחר - השרשור הספציפי נועד לבדוק אם יש צורך / רצון לפניה מסודרת לקניה קבוצתית לבוסטרים של נוקו. 

אישית - אני לא צריך, יש לי. זה בשבילכם. 

הערות או חוות דעת על בוסטרים אחרים - לא כאן.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרם התנעה גבוה יותר. אני בפועל עם ה-20 ועדיין לא נתקלתי במצב שלא הניע רכב עם מנוע עד 2.0 אטמוספרי 

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר, בוסטר צריך להניע את הרכב שלך בחירום, ולא במקרה קצה שתפגוש באמצע המדבר מישהו עם 'האמר' ותרצה להניע אותו.

לכן אם ה 20 מתאים לרכב הפרטי שלך - אין סיבה לרכוש את ה 40. 

נוקו 20  - עד 20 התנעות בטעינה אחת, עד מנוע בנזין 4.0 ליטר

נוקו 40 - עד 20 התנעות, מנוע בנזין 6.0 ליטר / דיזל 3.0 ליטר

נוקו 70 - עד 40 התנעות, מנוע בנזין 8.0 ליטר / דיזל 6.0 ליטר

צירפתי לינקים לעמוד הרלוונטי באתר נוקו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב על קניית בוסטר בעוד שמצברים ברכבי משפחה לאט לאט מזדקנים.

מוצר מעניין מאוד, אם כי כתוב טמפרטורת אחסון עד 50 מעלות, אני משאר שמשתמשים בסוללות ליטיום שאינן עמידות לחום: https://no.co/media/nocodownloads/format/g/b/gb20_sell_sheet_4.22.2020_1.pdf 

בתא מטען טמפרטורה יכולה להגיע ליותר מזה כאזר הרכב חונה בשמש (172 פרנהייט = 77 צלזיוס, 100 פרנהייט = 37 צלזיוס): https://homex.com/ask/how-hot-does-the-inside-of-a-car-trunk-get

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהנוקו'ז מגיעים עם נרתיק נחמד, נוקו מציעים  גם קופסה קשיחה, למשל זו שמיועדת ל- 20/40 (ולמרות שלא רשום, יתכן שגם ל- 50 החדש יותר):

NOCO - Boost Sport & Boost Plus Protective Case - GBC013

באתר שלהם היא נמכרת ב- $15 בעוד שבזאפ ראיתי אותה במחיר מופקע של 230 ש"ח.

זו הקופסה שתואמת ל- GB 70: 

NOCO - Boost Sport & Boost Plus Protective Case - GBC014

הקופסה כמובן מגדילה את מימדי חלל האחסון הנדרש (תא כפפות למשל).

'89 Leone -> '03 Impreza 2.0 GX (הכי מתגעגע) -> '12 B3 1.5 Hatchback + Honda FRV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לא יודע אם זה נוגד את חוקי הפורום, אין לי שום אינטרס, אני עצמי הזמנתי עכשיו גם - 379 שח.

IMG_20210923_150601.jpg

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...