Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכפול מפתח לרכב

שי1
שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה לא יודעים אבל בעלי אקספרס יש מפתחות משוכפלים לפי תמונה. הזמנתי והמפתח מסובב את הסוויץ אבל לא פותח את הדלתות. את הקידוד אכן תצטרך לבצע בארץ- אצלי לא הצליחו לקודד אבל לא נראה לי שזה בעיה במפתח כי גם במפתח של המנעולן הוא לא הצליח. כנראה המערכת ננעלה אחרי מספר ניסויות כושלים. 

שסיפרתי למנעולן שהמפתח שוכפל ע"פ תמינה הוא היה בהלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ארי62 כתב:

הרבה לא יודעים אבל בעלי אקספרס יש מפתחות משוכפלים לפי תמונה. הזמנתי והמפתח מסובב את הסוויץ אבל לא פותח את הדלתות. את הקידוד אכן תצטרך לבצע בארץ- אצלי לא הצליחו לקודד אבל לא נראה לי שזה בעיה במפתח כי גם במפתח של המנעולן הוא לא הצליח. כנראה המערכת ננעלה אחרי מספר ניסויות כושלים. 

שסיפרתי למנעולן שהמפתח שוכפל ע"פ תמינה הוא היה בהלם

יש לך קישור לדוגמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני חרטתי ככה שהזמנתי מנגנון קיפול למפתח.

זה לדוגמא מה שהזמנתי ויש שם להוסיף כמה דולרים לחריטה. נסה למצוא את המפתח שלך בחנות הזאת KEYYOU.
https://a.aliexpress.com/_uGKIKp

אגב למי שתהה זה לא עובד טוב אצלי בפיאסטה כי יש יותר פלסטיק מהאימובילייזר לקורא אז הוא לא הצליח לקרוא אלא אם כן הייתי מצמיד את המפתח ספייר :(

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Shab00 גמני הזמנתי מהחנות הזאת הגיע תוך 5 ימים לארץ (וכאן נתקע עוד4) מוכר מעולה ,כשכתבתי לו שהמפתח לא פותח את הדלתות,ומה יש לעשות הוא כתב לי לפתוח דיספויט ולקבל את הכסף .

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני הזמנתי מאליאקספרס מפתח חיקוי למקורי והכרטיס האלקטרוני ניראה כמעט אותו דבר ב 40 שקל ושיכפלתי את הברזל בארץ ב 20 שקל,שילמתי למנעולן 150 שקל כדי שייכנס ל obd ויגדיר את המפתח,המפתח פותח גם דלתות ומניע,עובד בצורה מלאה.

קיבלתי הצעות בארץ סביב 550 שקל.

קח בחשבון שמאליאקספרס זה הימור ולא תמיד מצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...