Jump to content

Segway7

 • פרסום הודעות

  28
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות Segway7

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Renault

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ממליץ לך כשתגיע להתלבטות בין שניים סופיים, לעשות נסיעת מבחן בעירוני ובין עירוני. נהגתי יומיים על אאוטלנדר 2018 והיה לא מהנה בהאצות ונסיעה במהירות גבוהה. הרגיש שהרכב ממש מתאמץ. זה לפחות מה שאני חוויתי.
 2. מה שאתה אומר אשר להגיד אותו דבר עליו, שהוא לא בדק והיה יכול לדעת וזו אשמתו. בדקתי היסטוריה שלו אבל לא יותר מכל אחורה. בסופו של דבר - הוא מכר לי רכב עם 116, ובסוף היה 240. לא הגיוני לתת פיתוי גם אם זה לא אשמתו? אני לא אומר 10,000 שקל פיצוי, אבל לפחות 4,000 שקל על טרטורים, עוגמת נפש והוצאות שהוצאתי בינתיים על הרכב - לא נשמע דרישה הגיונית?
 3. אני מבין את המחשבה, אבל בסופו של דבר גם יש כאן עוגמת נפש, של נסיעות וטרחא לשווא, וגם היו כמה הוצאות על הרכב מאז, שבתאכלס הלכו לפח כי הרכב כבר לא יהיה אצלי. שוב, בהסתמך על המקרה שציינתי בכתבה, יש היתכנות גם לפיצויים גדולים יותר, אבל אני מעוניים בפיצוי סביר של 4,000 ש"ח בנוסף למחיר. כמובן שכאשר הוא יתבע את השוכר הוא יקבל הרבה יותר מן הסתם.
 4. אכן זה נראה מקרה קלאסי כמו המקרה שלי, ויש תקדים מפורש שהשופט מטיל את האחריות על המוכר גם אם לא ידע. לכן אני חושב שהפיצוי צריך להיות משמעותי בהרבה יותר. אני מסכים שלא מדובר בעברה של הונאה, כמו שעשה הסוחר, וזו עבירה פלילית. אבל יש כאן גרימת נזק ועוגמת נפש בשוגג, שלמרות שאינה פלילית היא מחייבת לפחות פיצוי משמעותי.
 5. האם זה שהוא לא ידע הופך את זה לבסדר? הרי אני שילמתי על משהו שלא רציתי. זה כמו שאני אקנה פלאפון מחנות שיהיה תקול ויגידו לי לתך דבר עם סמסונג. הוא מכר לי משהו פגום, בין אם בידיעתו או לא בידיעתו, והוא צריך לפצות על כך. אני מצרף כתבה בנושא עם מקרים דומים שתומכים בעניין. https://www.mako.co.il/finances-consumer/Article-04c6d922bf9a771027.htm?utm_source=Whatsapp&utm_medium=Share&Partner=Whatsapp_Share
 6. לי לא ידוע, השאלה אם אני צריך להתעסק בזה בכלל, או שהוא כבר צריך לרדוף אחרי הסוחר. אני לא בטוח אבל לא חושב שזה ממגרש של הליסינג. ברור לי שהוא יכול לתבוע את הסוחר, השאלה מה איתי. אני שילמתי עבור מוצר מזוייף שלא הייתי קונה.
 7. שלום! אני אתאר את פרטי האירוע בתקווה להיות יחסית אובייקטיבי למרות שאני לא. רכשתי רכב יד שניה, לפניו היה בליסינג. קילומטראז' היה 116 אלף. לאחר בדיקה לגבי טיפול מסויים בהיסטוריית הטיפולים של הליסינג, ראיתי שהקילומטראז' שהיה שם גבוה בהרבה. (בשנת 2018 היה 180 אלף, כלומר קיבלתי רכב עם 240 אלף בערך במקום 116). מי שמכר לי את הרכב לא ידע גם מהזיוף. הזיוף היה לפני שהוא קנה והוא גילה את זה רק מאיתנו (זו אכן המציאות). לאחר שיח איתו (שיח טוב ראוי לציין) הוא טוען שלפי הייעוץ שנתנו לו הוא לא אחראי על שום דבר מכיוון שהוא לא זה שזייף (זה אכן נכון), אין לו אחריות, ולכן הוא לא אמור
 8. לא נוסע הרבה. באמת נראה שהקלבר HP4 הם הנורמלים בטווח שימוש ובמחיר סביר גם מפה וגם מעוד מקומות שבדקתי. תודה!
 9. כאמור בכותרת, מחפש צמיגים כאלו לרנו מגאן סטיישן דיזל 2014. מחפש משהו שיהיה איכותי ברמה סבירה. לא זבל ולא יוקרתי. מצד אחד לא משהו ב1500 שקל לרבעייה, אבל גם לא משהו מעפן ב500. אין לי טווח מדוייק יותר אבל אשמח למצוא המלצות לדברים באמצע. מה דעתכם?
 10. מישהו מכיר במקרה מוסך טוב ואמין שמנוסה ברנו וצרפתיות באזור כפר סבא/ראש העין/פתח תקוה/שומרון? אני צריך לשני דברים בגדול: א. החלפת ציריות, שבמורשה סתם יקחו הרבה יותר מן הסתם. ואולי גם בהמשך לעוד טיפולים שוטפים. ב. טיימינג. בחורשה שוחטים על זה, ואני חושב להזמין מחול (gates/dayco) וללכת עם זה למוסך שמבין ברנו. תודה!
 11. מכירים מוסך מורשה או מומחה צרפתיות מומלץ באזור כפר סבא? מחפש מקום אמין ועדיף לא יקר כמובן
 12. המקורית הייתה ליסינג האמת. אני באמת מנסה לבחון כל עניין כדי לייצור יישור קו מקסימלי. יש המלצות ספציפיות?
 13. בשעה טובה התחדשנו ברכב ראשון. רנו מגאן סטיישן דיזל 2014. אנחנו יד שלישית, 116 אלף ק"מ. למי שהיה פה את הרכב או שמכיר מקרוב - אשמח לטיפים עצות ועוד
 14. Segway7

  איפה כל הנשים?

  יש תחביבים שכנראה עוד נשארו בצד אחד של המגרש. אולי בייקום מקביל 🤷‍♂️
×
×
 • תוכן חדש...